Skoči na vsebino

Načrti za predelavo


Red Arrow

Priporočene objave

Te že :) . Za mid race pa high end pa so tak Yasuni-ji zelo vredu :) . Vglavnem kakega gusa pa neki drugi izpuh pa bo malo več šal :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah mal me jebe ! foter tečn ka boš devu na motor te stvari sej je moj (kurac je njegov) nič ne boš delu bla bla mater ful sm jezn zarad tega !!!!!! mah ne mislim js spravlat motor na 70 ccm ... k pol bo šele hudič aja če auspuff menjam pol morn še valčke jaou =P upam d bo popostiu

to mi je znano, ampak smo prevladali... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe sej veseli vi ,js mam pa zlo zlo zajebanga fotra ... pol veš kok je... bom še počaku do spomladi pol pa itaq d bo mneki gor fuknu =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa še zanima ka bi nardil glede izgleda na mojem piaggio zip (2001 letnik) :devil: :eek: :eek: :devil:

Hoj!

No kle mas spet tor for d k glava boli!

Odstrani zadnji blatnik, odstran ogledala,

dej gor neonke, ksne nalepke si ubot,

dej si ksne barvne lučke pod stevec,

predlagam tut sportn izpuh! :eek:

Ajde :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar bi jst naredu za styling na zipu je to da bi odrezu zadn blatnik, nova sprednja luč... par izzivalnih odprtin v sprednji plastiki in spodaj neonke, da se vn sveti (po možnosti luknje v obliki Devil's Eyes)... ;) ... pa obevzno bi balanco sleku... in nabavu nek dobr števc za na balanco, k ma obratomer in km/h... to je to...

:OK:

p.s.: pa obvezno sponzorske nalepke gor, ne pa neke ognje pa take fore... sponzorske nalepke, pa te ludje najbolj gledajo... ;)

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa downhill balanco nde =) haha mah bom že dobu kako idejo sam js si sam ne upam kej prevč delat :S ka je kdo tuki iz celja al pa okolice ??? kej vete

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa downhill balanco nde =)

ja, potem pa še downhill balanco + nosilec, pa titan zavorne ročke (scooterkit = 4500 sit), pa ene lepe ročke za balanco... in tako dalje... lohk spedenaš balanco tut za 100 jurjev, ker je tega še pa še... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima če je med vodno hlajenim skuterjem in zračno hlajenim res taka razlika? Nekateri da če dam na svojega zračnega gor auspuh in filter, da ne bo nikoli šel toliko, kot če bi te 2 stvari dav na vodno hlajenega :D. Je to res? :? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če sta vredu nastavljena zmoreta isto. Edino AC se lahko prej pregreje, če ga zelo dolgo voziš pod polnim plinom, kar pa malo kdo :) . Torej malo bolj se greje, druga pa ni. Če ne misliš dosti predelovat se ti splača AC ker je v osnovi cenejši :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanima me kaj je vse potrebno narediti z izpuhom LEOVINCE RR. Kje vse ima blokade in tako naprej, da bom iz njega iztisnil maximum. Pred kratki sem kupil Malossi e5 športn filter in me zanima, kako se nastavi uplinjač, ker mi je to rekel prodajalec? :D :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za High End predelavo oz. karkoli se ti AC ne splaca,ker se samo greje...Bolje vzet LC in je problem resen...Sicer pa odlocitev je tvoja ;)

Mene še zanima za bolj izkušene...

Namontiral bom 2. kiler gor, tko da bom meu dva. A ga samo priklopim na prvega, pač da ga dam vmes med prvega in cevi ali je potrebno še kakšna modifikacija. Nosilce si bom sam naredil in plastiko bom na tistem mestu lepo spremenil, da bo luft notr šibu... Aja... a se splača tega od Malossija za 50k kupt al kterga druzga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko ste glih o hlajenju motorjev !! men je frend reku d z zračnim hlajenjem nebi prišu od celja do rimskih toplic (če mogoč ve kje je to) JE REKU D BI MI PREGOREL JE TO RES ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ko ste glih o hlajenju motorjev !! men je frend reku d z zračnim hlajenjem nebi prišu od celja do rimskih toplic (če mogoč ve kje je to) JE REKU D BI MI PREGOREL JE TO RES ????

Če bi ga skoz forsiru pa pelu do konca je že šans, da se ti pregreje, če ga pa ne bi skoz tišal potem pa dvomim... zdj tudi odvisno kakšna predelava... original dvomim da se bi ti pregrel magar ga tišiš od začetka do kraja... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nameravam kupit Polini Corso... imam Runnerco letnik 2003... HYPER2... zdj me pa zanima kwa to pomen po nemško, ker piše pri Polini Corsi na scooter-attacku... neki da treba zbrust al kwa?

Evo, to piše:

Achtung bei den neuen Piaggio/Gilera Motoren (HYPER 2) muss der Zylinderfuß 1,5 mm im Durchmesser abgedreht werden lassen damit der Zylinder montiert werden kann !

Dj nj mi nekdo to prevede, ker nimam pojma... neki se treba brust za 1,5 mm al kwa? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nameravam kupit Polini Corso... imam Runnerco letnik 2003... HYPER2... zdj me pa zanima kwa to pomen po nemško, ker piše pri Polini Corsi na scooter-attacku... neki da treba zbrust al kwa?

Evo, to piše:

Achtung bei den neuen Piaggio/Gilera Motoren (HYPER 2) muss der Zylinderfuß 1,5 mm im Durchmesser abgedreht werden lassen damit der Zylinder montiert werden kann !

Dj nj mi nekdo to prevede, ker nimam pojma... neki se treba brust za 1,5 mm al kwa? :)

prvic slisim da treba kaj brusit, kolega ni rabo na hyper2 masini pa corsi nic pilit..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Js mam rieju rs2matrix, malossi MHR team 80 ccm pa mam fergazer 21. Zj me pa zanima če bi blo pametno dat gor fergazer 28? Kaj bi se spremenilo razen porabe goriva ? :D

Popravljeno . Popravil ffaca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja en frend mi je svetoval da bo z 28 mel bolše pospeške/končno.

ti kr 28 dj glede performanca bo bolš, glede porabe pa boš za seboj mogu črpalko vlečt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!