Skoči na vsebino

Stari, vidu sm te!


Red Arrow

Priporočene objave

Ma kdo od tu yamaho aerox stage 6 style ? (bela, pol pa nalepke od stage 6 gor, cela je v takem stilu pa ful dobra). Tega skuterja sm vidu ko je pelau ob 7.03 zjutri po tisti ulici kjer je zgornji serš v mbju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ta tema je brezupni poiskus posnemanja tihega dogovora motoristov ki si med sabo pozdravljajo ko se srečajo? koliko mam izkušenj s skuteristi je to nemogoče saj so večinoma 14 letni pokavci brez trohice kulture. ampak upanje umira zadnje.

p.s. čeprav umira :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ta tema je brezupni poiskus posnemanja tihega dogovora motoristov ki si med sabo pozdravljajo ko se srečajo? koliko mam izkušenj s skuteristi je to nemogoče saj so večinoma 14 letni pokavci brez trohice kulture. ampak upanje umira zadnje.

p.s. čeprav umira :D

kolega, če ne druzga si falil temo...

glede 14letnikov imaš pa čisto prow, sam sem na skuterju ampak pozdravljam samo motoriste, skuteristov žal ne... zdj nwem kok je to tihi dogovor med motoristi, saj mi je do zdj še vsaj motorist pozdravu...

pa lep večer še naprej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js če se pelm kdaj s skuterjem od kakega kolega, pa za foro pozdravljam motoriste in me noben ne odzdrav :D

Prej k sm meu pa se Aprilio RS50 [75] pa so me usi pozdravlal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst samo odzdravljam motoristom... nikoli ne pozdravljam, ker je malo čudno, da s 50 ccm pozdravljaš kot "velik". sem pa vsaj toliko kulturna, da odzdravim, če le vidim :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst samo odzdravljam motoristom... nikoli ne pozdravljam, ker je malo čudno, da s 50 ccm pozdravljaš kot "velik". sem pa vsaj toliko kulturna, da odzdravim, če le vidim :naughty:

js skoz pozdravlam (tud prej k sm meu sr) zde k mam rs mi pa vsi odzdravlajo, če pa ne pozdravm js pa oni pozdravjo! a tebe je pa sram k maš 50ccm in ne upaš pozdravlat!?? ko se peleš po cest 80-100km/h motorist z "pravim" SS motorjem ti pa prleti 130+ proti teb prvo pozdrav kr vid še en motor (k ni podoben skuterju v večini primerov niso deležni pozdravov-iz izkušen) in avtomatsk pozdrav/odzdrav, ravn tko na čoperjih! če te res tok zanimajo motorji in bi mela že zdle 600ccm zablokirano, pol maš ziher moto duh v seb in se spodob da tud pozdravš! usi so enkrat začel z motorjam k bi lhka bil močnej! :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem al je gilera tak dober skuter al kaj, da so mi do zdj odzdravli še vsi cestaki, vsi enduroti, vsi nakedi, vsi potovalni in tako dalje... nwem nwem :D

res pa da nisem omenju čoperje, ker oni so klasa zase, do zdj me ni noben pozdravu, ker se mal napihujejo al so pa sami taki za balanco, ko sam gledajo v asfalt... tko da jih ne pozdravlam več... :angry2:

mimgrede... sm pa opazu, da so najbolj kulturni pravi motoristi... jst sm po duši tudi pravi motorist, čeprov nimam pravega motorja... ko bo priložnost in denar bom definitivno kupil... neko fiberco... ;)...

aja... glede kulture... vikend motoristi so pa obup...

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa vedno pozdravlam s svojim 50ccm supermorom, pa ponavad vsi pozdravljajo tud mene...

Učasih tud kaga skuterista, ker od spredi zgleda ko prav motor :blush:

Verjamem pa da ste tud med skuteristi "pravi" motoristi sam pol bi raj nabavl neki na prestave :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne vem al je gilera tak dober skuter al kaj, da so mi do zdj odzdravli še vsi cestaki, vsi enduroti, vsi nakedi, vsi potovalni in tako dalje... nwem nwem :D

res pa da nisem omenju čoperje, ker oni so klasa zase, do zdj me ni noben pozdravu, ker se mal napihujejo al so pa sami taki za balanco, ko sam gledajo v asfalt... tko da jih ne pozdravlam več... :angry2:

mimgrede... sm pa opazu, da so najbolj kulturni pravi motoristi... jst sm po duši tudi pravi motorist, čeprov nimam pravega motorja... ko bo priložnost in denar bom definitivno kupil... neko fiberco... ;)...

aja... glede kulture... vikend motoristi so pa obup...

čoperisti ti niso odzravlal zaradi lastne varnosti - spustiš belanco z eno roko za trenutek in neveš kaj se bo nardil :kva2: :devil:

glede ostalih pa enako!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

čoperisti ti niso odzravlal zaradi lastne varnosti - spustiš belanco z eno roko za trenutek in neveš kaj se bo nardil :kva2: :devil:

glede ostalih pa enako!

sam res... :D glede čoperjev maš čist prov... že če držiš balanco z dvema rokama nweš kaj bo šlo narobe, kaj šele da bi se pelu sam z eno... :D :devil: :devil: :devil: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Čeri v radljah ob dravi. Jas vozim za frendom (pa še ena baba je bla gor) pol pa pač ena gilerca prehiteva (mislim da je biu gor ZX) mene pa še una 2, pol pa seveda jas potegnem da sm mu biu za ritjo, gre on prehitevat avto, pol še jas prehitim avto pol pa še njega, pol je še neki cajta tekmovau, pol se pa ubrnu pa blinknu z lučmi pa zapipko pa pozdravo frenda. Kdo od tu ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če bi mene kak skuterist pozdravu bi ga ziher jst nazaj, zaka pa ne :OK: sam se do zdej še ni zgodil..

Sam ko je večina skuteristov, ko majo skuterje sam zato ker je edino kar lahk vozjo pol se pa frajerčke delajo, pa brez čelad divjajo po mesith :BUA: Takih pa itaq ni na Motosvetu, ker ni v njih 1/2% motorista!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jas motoristom kdaj poblendam, pa noben ne jebe :BUA:

dvakrat sem dozivel da mi je en pomahal, pa še to ne verjamem da zarad pozdravljanja ampak mogoče zarad pozabljenega žmigavca, kaj vem :grrr

bebi motoristov-wannabe nas ne marajo zgleda :doze: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas motoristom kdaj poblendam, pa noben ne jebe :BUA:

dvakrat sem dozivel da mi je en pomahal, pa še to ne verjamem da zarad pozdravljanja ampak mogoče zarad pozabljenega žmigavca, kaj vem :grrr

bebi motoristov-wannabe nas ne marajo zgleda :doze: :yea1:

Mene so skos pozdravlal k sm meu se RS-ko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje: Ne pozdravljam zato, da bi me pozdravljali nazaj, ampak zato, da jim s pozdravom zaželim srečno vožnjo, jim pokažem, da sem solidaren z motoristi, da lahko name računajo, če bodo potrebovali pomoč in še veliko tega bi lahko naštel. Prepričan sem, da 99,99% mimovozečih podobno razmišlja ne glede ali me pozdravijo ali ne. Zato bom tudi v bodoče pozdravljal vse in ne bom užaljen, če me ne pozdravijo nazaj. Tudi meni se zgodi, da komu ne odzdravim, ker sem v tistem trenutku skoncentriran na kako pomembno situacijo na cesti, zato vsem takim pozdrav na tem forumu in predvsem

SREČNO VOŽNJO!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

POZDRAUT je TREBA :OK: pa it se na ksn per pol:) ( No pa na usaj en sok;)) :whistle: :beer2: :drunk:

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pozdraut je treba res pa tud kak pir ne bi bil kriza tk da kr lepo roko u luft pa še spodobi se in pravično je

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moje mnenje: Ne pozdravljam zato, da bi me pozdravljali nazaj, ampak zato, da jim s pozdravom zaželim srečno vožnjo, jim pokažem, da sem solidaren z motoristi, da lahko name računajo, če bodo potrebovali pomoč in še veliko tega bi lahko naštel. Prepričan sem, da 99,99% mimovozečih podobno razmišlja ne glede ali me pozdravijo ali ne. Zato bom tudi v bodoče pozdravljal vse in ne bom užaljen, če me ne pozdravijo nazaj. Tudi meni se zgodi, da komu ne odzdravim, ker sem v tistem trenutku skoncentriran na kako pomembno situacijo na cesti, zato vsem takim pozdrav na tem forumu in predvsem

SREČNO VOŽNJO!

Se pridružujem mnenju, pozdravim zato da pokažem da smo vsi na dveh kolesih.

Drugače pa danes v Šentjurju srečal srebrnega burgmana - tankal na Petrolu. Burgman, Kvant ali pa Maxiskuter a je bil kdo od Vas?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

okol 15 30 sem se jaz tud pelu mim benzinske v šentjurju, pa te nisem vidu pa tud unga ne, pozdravlam pa še vedno vse , če me ker skuterist ga tud sam k on tk ne pozdravlajo k se nas bojijo

kr pozdravlte bok vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

YAOU vidim d nič več ne dogaja v tej temi ampak skor vsak dan vidim enga z modrin speedfightom pa vzadih ma belo lučko pa RR auspuff je kdo od vas???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!