Skoči na vsebino

maxi: 01


jetman

Priporočene objave

Še nekaj mojih fotk iz enkratnega izleta ob prelepem sončnem in vročem dnevu.Čeprav sem imel že malo pomislekov ob dežju,ki me je zajev v Postojni,sem vseeno nadaljeval in lovil skupino in jo končno ujel v sončni Sežani.Na prvem postanku smo sklenili,da ne bo več dežja in smo slekli dežne kombinezone in res je bilo sončno do povratka.Ker sem dobil kupca za svojo makino bom nekaj časa brez motorja,ko dobim drugega kakeršen koli bo se vam ponovno pridruživa z mojo boljšo polovico.

post-19074-1211659414_thumb.jpg

post-19074-1211659434_thumb.jpg

post-19074-1211659458_thumb.jpg

post-19074-1211659474_thumb.jpg

post-19074-1211659501_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No na hitro, res škoda da ste nekateri obrnili proti domu v Postojni. Izlet je bil lep, vreme prav tako :naughty: .

Kraji zanimivi, tako da sedaj vemo - @Boyda35 za vodiča po ITA, @605 pa za po AUT.

Slik ste že dosti pripeli pa jih jaz ne bom.

P.S. dogodek "dneva" pa je zame :blush: in verjetno tudi za @Boyda35 uprizoril na Črnem kalu neznani voznik rumenega T-maxa, za vse ki ste zamudili pa naj rečem samo to da je pokazal kako se pelje če imaš :whistle:...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

+1 na zgornje poste.

Zdejle gledam slikce in sem se spomnil policista, kako je bil žalosten. :) "kam pa greste, na morje? Jest bi šel tut, pa ne smem" :lol:

post-17098-1211657553_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo še če se komu ne da fotk dol dajat si lahko pa video pogleda

p.s. @skuterist res je un z T-maxom je dokazal, da lahko tudi s skuterjem konkuriraš marsikomu :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, Đoni, super si tole skup zložu. S kerim programom pa to nardiš?

Ja, res je blo kul, krasna vožnja in vreme in folk in vse!

Svaka čast Gespannu, res je car :)

si vidmo kmal spet kje !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No na hitro, res škoda da ste nekateri obrnili proti domu v Postojni. Izlet je bil lep, vreme prav tako :naughty: .

Kraji zanimivi, tako da sedaj vemo - @Boyda35 za vodiča po ITA, @605 pa za po AUT.

Slik ste že dosti pripeli pa jih jaz ne bom.

P.S. dogodek "dneva" pa je zame :blush: in verjetno tudi za @Boyda35 uprizoril na Črnem kalu neznani voznik rumenega T-maxa, za vse ki ste zamudili pa naj rečem samo to da je pokazal kako se pelje če imaš :whistle:...

Skuterist, a si omenjal neki kao ... :whistle: :)?

Lej si tole:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skuterist, a si omenjal neki kao ... :whistle: :) ?

Lej si tole:

hehe un je šou bolš tole je pa itak "sam" igrca :yea1:

mah mal sm se poigrou u programu Sony Vegas nahitr. pa še fotke so mal slabš kvalitete k so z mobitelom slikane. Bomo enkrat mal posnetkov nardil kolone pa vožnje pa še kej pa nardimo res en filmčk tko k se spodobi. :D

eh bejžmo spat kej dns... :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Body35, zadnjič pa mi nisi verjel, ko sem rekel, da se da T-Maxom fajn hitro čez ovinke peljat, a a :lol:

Lepo ste se imeli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še med spanjem so mimo mene švigali razni maxiji :winkiss: :winkiss: Res je bilo carsko, od vremena, družbe, načrtovane poti in ne nazadnje pljeskavice, ki sem jo komaj dočakal O:-) O:-)

Hvala vsem za potrpežljivost in pomoč na poti :worship: :worship:

Če boste še kdaj potrebovali bremzo, se vam z veseljem pridružim hehehe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že pišem tožbo proti Trontelju, :headbang: ki je napovedoval padavine za popoldan. :alien1: Sem mislil,da bi bila pa mal dolga fura nazaj na koroško v dežju,zato sva pa v Postojni obrnila.Žal.Zdaj ko pa prebirava slike,jih pa poslušam. :naughty: :rolleyes: Sva se pa vračala po poti(Logatec-Žiri-Kranj-Kamnik-ogled avtokrosa,-Črnivec-Mozirje-Črna na Koroškem-Ravne) naredila 460km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, jaz bom samo nekaj rekel. še dobro, da nisem šel... trije enaki excitingi na kupu bi bli pa že tu mač...

drugač pa sva mi2 danes šla z mopedom preko Poljčan do koče na Boču, peš do stolpa na Boču, potem pa na drugo stran dol, pa čez Rogatec in Stoperce nazaj domov. Slabih 100 km, ampak glede na to, da sva šla šele drugič v dvoje in sem na koncu slišal dva prečudovita stavka (prvi: Čas bo, da začneva nabavljat opremo za mene. drugi: Komaj čakam, da greva na dopust z motorjem.), se je splačalo izpustit ven včerajšnji izlet. Ker sem včeraj delal namesto izleta, danes pa sva zato lahko šla na ta krajši, ampak očitno zelo ploden, izlet :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdrav še enkrat.

mam eno prošnjo za vse ki ste slikali z fotoaparati in sicer bi prosil, če bi se dalo tiste slike dobit mogoče. Če ne druzga VSAJ skupinske z motorji in "gasilske" za spomin če ne druzga. (mislim da bi bile v ORIGINAL velikostih in ne pomanjšane kot so nekatere tule na forumu :unsure: )

lahko jih objavite tu, še lepše pa bi bilo če bi jih lahko poslali po e-mailu: topicivan(at)gmail(dot)com

Hvala vnaprej vsem in LP

Popravljeno . Popravil Johnny500
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fantje, jaz bom samo nekaj rekel. še dobro, da nisem šel... trije enaki excitingi na kupu bi bli pa že tu mač...

drugač pa sva mi2 danes šla z mopedom preko Poljčan do koče na Boču, peš do stolpa na Boču, potem pa na drugo stran dol, pa čez Rogatec in Stoperce nazaj domov. Slabih 100 km, ampak glede na to, da sva šla šele drugič v dvoje in sem na koncu slišal dva prečudovita stavka (prvi: Čas bo, da začneva nabavljat opremo za mene. drugi: Komaj čakam, da greva na dopust z motorjem.), se je splačalo izpustit ven včerajšnji izlet. Ker sem včeraj delal namesto izleta, danes pa sva zato lahko šla na ta krajši, ampak očitno zelo ploden, izlet :yea1:

Kaj si ji pa obljubil?

Kaj bi ji jst dal, če bi rekla ta dva stavka. :010

Bila sva namreč na dopustu z avtom + motorjem, a sem se vozil večinoma sam!

Komaj sem jo nahecal, da gre z menoj na zbor, pa je na žalost zbolela.

Za včeraj pa mi je žal, da sva z bratom obrnila že v Postojni, samo je pa res zgledal sumljivo tja proti Italiji.

Upam, da se nas naslednjič zbere še več.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si ji pa obljubil?

Kaj bi ji jst dal, če bi rekla ta dva stavka. :010

Približno eno leto sem lepo čisto tiho bil, ko je nalagala, da na motor pa ne sede in pika. Čisto nič nisem pritiskal ali omenjal. Edino, kar sem res striktno delal, vsaki, ki je rekla, da bi se rada peljala z menoj, sem povedal, da najprej moja, potem pa ostale. Če pa moja ne bo, pa nobena. Ampak nikoli nisem potem pritiskal na njo tudi na ta račun. Bila je pa parkrat zraven, ko sem čisto mirno to kateri povedal.

In enega lepega petka je izjavila, da bi se ta vikend šla peljat z motorjem (sva pa že prej vedela, da si čelado lahko izposodi pri kolegici, če jo prime, usnjeno jakno dobi pri meni, za noge pa bodo morale biti kavbojke dovolj za prvič).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot najmlajši udeleženec (13+) se zahvaljujem sponzorju 1965 oz. http://www.koal.si/ za podarjeno ključavnico. Ko sem jo 'potrepljal' se je začela grozn grdo dret, nemogoč alarm. Ni možno poslušat. Ponoč bi zbudila pol naselja. Zdej pa komaj čakam nekoga, da poskusi premaknt naš zaklenjen motor... :naughty:

Izlet je bil super, upam, da bo naslednji tudi tako lep in zanimiv in da bo zraven še kakšna vrstnica.

lanky

Popravljeno . Popravil lanky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi spoštovana druščina bila za to, da nam naslednjič 605-ka razkaže avstrijska jezera? Hmmm, pa 605-ka mora bit tud zato...:) Se pravi, da bi bil zbor na Ravnah. ??

lp,kvant

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Približno eno leto sem lepo čisto tiho bil, ko je nalagala, da na motor pa ne sede in pika. Čisto nič nisem pritiskal ali omenjal. Edino, kar sem res striktno delal, vsaki, ki je rekla, da bi se rada peljala z menoj, sem povedal, da najprej moja, potem pa ostale. Če pa moja ne bo, pa nobena. Ampak nikoli nisem potem pritiskal na njo tudi na ta račun. Bila je pa parkrat zraven, ko sem čisto mirno to kateri povedal.

In enega lepega petka je izjavila, da bi se ta vikend šla peljat z motorjem (sva pa že prej vedela, da si čelado lahko izposodi pri kolegici, če jo prime, usnjeno jakno dobi pri meni, za noge pa bodo morale biti kavbojke dovolj za prvič).

Ji je skoraj solza prišla v oko, ko je brala tole.

Namreč: jaz sem ji vsak dan v letu omenjal motor in oh in sploh... in non stop težil. :naughty:

Kako ti je uspelo biti tiho?????? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi spoštovana druščina bila za to, da nam naslednjič 605-ka razkaže avstrijska jezera? Hmmm, pa 605-ka mora bit tud zato...:) Se pravi, da bi bil zbor na Ravnah. ??

lp,kvant

Danes sem šel sam z ženo po poti kot smo jo začrtali lani za prvo turo(Koroša A), super turca po jezerihin odličen vspon na Golico. Vse skupaj sem naklepal 250 km štart iz SG in cilj. Včeraj pa sva naredila 546km po Dolenski,LJ, ter Gorenski. Ko sva se pa vračala iz Bleda po Tuhinski dolini pa je bilo prav lepo še pogledat starodobnike v Snovniku pri termah (srečanje) . Pred dežjem pa sva imela srečo! Če bo kdo interesent za A se lahko dobimo enkrat kot lani na letališču v SG, ostali Korošci pa se potem pol tako lahko pridružijo na poti, enkrat pa lahko gremo na Prekmurski konec (Belakrajna) super kraji, če kdo pozna tiste kraje nas lahko enkrat sprejmlja kot vodič. Ostalo pa se tako lahko dogovarjamo sproti, za včerej pa či bi bil zjutraj siguren v vreme bi se vsekakor pridružil, pol po 10h ko se je pokazala jasnina pa sva vseeno odrinila na pot. L.P.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot najmlajši udeleženec (13+) se zahvaljujem sponzorju 1965 oz. http://www.koal.si/ za podarjeno ključavnico. Ko sem jo 'potrepljal' se je začela grozn grdo dret, nemogoč alarm. Ni možno poslušat. Ponoč bi zbudila pol naselja. Zdej pa komaj čakam nekoga, da poskusi premaknt naš zaklenjen motor... :naughty:

Izlet je bil super, upam, da bo naslednji tudi tako lep in zanimiv in da bo zraven še kakšna vrstnica.

lanky

:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veseli me (al pa tut ne :hmm: ) da moje poročilo Skuteristu o vremenu na primorskem ni pustilo trajnih posledic na vaši odločitvi o odhodu proti morju. Ampak ob 8.00 je blo okol Postojne pa do Italije eno samo sranje (spolzka in mokra cesta). Se je pa pri meji že začelo jasniti. V Benetkah je pa popoldan spet padalo, tako da sem mislil, da boste nasrfali.

Sem pa danes na Lomu ob vračanju iz I, srečal xcitinga, ki se mu je prižgala lučka za olje (tako je razlagal na črpalki). A je bil kdo od vas?

Naslednjič se pridružim, čeprav bodo sobote zelo težke... (še vedno imam isto službo :eek: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ji je skoraj solza prišla v oko, ko je brala tole.

Namreč: jaz sem ji vsak dan v letu omenjal motor in oh in sploh... in non stop težil. :naughty:

Kako ti je uspelo biti tiho?????? :eek:

Odkrito povedano, ni bilo preveč težko, saj je v.d. tast vsakič, ko sem prišel z motorjem tja, hodil okrog modre strele, kot mu pravi, kot mačka okoli vrele kaše in sva mi2 rekla kako o motorjih, potem sem mel pa mir pred motorji obsvoji. No ja, ne rečem, da ji on ni tu in tam naložil, kaka kura je, da se ne gre peljat. Zdaj pa je itak čist na luftu, ko je slišal, da skupaj greva na morje z motorjem. Pa vedel sem, da je preprosto preveč adrenalinski tip, da ne bi probala kak je sedet na motorju. Nekdo, ki ima več kot 2000 skokov s padalom preprosto ne ne more mimo česarkoli, kar diši po adrenalinu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bi spoštovana druščina bila za to, da nam naslednjič 605-ka razkaže avstrijska jezera? Hmmm, pa 605-ka mora bit tud zato...:) Se pravi, da bi bil zbor na Ravnah. ??

lp,kvant

smo zato.naturlih. (prej bi pa lahko še kakšno prekmurje dol dal) LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No jaz se skupnih voženj ne nameravam več udeležiti, kar mi tak način ne odgovarja. Odpeljali ste se izpred Kongresnega trga še preden sva oba sedla na motor in speljala (in prišla sva krepko pred 10h) , potem pa semaforji in par kolonic in sem vas ujel šele v Sinji Gorici. Priznam, da sicer nisem ne vem kakšen hiter voznik, ampak če je skupinska vožnja, potem naj bi par posameznikov ne bezljalo naprej, drugi pa jih morajo potem loviti in se izpostavljati.

Gospod na maxiju s prikolico (invalid) je moral precej tvegati, da je s svojim precej širokim vozilom lahko prehiteval in lovil ostale. Ker je bil moj namen udeležiti se skupinske vožnje ne pa konjskih dirk, sem se na Kalcah raje odcepil proti Podkraju in Ajdovščini in v mirnem tempu potem prevozil čez vikend še kakih 300 km. Se opravičujem, če sem s tem pisanjem užalil organizatorje, ampak te stvari so me pač motile.

Drugače me pa veseli da ste se imeli lepo in hvala Igorju (mislim, da sem si prav zapomnil ime) za varnostni brezrokavnik).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!