Skoči na vsebino

Stari, vidu sm te!


Red Arrow

Priporočene objave

ma en neznaš ga ma čist novo runnerco ,no pa ne se jadit pravi motorist je itak v srcu pa ni važno kaj vozi sm kaj večina skuteristov ma skuter za zajebancijo in prevažanje tk ko mam ja bicikl to pa že ni pravi motorist so pa izjeme kio so pravi motoristi :winkiss: :winkiss:

  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

u petk sm vide dva kt sta mela čist novo yamaho dt 50 ( cestna kroslca ) pa zravn je biu en kt je meu gilero runer na kranskmu bazenu če je kdo to al pa če ve kdo je ti nj puv pa gremo daj kšno turco

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
u petk sm vide dva kt sta mela čist novo yamaho dt 50 ( cestna kroslca ) pa zravn je biu en kt je meu gilero runer na kranskmu bazenu če je kdo to al pa če ve kdo je ti nj puv pa gremo daj kšno turco

Jest sm se doskrat tm mem vozu sam ne z dt 50:D....k sm tud iz krana

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 2 tedne pozneje...
  • 4 mesecev pozneje...

Danes Maribor, RTV Center - rdeč Peugeot, 125 ali več ccm.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Danes, iz Ajdovščine proti Vipavi, nova Gillera Runner šla 45 km/h, prehitel, in še malo udaril po sedežu( odzadi mi piše TOMOS) :evilgrin: . Kdo od tukaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

parkirišče mercator Ajdovščina veliko skuterjev aprilia sr 50 r tanove ....kdo od tukaj ?? sam imam tanov model spains nr.1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

warum vidu sm te hehe

v Velenju pri sladoledarju ohrid sta bla motorista. Eden z 4-kolescu 125cc grizly, drug pa za yamaho TZR, na sebi mel pa čelado za na kolo...zanimivo je izpadlo :D

kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Dons jelenov klanec...kranj...ena punca na skutrju..kera iz tle? :D (pred njo je vozila marica) :P

kr dost punc ma v kranju skuterja :D

aja v marici sm biu pa jst :P pa moj skuter :naughty:

u petk sm vide dva kt sta mela čist novo yamaho dt 50 ( cestna kroslca ) pa zravn je biu en kt je meu gilero runer na kranskmu bazenu če je kdo to al pa če ve kdo je ti nj puv pa gremo daj kšno turco

ja to sta 2 tipsona k igrata fuzbal pr nk britofu :D

Jest sm se doskrat tm mem vozu sam ne z dt 50:D....k sm tud iz krana

Se greš kdaj furat z mano 1 vs 1 al pa kr tko :D

tut jst sm iz kran :D

pošl msn na zs ;)

mi smo totalno preveč kul da bi pozdravl :naughty: :D

učer sm se pelou u polane nad šk. loko iz kranja in smo se s povhn motoristi pozdravl :D

aja mam pa malaguti firefoxa f15 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 10 mesecev pozneje...

X raider, ali si bil ti danes ob 16.04 uri s sopotnikom/co v Pamečah v smeri proti Slovenj Gradcu? :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Par dni nazaj stojim na avtobusni postaji pri ajdovščini v lj in se od bavarca pripelje proti meni nekdo z runnerco, za njim pa policaj. Le ta prižge lučke in mu nakaže naj se ustavi. Ustavita se na postaji, policaj je zahteval dokumente ki jih je skuterist imel. Ni pa imel homologiranega izpuha (imel je zx-a), in policaj mu je rekel naj vozi za njim (verjetno na LPP na valčke al kako?) Mi je pa čudno da je policaj takoj vedel da nima org avspuha saj je bil policaj na levi strani skuterista, runnerca pa ima izpuh na desni strani. Policaj se ni nič sprehodil okoli motorja da bi pogledal izpuh. Je bil to mogoče kdo od tukej, da mal slišm kakšne so ble kej sankcije? :P

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Danes, cesta pri lokalu Vrtnica, Celje...rdeč Aerox, vrjetn kakšna sport, MR predelava...je kdo od tu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!