Skoči na vsebino

Stari, vidu sm te!


Red Arrow

Priporočene objave

JA so ful fajne sam ti ne priporočam !!!!!!!!!!!!!!!!!Vrjem mi !!!!!! Ne poskušaj in ne peci k bo sam rekla svojem fantu al pa kej pa ti prišl bo na dom 200 komada človeka(sm ti zdej u njihovem jeziku povedu) vziroma tak govorijo k ne znajo čist slovens=)

Sry za off-topic

lol...kr neki se razburjas :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol...kr neki se razburjas :D :D

nič se ne razurja sam resnico govori :D

boš eno mal zezu al pa bilo kj pa boš meu ceu cele( mogoč še veleje) na vratih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se je kdo od vas danes peljal mimo idrije. :whistle: (mimo dveh rumenih speedfight 2 skuterjev) :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dve pičke na novi SR-ki, zebra style.. Nekej čez pol dve, bliz Centra. Tista k je zadej sedela je mela hudo rit :kva2: :ninja: Kdo pozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dons biu mal po lj vidu enga na aerox rossi replici 2 na yingyangih se mei zdi pa enga na heksagonu k je stov za mano na semaforju na celovski. Ce je gdo od tuki jest sm biu na beli aprili sr 50 r

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

V nedeljo okoli trerje ure videl rdečega speedfight ko se je pripeljal iz "šoder jame" in tam vrejetno gledal vodne skuterje... Mislim da mi je tudi potrobil.. Videla sma se že parkrat. Ko je prišel iz "šoder jame " je potem zavi proti Hočam... Jaz sem obrnil pa sem mislo iz za tabo samo sem jaz mel pol rdečo luč tak da si mi pobegno..=P Jaz sem bil na sivem Aerox-u pa črno-rdeča čelada.

A je bil mogoče kdo od tu??

LP NEjc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Skoraj vsak dan vidm eno x9-tko k se pele mimo novega lokala Cuba v šiški a je kdo od tuki

Jest se tut vozm po Šiški tam po 16h ampak mam srebrnga Burgmana 650 :krneki:

Popravljeno . Popravil E2rdo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Skoraj vsak dan vidm eno x9-tko k se pele mimo novega lokala Cuba v šiški a je kdo od tuki

Jest se tut vozm po Šiški tam po 16h ampak mam srebrnga Burgmana 650 :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvčerajšnem u BTC-ju pozno popoldne/zvečer mimo roll bara in garažne hiše City park z aprilio 125 pa še en zravn z črno aprilio s kromanim okvirjem (nevem kok kubov) kdo od tu??? :unsure: Enkrat v smeri proti koloseju enkrat pa v smeri proti City parka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

sam tok da povem....sei skuteristi tud znamo brzince furat....čist tko ko skuterje...sam jebeš, ko se da skuterja cenej dobit ko pa kakega dt.... (glede 50 ccm govrim). tk da se mi zdi, da smo vsi enakopravni tle glede pozdravlanja. seveda v primeru, d ma skuterist čelado, kr men šele takrat človk zglea k motorist... sry za offtopic

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
sam tok da povem....sei skuteristi tud znamo brzince furat....čist tko ko skuterje...sam jebeš, ko se da skuterja cenej dobit ko pa kakega dt.... (glede 50 ccm govrim). tk da se mi zdi, da smo vsi enakopravni tle glede pozdravlanja. seveda v primeru, d ma skuterist čelado, kr men šele takrat človk zglea k motorist... sry za offtopic

ja jest mam suprmoto 50...pa skoz pozdravlam pa usi nazaj pa to....sam teli na skutrju pa sploh ne pozdraujo tko da bvz :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jest mam suprmoto 50...pa skoz pozdravlam pa usi nazaj pa to....sam teli na skutrju pa sploh ne pozdraujo tko da bvz :wacko:

sredinca jim pokaž :whistle: ker maš moped in si jači od njih .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

dans v Brežicah srečo Gilero Runner bela-rdeča-črna barva zgleda strupeno,voznik rdeča jakna nolan n84 čalada(vem kr mam isto)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morbt moj bratranc????????????????????? :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tok da povem....sei skuteristi tud znamo brzince furat....čist tko ko skuterje...sam jebeš, ko se da skuterja cenej dobit ko pa kakega dt.... (glede 50 ccm govrim). tk da se mi zdi, da smo vsi enakopravni tle glede pozdravlanja. seveda v primeru, d ma skuterist čelado, kr men šele takrat človk zglea k motorist... sry za offtopic

kaj se tiče tega za tvojo yamaho axerox bi še malo doplačal pa lahko dobu novo dt-jko.Zato ne se izgovarjat na ceno pa še jaz sm isto pr nakupu 50 ccm motorja pa mam motoristično srce pa nečm skuterja da je brezplačen bom rejši kupu rabljenega mopeda nego skutera(ne se jadit to je samo moje mnenje)pa sory za off topic :whistle: :whistle: :whistle: :whistle:

Popravljeno . Popravil raikonen
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

morbt moj bratranc????????????????????? :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki: :krneki:

Ker pa je to tvoj bratranec če ni skrivnost??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!