Skoči na vsebino

Načrti za predelavo


Red Arrow

Priporočene objave

no, pa ja ni tak hudo... res da bo ene 15-30 % več žrl kot zdj ampak se ne bo tko poznal kot na performancu... edino kar je je to, da boš sigurn ene 2-3krat na sezono menjal obročke, pa mogoče enkrt bat al pa tut ne, večji problem bo cilinder, ker ti bo po 5 000 km ribnu defenitivno... zdj odvisn od vožnje, če boš v vožnji uživu in ga teru tko kot bo treba za to, ti bo šou po 4 000 km, če ga boš pa šprau in tako dalje, boš naredu pa mogoče 7 000 km, tko da v vsakem primeru... boš enkrt menju cilinder, ker bolj kot sfukaš motor, bolj te fuka nazaj... :grim ...pripravi dodatno zalogo svečk

pa še neki... a ni matrix rs2 cestak al je skut? :) ker če je cestak nima veze tle jermen... :D

ja, pa tut grel se ti bo veliko bolj kot s tem fergijem, to defentivno..., tko da razmisli, mogoče je pa res 28 preveč... 21 se mi zdi čist dovolj za zdj... lohk greš na 24... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja to je oni minarelli am6 :blush: nisem bil pozoren pri branju! am.. ja vse lepo in prav,samo da mu bo le vse lepo delalo do 4-5k km! ker to niti ni malo kilometrov! Ne poznam dobenga da bi mu high end al pa visoki midrace tak dolgo delal! am6 ma prednost pred skuteri ker ga en rabiš non stop v obratih tišat..daš v višjo prestavo pa se pelješ lepo na izi! Samo je pač treba lepo vse nastavit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ti z rs2 ! pazi se ti mhr80 na minarelli masini! men je blok pocu zarad tresljajov pa se 2 od 3 nosilcov so šli!!!! :BUA: :angry2:

Naredo sm ze okol 20 000 pa sm do zdj menjo bat pa ležaje. Ja to je cestak. Zj sm js naročo pač 28 fergazer pa filtr pa dize zj me pa zanima če rabm menjat tut koleno??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naredo sm ze okol 20 000 pa sm do zdj menjo bat pa ležaje. Ja to je cestak. Zj sm js naročo pač 28 fergazer pa filtr pa dize zj me pa zanima če rabm menjat tut koleno??

priporočam koleno, vsaj zarad tega ker bo 28 fergi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm se odločo da na mojga typhoona dam nov kit pa me zanima če mate kake iskušnje z polini evolutiom ki je zračno hlajen?? kaj morem še dodat s tem da sm prej mel polini sport, menjan jermen, valčki, fergazer.Gred morm itaq da menjat sam me zanima kera je dobra za omenjen kit??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Stage 6 hpc, bgm evolution, malossi... Vseeno katero od teh gredi vzameš. Pri evo predelavi moreš zamenjat vse. Torej lamelni ventil, ravno koleno, jermenice, variomat, prenose ( razen če hočeš drag mašin), izpuh, elektroniko, pa fergazer malo večji kot si ga mel na sport kitu, sklopko, pokrov sklopke... Nevem če sem kaj pozabil .) Torej praktično vse kar se da menjat :) Pa to stane kar nekaj €€, tak da premisli :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh nea rais tolko mejat.. glede gredi.. glej da bos kupo na 12 sornik definitivno.. za gred vzemi bgm evo, poceni pa dobra investicija.. sej naceloma lahko mas orginal vario npr., samo predn bos to nastelo.. fergazer daj vsaj 21ko .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh nea rais tolko mejat.. glede gredi.. glej da bos kupo na 12 sornik definitivno.. za gred vzemi bgm evo, poceni pa dobra investicija.. sej naceloma lahko mas orginal vario npr., samo predn bos to nastelo.. fergazer daj vsaj 21ko .)

bgm evo??? prvič čujem...kje se to kupi??Drgač pa da bi glih rabo praktično vse menjat to 100% ne kr sej js ne mislim dirkat z njim ;) al pač :D sam mi sport ni bil dovol pa sm reko da ta evolution tut ni neka vlka investicija za kit sam pol k je se treba kr neki stvari menjat. ferg bom mel 21 ,gred bom mel original dokler mi jo ne razfuka, auspuh bom za 1x mel se kr zx pa malossi multivar si bom gor dal. Pa praso bi kje lahko kupim prenose in kje se jih lahko vgradi kr v to pa nwem če se bom spušo pr domači predelavi kr še tega nkol nism delo.Sam kak je pol z hlajenjem? Ka se zračno hlajeni cilindri fula grejejo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne devat evota na orginal gred kr ti jo bo sprve ftrgalo.. to je vendarle 21 konjev, ceprav z zxom nebos tolko ven spravo.. menjaj lepo gred pa izpuh pa bo slo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne devat evota na orginal gred kr ti jo bo sprve ftrgalo.. to je vendarle 21 konjev, ceprav z zxom nebos tolko ven spravo.. menjaj lepo gred pa izpuh pa bo slo .)

Kje pa lahko kupim bgm evo??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hey folk a kdo ve kolk bi me tole kej stal =) !Tecnigas RS 70 v kombinaciji z Dell'orto PHVA 17.5 in športni variomat

In pa kateri auspuff mi vi priporočate do 35 000 al pa recimo 37 000???

hvala za odgovore !

Lp Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOOOL 17k tam ene 13-14k pa res stane novi ja.. 17.5 isto.. drugace pa RS70 bi naj bil kul za 50ke tut.. keri skuter pa mas?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LOOOL 17k tam ene 13-14k pa res stane novi ja.. 17.5 isto.. drugace pa RS70 bi naj bil kul za 50ke tut.. keri skuter pa mas?

Kle vem da u lJ na streliscu stane 17 .....(DRAGO)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

piaggio zip 2T letnik 2001 (rdeče barve) =) ja men so na scooter kitu to priporočal rs 70 ...

vredi bi bil rs70 ja..

cilindr kaj pa kupujes v trgovinah heh .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne kupujem v teh trgovinah ...nism neumn :) jst to sam pogledam usake tok cajta ...ne kup jst u trgovini NC razn pizda valce ce nujn rabm :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ne kupujem v teh trgovinah ...nism neumn :) jst to sam pogledam usake tok cajta ...ne kup jst u trgovini NC razn pizda valce ce nujn rabm :)

sami izgovori :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne devat evota na orginal gred kr ti jo bo sprve ftrgalo.. to je vendarle 21 konjev, ceprav z zxom nebos tolko ven spravo.. menjaj lepo gred pa izpuh pa bo slo .)

anyone???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!