Skoči na vsebino

Načrti za predelavo


Red Arrow

Priporočene objave

izpuh - Laser xpro

sklopka - ne rabis

sp. filter - ne rabis

fergi - ce ze hoces daj neko 17.5 na orginal pa bo

vario - TP nardo

pol pa ce noces met 70cc lahko se razne malenkosti predelas, npr. sesalno koleno, lamelni ventil, predelas cilinder itd..

z tem setupom bi trgalo glede na stock cly

Popravljeno . Popravil StArII
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

zaleti se v tovornjak :devil:

dobra ideja mogoce bi lohk probu en skok z mosta z njim (v sušnem obdobju da nebos utonil :D :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

hehe ste pa tapravi.

To je moj projekt trenutno se je malo ustavil.Plastike so od honde RS 125, iste kot iz Motogp(2005).

Aja pa okvir je od Tomos Bt/Atx in feltne od gillere sp 02 :D

IPB Slika

IPB Slika

Barva bo ta.

IPB Slika

Motor bo od tomosa vodno hlajen.

Popravljeno . Popravil Mopedist
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No zj ko sm končn zmontiro polini evolution kit + evolution auspuh pa še malossi gred se grem pelat in se furam dobrih 15 min. Grem proti domu se pelam okoli 120 (po števcu) pa mi naenkrat motor začne z vso silo premzat ne žlajfat . Odprem blok in vidim da mi je jermen doblo men sklopko in se je zagozdil tako da ga nemorem dobiti ven. Bom ju3 odtegno pa popravo. Kaj vi mislite da je problem kr mam original sklopko?? Če bi zamenjal bi deloval vredu?? pa kero sklopko mi priporočate. Imam piaggio typhoona. l.p.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans odprem cilindr pa vidm da ni bil problem v sklopki ampak mi je kit zaribo. A je možn da ni dobivo dovol bencina(imel sm 92 dizo)?

Niti ne ! Bol možno je, da ni blo zadost olja, sam tut glih ne verjamen, da je bilo to krivo. Kolk si meu pa km pa kak setup. Drugač pa vsak cilinder enkt zariba.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredo sm 1.5% mešanco. Mel sm pa okol 30km. prvo sm ga 2 dni furo okol 20 km bol počas pol sm se pa sol pelet pa sm ga mal bul turo pa je naenkrat začel premzat pol je pa ugasno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a glavna gred je uredu? nima ojnca nc lufta al pa kej?? poglej ce je zazgana..a ti je rajse nardil po celindru?

PS: kok frgazar si meu?

pa se neki kok si dou za use skp( celindr pa auspuh) pa kero glavno gred si uzeu?...a prenosi so pa originalni?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam fergazer 21. Za polini evolution cilindr sm dal 68k, za polini evolution auspuh sm dal 40k, za malossijevo gred sm dal 42k. Pa še kaka drobnarija.Prenosti so originalni.Rajse mi je tut nardil po cilindru.Olje pa ni bilo neko najboljše. tisto scooter za 0.5l 1100sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v tko navit skuter ne gre nič drugega kot motul 710 ali pa castrol tts

tista olja ki so zelo draga niso kar brezveze tako draga veš :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!