Skoči na vsebino

Stari, vidu sm te!


Red Arrow

Priporočene objave

pa mislim d sm tebe tut enkrat vidu mislim vsaj podobn motor =) tuki pri planetu tuš (pri svinjskem sejmu) na semaforju sm vidu ta motorček (zdej sm ful happy k končno gre moj motor nad 60 (75 mi gre ) sm končno blokado ven vrgu tak d če je kdo za voznjo nej pove (sorry za off topic)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka sm js debil napisu ne pri planetu pri casy and carry pri svinjskem sejmu tam sm vidu tak motor kt ga maš ti =)

ka sm js debil napisu ne pri planetu pri casy and carry pri svinjskem sejmu tam sm vidu tak motor kt ga maš ti =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej če bi mene kak skuterist pozdravu bi ga ziher jst nazaj, zaka pa ne :OK: sam se do zdej še ni zgodil..

Sam ko je večina skuteristov, ko majo skuterje sam zato ker je edino kar lahk vozjo pol se pa frajerčke delajo, pa brez čelad divjajo po mesith :BUA: Takih pa itaq ni na Motosvetu, ker ni v njih 1/2% motorista!

TI pa mislš da si zdej čist zajeban motorist ker maš 50ccm na prestave moped k gre mal vec k moj skutr, pa ker je bl hud? Mislš da se mam za motorista bedak en.

Men grejo najetra edino maksiskuteristi, ki se imajo za motoriste NEKATERI, meni je skuter za fun in ostalo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Sej če bi mene kak skuterist pozdravu bi ga ziher jst nazaj, zaka pa ne sam se do zdej še ni zgodil..

Sam ko je večina skuteristov, ko majo skuterje sam zato ker je edino kar lahk vozjo pol se pa frajerčke delajo, pa brez čelad divjajo po mesith Takih pa itaq ni na Motosvetu, ker ni v njih 1/2% motorista!

TI pa mislš da si zdej čist zajeban motorist ker maš 50ccm na prestave moped k gre mal vec k moj skutr, pa ker je bl hud? Mislš da se mam za motorista bedak en.

Men grejo najetra edino maksiskuteristi, ki se imajo za motoriste NEKATERI, meni je skuter za fun in ostalo.

In v čem se zdej ne strinjama :?

Ja se mam za motorista, ubistvu se moj motor razlikuje od velikih le po moči in hitrosti...

Pa verjamem da se ma tud gdo od skuteristov za motorista, sm jih omenu, ti pač spadaš med tiste v drugem odstavku :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

heh čujte pjebi in dekleta morte pridit v celje ko je še topl velik dobrih skuterčkov predelanih sam k so vsi sami šponerji brze čelad pa se vazijo to niso pravi ampak vsaj motorje majo ql drugač je pa nas bol takih kr dost;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh čujte pjebi in dekleta morte pridit v celje ko je še topl velik dobrih skuterčkov predelanih sam k so vsi sami šponerji brze čelad pa se vazijo to niso pravi ampak vsaj motorje majo ql drugač je pa nas bol takih kr dost;)

daj ti tole malo bolj po slovensko napiši, da bomo tudi mi, ki pišemo in govorimo slovensko tole razumeli :angry:

dost bo že, če napišeš vsaj ločila

Popravljeno . Popravil ross|e20
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

dans se je ena banda skuteristov vozla po velenju, pa mislim da so bli u skupinah, mi smo pa glih u glasbeni šoli pisali nemščino, pizda kr nism mogu več pisat, ko sm se hotu it zram vozit!! :OK:

je kdo od tuki???

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zreče, tule med bloki včer okol polnoči par motorjev (se mi ni dalo pogledat), zle pa je en Runner, plavo-rumen odšel na pot. Je že imel zunal čelado, pa si je zgleda premislil in jo pospravil pod zic in odpeljal brez nje :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Hmm dons sm pa u lj vidu enga upremlenga skuterista na crno zelenm nrgju k je zaviju iz celovške na tivolsko ob ene 11ih kdo od tuki?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sreču jih danes nekaj na relaciji celje konjice bistrica maribor,

ruše draavigrad velenje mi je kdo mahu? kr nekaj jih blo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans en 'frajerček :slap: ' s sončnimi špegli v mestu (novo mesto) se nekej afnov po cest, bremzu na črto, vijugov, na konc se pa ustavu sred križišča, da človk ne ve al misl zavit levo al desno, brez žmigavca seveda

aja...na črno-modrem nrg-ju

kšn debil, k je mogoče iz tle, da ga v pizdo sunem :glare:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva Aerox-a, moder in siv, na sivem 2 punci, ter na plavem ena :OK: Dobli MSN-je & stuff :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dva Aerox-a, moder in siv, na sivem 2 punci, ter na plavem ena :OK: Dobli MSN-je & stuff :P

Heh dober si ti to uštimu =) Tuki v Celju je kr dost drugač tut skuterašic sam ne na forumu =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja opažam da jih imate res dosti.. danes ena pred centrom .. nič kaj nežno :D :evilgrin: (spet rossi replika aeroxa :) )

Popravljeno . Popravil NejcZ
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja opažam da jih imate res dosti.. danes ena pred centrom .. nič kaj nežno :D :evilgrin: (spet rossi replika aeroxa :) )

Sorry za off topic-sam če vidiš kje v Celju aprilio sr (nov model) pa je barva tak k zebra .... Ne peci!!!!! Ti proporočam čene boš meu 200 sestričo na vratih =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim skoraj vsak dan.. Bomo probal za hec :) (ok, mogoče :blush: ) Včeraj sem spet videl zo zebro..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidim skoraj vsak dan.. Bomo probal za hec :) (ok, mogoče :blush: ) Včeraj sem spet videl zo zebro..

JA so ful fajne sam ti ne priporočam !!!!!!!!!!!!!!!!!Vrjem mi !!!!!! Ne poskušaj in ne peci k bo sam rekla svojem fantu al pa kej pa ti prišl bo na dom 200 komada človeka(sm ti zdej u njihovem jeziku povedu) vziroma tak govorijo k ne znajo čist slovens=)

Sry za off-topic

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!