Skoči na vsebino

Stari, vidu sm te!


Red Arrow

Priporočene objave

danes srečal srebrno tzr 50 katera je vozila za mano, gor je bil človek v modri jakni (bežigrad- blizu srednje ekonomske tam). Pred tabo sem vijugal iz leve črte ceste do desne črte.

kdo od tu :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes pred pol ure SR-ka prebarvana v tiger look :) , pred CIPS-om v MB. Kdo od tukaj? :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sem v Velenju/Mozirju/Nazarju srečal vsega najmanj 20 motoristov/skuteristov. Me je kdo videl? :unsure:

post-9211-1150375738_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v okolici blejskega jezera 1 modra tzr z rossi nalepkami in 1 DT 50 supermoto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa že dvakrat sedaj (obakrat sem bil peš) videl punco na tzr-ki (vem da je s tega foruma po čeladi ( ROZI pa rožice modre ) zraven nje pa se vozi nekdo na rdečem ATV-ju.

Videl sem ju pa na cesti iz laškega proti celju, natančneje na Polulah.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je biu moj biusi sosolc :OK: sm ga tud jz srecu sam tebe pa nism?

[/quo

Ja jst sm ju sreču okol 4 tam, ko se zavije notr za proti brezovci. Jst pomaham, un pa nič

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem pa že dvakrat sedaj (obakrat sem bil peš) videl punco na tzr-ki (vem da je s tega foruma po čeladi ( ROZI pa rožice modre ) zraven nje pa se vozi nekdo na rdečem ATV-ju.

Videl sem ju pa na cesti iz laškega proti celju, natančneje na Polulah.

jaja... seveda seveda... to sma bila mi2 z mojim fantom... jst na motorju in on na ATV-ju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Danes sm okoli 12ih pri Hotel Levu vidu eno dečvo na rdečem Peugeotu, ne vem ker model :P

Jst mam na sumu Dečvo, mam prou ? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pje...dans grem vun s hofa pa kuj dva aeroxa, en beli predelan kr fajn :grim pa tuji lep :yea1: , pa en s plavim se polek :yes: ...malo sta me gledala :hmm: ...pa skup smo se do kraglja pelali :D ...lepiga mas(aeroxa) :worship:

in sicer po najvecjem dezu B) blo je pa v radizelu oz slivnici. Kdo od tukaj :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Zrečah srečal 6 skuteristov. Najprej trije, pol mal luknje, pa spet 3, pol mal zad pa še en. Kdo od tu? Pa niste šli 45! :nono: :rtfm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes se je po Brezovici furala Aprilia Sr, z njo pa še en na črnem čoperju. Kdo od tuki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

meseca julija, nisem prepričan za datum, a zagotovo je bilo v začetku, sem v okolici velenja / celja, podrobneje šmartnega ob paki v kraju veliki vrh srečal dekle z modrim keeway matrixom.

bil je sončen dan, dekle se mi pa zdi da je melo blond lase in je blo staro prek 16 let.

je to kakšna punca od tuki?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meseca julija, nisem prepričan za datum, a zagotovo je bilo v začetku, sem v okolici velenja / celja, podrobneje šmartnega ob paki v kraju veliki vrh srečal dekle z modrim keeway matrixom.

bil je sončen dan, dekle se mi pa zdi da je melo blond lase in je blo staro prek 16 let.

je to kakšna punca od tuki?

LP

Čist zaljubu al kaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeraj v Zrečah srečal 6 skuteristov. Najprej trije, pol mal luknje, pa spet 3, pol mal zad pa še en. Kdo od tu? Pa niste šli 45! :nono: :rtfm:

De povej če si vido kako aprilio kr sm bil mogoč jz

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

l0l, ne spomnem se več, to je blo več kot en mesec nazaj.. Drugače pa danes srečal vsaj 100 motoristov in 20 skuteristov :OK:

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes okoli 15:30 ure, ko sem se peljal domov, sem srečal 3 mopediste. Peljali so se iz Šmartnega ob Paki proti Paški vasi. Prva dva sta bila s skuterjem tretji pa je bil z Yamaho TZR.

Ste bili to kateri od vas?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!