Skoči na vsebino

Načrti za predelavo


Red Arrow

Priporočene objave

če ti gre po števcu 78, imaš vse blokade zuni

ne sam iz variomata sm ven vzeu , slepo cev še mam ,pa nevem če ma ta auspuff tut tam k pride na cilinder kej ,majke mi da gre po števcu 77 al 78 moen enkrat čist točno pogledat do milimetra =) .

Drugač mam pa v načrtu zdle dell'orto 17,5, polini kit gus 70 , pa kak ror drgu(zx mogoče nevem se morn pozanimat ka bi najbolj pasal z temle zraven) =)=)

LP Jure

joo kok sm se motu vmes ko sm pisu ( morn pogledat, in kak drug ror) pomota sry

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce das zx-a gor nawš opazo kakga vlkega izboljšanja. Vsaj pr men se ni opazl skor nč. Daj kak 4race oz. kej podobnega bi blo bolš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

sej ni slabo na hart predelat motorja ma pride preveč keša use skupi jst če bi predelavu bi zamenju samo škarik (zx)en poceni kit in drugi varjator max keša bi dau 300 euru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni!

Mam en problem...Prej sm mel v motorju gus 70ccm in je lepo pospešu iz mesta. ko sm dal v motor polini evolution pa mi na začetku tak voooooooooo glas ko da bi mel preteške valčke pol se pa čuti (pr ene 10km/h) da prešalta pa ga fukne v take obrate da me kr po zadni meče. Valčke mam notr 3 po 5.5 gr sam mislim da ni problem v valčkih kr je že zej v zlo vlkih obratih tut pr mali hitrosti. A ma kdo kako idejo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem ga to teraš mrzlega in zato ti preveč zraka povleče

ne vem po mojem so se bol težko stresli valčki

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Mam en problem...Prej sm mel v motorju gus 70ccm in je lepo pospešu iz mesta. ko sm dal v motor polini evolution pa mi na začetku tak voooooooooo glas ko da bi mel preteške valčke pol se pa čuti (pr ene 10km/h) da prešalta pa ga fukne v take obrate da me kr po zadni meče. Valčke mam notr 3 po 5.5 gr sam mislim da ni problem v valčkih kr je že zej v zlo vlkih obratih tut pr mali hitrosti. A ma kdo kako idejo??

jah masino je treba nastavit.. drugace pa kaki je pa celi setup? in za kaki agregat se gre?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polini evolution, malossi multivar, malossi gred, dellorto 21 ferg,polini evo auspuh. ferg mislim da je vrei nastavlen(motor teče gladko). Tak sam na začetku z mesta no0če potegnat drgač pa pol ful zašpana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

po mojem ga to teraš mrzlega in zato ti preveč zraka povleče

ne vem po mojem so se bol težko stresli valčki

loooll rajši nič ne piši če niaš pojma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

polini evolution, malossi multivar, malossi gred, dellorto 21 ferg,polini evo auspuh. ferg mislim da je vrei nastavlen(motor teče gladko). Tak sam na začetku z mesta no0če potegnat drgač pa pol ful zašpana.

mel bi evolušn celinder in nikol slišal za skolopko :lol1: :lol1:

to itaq da je sklopka če ti iz štarta nepotegne...v glavi ....celidra......sam keri glavi pa mal razmisl :)

a si kdaj slišal za lamelni ventil in zakaj je sploh :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mel bi evolušn celinder in nikol slišal za skolopko :lol1: :lol1:

to itaq da je sklopka če ti iz štarta nepotegne...v glavi ....celidra......sam keri glavi pa mal razmisl :)

a si kdaj slišal za lamelni ventil in zakaj je sploh :grrr

sklopka v glavi cilindra? al kaj ti to bluzis? daj pisite vsaj 1x normalno da bo razumljivo ne pa ko neke nepismene budale.. lahko nam pa ti razlozis nam laikom, kaj je to lamelni ventil,kje se nahaja, cemu koristi itd.. prosim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba se ga španaš. Sklopko bi ti rabo da bi ti možgani zalaufal! Če misliš tak neumne odgovore dajat rajš nič ne piši. Ja ka naj naštimam notr trše fedre??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kurba se ga španaš. Sklopko bi ti rabo da bi ti možgani zalaufal! Če misliš tak neumne odgovore dajat rajš nič ne piši. Ja ka naj naštimam notr trše fedre??

daj noter polini modre, pa probaj z rumeno povratno.. ceprav HE predelava res tesko laufa z orginal sklopko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vem da je problem kr mam org. sklopko (to je že druga kr mi je eno že razgnal pa sm dobo tto zaston :D ). Prejle sm notr namontiro rumene (nwem kera firma) so pa trde ko kamn. Komi sm jih notr spravo. povratna je trenutn bela pride pa rumena zejle ko pride tut nova sklopka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Hey moja bodoca predelava na sliki sm par stvari manka pa bi prosu da mi jih dodate pc napisete kaj bi blo dobr pa kva ni ql ce kej ni ql pr tej izbiri kr povejte nucam nasvete:) to bo gor po pocitncah se prav septembra:)

post-16050-1181474376_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am kje ja pa glavna gred?al je sam jst ne vidm....

drgac ahk bi tut dellorto black edition 19 frgazar uzeu pomoje bi blo tist kr uredu=)drgac pa malosi mhr. replica...sej mas mocnejse kite... pa ker auspuh?

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

drugo gred obvezno, pa neki izpuh drugi, vidim da mas sf2, torej kaki 4race, nardo.. pa kaki variomat bi lahko menjal pa sklopko..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Malossi kit ditech=>> frgazer

Malossi Fly clutch

Malossi Multivar 2000

Malossi Sport ali MHR cilinder

Malossi E5

Blajerco drugo

Pa še neki vplinjač

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spotr al pa MHR....pa ti ves kok je razlike u teh 2h celindrih....edn je h-e drugi pa sport....aluminji ali pa gus...pa pol ce bo MHR dvomm da bo e5 dost filrt bo smogu kr e 13 pa blajrco od mallosija al pa polinija pa tko ne :winkiss:

tko da za zacetk se raj udloc za SPort...no ja Mid-race je najbolj ....sportm je prevec bedn...Kup Due + =D me znima kko se bo obnesu na diteshu...

Pa pr glavni gredi ne sparat z denarjm k to je bistvo motorja! :evilgrin:

Pa pr H-e bo fly cluch krivil bos mogu kr delto uzet(isto od malossija sam bolsa)

pa izpuh ti vsekakor manka :closedeyes:

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!