Skoči na vsebino

Stari, vidu sm te!


Red Arrow

Priporočene objave

Če komu ne paše se opravičujem za novo temo, na iskalniku je nisem našel in se mi zdi fajn, če bi še mi, mopedisti in skuteristi imel kj podobnega kot pod rubriko Motociklizem > A si bil ti?

1.No, včeraj ob 18.00 se je pelala Rossi Replica TZR-50 mimo Globokega > Posavje, je kdo od tukaj?

2.Aja, zadnč sm dirku z enmu rdečmu Piaggio Typhoon, gor ma pa mislm da LeoVince RR, kokr sm vidu, dirkala sva pa po Krškem, neki je izzivu, pa sm ga stegnu, pol je šou za menoj, pa sva se potem pozdravla na koncu, kdo od tukaj?

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je kdo ud tu iz vrhovcom k jih ene par kr doskrat vidm tm pr sparu al pa pr merkatorju :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

danes v lj prehitel totalno isto rs50 kot jo imam jas, le da je bila počasnejša :D . kdo od tu?

pa bil je nekdo z kratkimi rokavi pa črno čelado pa z ledvičnem pasom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.No, včeraj ob 18.00 se je pelala Rossi Replica TZR-50 mimo Globokega > Posavje, je kdo od tukaj?

malo pozno, vendar bolje pozno kot nikoli...

jst sem se tiste dni peljala tam mimo, mogoče da sem bila jaz.

p.s.: nisem prej videla te teme :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodnji SERŠ MB, kdaj pa kdaj stojita pred seršem 2 komada RS125. Je od koga od tu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spodnji SERŠ MB, kdaj pa kdaj stojita pred seršem 2 komada RS125. Je od koga od tu ?

od norc16 in še enega ko tudi je na forumu samo se trenutno ne spomnim nicka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgornji SERŠ mb..zanima me kdo je lastnik sive gilere runner z izpuhom stage6 sport pro pa z neko gus predelavo...fajn gre tisti skuter :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kiri se mi čez rdeči most naganja? razn erzotovega brata, je pa neki mid-race al pa high end ker se dere konkretno gre pa malo manj konkretno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zgornji SERŠ mb..zanima me kdo je lastnik sive gilere runner z izpuhom stage6 sport pro pa z neko gus predelavo...fajn gre tisti skuter :OK:

babič matej, sosošolec, ma pa no3 malossi gusa, 19tko, e13, pa s6 pro avspuh...dere se konkretno ja, samo kaj či je navadni gus

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes v lj videl nekega z crnim skuterjom (aškarčeva) kateri se je drk ko kurba a šel :grrr . kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo pozno, vendar bolje pozno kot nikoli...

jst sem se tiste dni peljala tam mimo, mogoče da sem bila jaz.

p.s.: nisem prej videla te teme :blush:

ja kwa pa hudiča ti delaš pr nas v posavju? :D no, jst sm se lih z avtom mim pelu, sm meu trening :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pelala sem se eno jakno gledat. in se mi je mudil k hudič... takrat sem šla že domov, k je bil fant bolan, pa sem ga šla mal pocrtat :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cere pred zg serš mb tri sr-ke dve 125 ena 50. Ko krosari na štartu :kva2: . Gre pa fajn ona crna 50ka. :grim od koga to? pa dainese jakno je mel en :hmm: ? Lepi zvoki od vseh :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa uceri u centru lj, pred bakusom rs 50.. pa prklenu je celado zravn. pa z prijatljem sta bla. pa vidla sta me na moji rs..

kdo od tu??? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cere pred zg serš mb tri sr-ke dve 125 ena 50. Ko krosari na štartu :kva2: . Gre pa fajn ona crna 50ka. :grim od koga to? pa dainese jakno je mel en :hmm: ? Lepi zvoki od vseh :worship:

črna rska je moja..itak da more iti, komplet team predelava :D

ena 125tka je od mišela (norc16 na forumu), pol pa še je bil kolega z tzrko polek

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cere pred zg serš mb tri sr-ke dve 125 ena 50. Ko krosari na štartu :kva2: . Gre pa fajn ona crna 50ka. :grim od koga to? pa dainese jakno je mel en :hmm: ? Lepi zvoki od vseh :worship:

hja ona 125ka je moja z čim pa si ti bil al si nas samo videl . od denisa rska pa tak raztura nisem je niti upal na začetku do konca našpanat pol sem sprobal kaj se lahko iztisne iz team predelave in sem prav presenečen bil pozitivno.

aja pa ona tzrka je 50 oz 70 ne pa 125

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej vidte zakaj niso že prej naredel te teme v kategoriji skuter, od 2 strani je stran in pol nabijanja.

In da ne bom falu teme, danes se je mim bajte pelu en z rumeni nrgjem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes srečal srebrno tzr50 katera je vozila za rdecim gospodinjskim aparatom. ( ok. ŽUŽEMBERG)

kdo od tu?

lp

Popravljeno . Popravil flame007
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes srečal srebrno tzr50 katera je vozila za rdecim gospodinjskim aparatom. ( ok. ŽUŽEMBERG)

kdo od tu?

lp

:lol1: :lol1: a dej nehi, zdej si me pa res nasmeju ej :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sem na Gorenjskem klancu srečal 2 tzr-ki (ja, ziher sem, sem dobro gledal), sam težk da je kdo od tu :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes pri butaničnem vrtu v ljubljani, na dolenjski cesti srečal runnerco 50 katera je šla ko kurba :kva2: . šel sem ob boku s tabo okoli 110 potem si pa sigurno na ene 130 potegnil in šel v rdečo. :BUA: kdo od tle?

bila je srebrna runner

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ziher dea je bla rdeča? Da ni bila slučajno 125 pa je mela rumeno?

Drugače pa včeraj okolca Dobrove 1 TZR, za njo pa črn čoper. Kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A si ziher dea je bla rdeča? Da ni bila slučajno 125 pa je mela rumeno?

Drugače pa včeraj okolca Dobrove 1 TZR, za njo pa črn čoper. Kdo od tuki?

to je biu moj biusi sosolc :OK: sm ga tud jz srecu sam tebe pa nism?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!