Skoči na vsebino

Načrti za predelavo


Red Arrow

Priporočene objave

ja sam odvisno kje, lahko je šel tam ko je not lukna za šrauf (tam boš rabu navojni sveder), če je pa tam ko gleda navoj ven, boš rabu pa navojno čeljust, lahko pa tut tko, da un navoj ven odšraufaš s kombinirkam, in potem najdeš doma en šrauf, ko ima enak navoj, mu odžagaš kapo in zašraufaš nazaj noter, pa bo lih tko dobro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jst sm spet odpru novo temo, ker se mi zdi, da takšne še nimamo... Torej, tuki notr naj bi vsak napisu, kakšne načrte ima pri svoji predelavi, kaj pač načrtuje v prihodnjosti, mogoče bližnji... :)

Lpo bi blo napisat, kaj nameravaš predelat, kolk dnara boš uložu, lohk pa tut en drugmu svetujemo, kaj to pa kaj tisto, kaj bi blo lohk bolš za to in tako dalje, prosu bi, da brez smetenja in da se ta tema ne bi zaprla zarad tega...hvala! ;)

:eek: Jest usak dan bl :hmm: gruntam, kuko bi lohk svojo :cry: 44 let staro ženo predelou :grim u dve :evilgrin: 22 letnce :whistle:

:devil: :headbang: :kva2:

:yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:eek: Jest usak dan bl :hmm: gruntam, kuko bi lohk svojo :cry: 44 let staro ženo predelou :grim u dve :evilgrin: 22 letnce :whistle:

:devil: :headbang: :kva2:

:yea1:

Lol, nebi blo slabo ane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kakšna pa je tu razlika :?

ja ce ga brusis pol ga das na nadmero tko da ni vec (55mm ampak je 56 naprimer) ce ga das obnovt pol pa obdrzis tisot mero k je original ampak brusis lahko samo gus cilindre aluminjaste pa nemors

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je, pri obnovi cilindra gre za nov nanos nikasila na stene cilindra, in je dejansko ko novi pol.. namrec vsak alu cilinder je odznostraj oblozen z nikasilom in ko se le-ta obrabi oz. nastanejo risi, jasno da se zgubi kompresija zato je treba dat obnovit da gre spet takko treba :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

tako je, pri obnovi cilindra gre za nov nanos nikasila na stene cilindra, in je dejansko ko novi pol.. namrec vsak alu cilinder je odznostraj oblozen z nikasilom in ko se le-ta obrabi oz. nastanejo risi, jasno da se zgubi kompresija zato je treba dat obnovit da gre spet takko treba :)

starii..... respect :worship: hehe... daj pridi kaj okoli... :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

Končno sm si uspel zrihtat motor tak da zej kit s5 deluje. mal je zgubu na moči sam vseen cool. Mislim da valčki niso dobri(prelahki) sam naj bi polini evo delvol pod vlkimi obrati tko da nwem. Pol k pridem domu al pa ju3 posnamem en muvie da vidte kaka je situacija.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lohk kdo pove kok bi mi kej šou Piaggio ZIP 2T (zračno hlajen 2001 letnik) mam sam vzunih blokado iz auspuffa po števcu gre 78.. kolk bi mi kej šou če bi dau blokade iz auspuffa ven ????

LP Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A mi lohk kdo pove kok bi mi kej šou Piaggio ZIP 2T (zračno hlajen 2001 letnik) mam sam vzunih blokado iz auspuffa po števcu gre 78.. kolk bi mi kej šou če bi dau blokade iz auspuffa ven ????

LP Jure

ti pa si mojstr hehe :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka sm zdej naredu spet ?? ka je narobe =)=) mmm js bi dau obedve blokadi ven ja iz auspuffa =)

woops ka sm napisu nimam noter blokade od variomata,dau bi pa še iz auspuffa vse =)

moja napaka se opravičujem =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Auspuffa :D lol :D ja odreži bek slepo črevo pa če maš blokadpo tam k se stikata cilindr pa auspuh skup jo pobrusi pa je to to. Pa maš najbol stunan motor v sloveniji :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam si ti veselko nde , ka se kr vsi zajebavate pač pizda nevem no ka nej zdej

če ti gre po števcu 78, imaš vse blokade zuni

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!