Skoči na vsebino

Načrti za predelavo


Red Arrow

Priporočene objave

jermen se ti ne pozna, tisto da si ti dobil 3km/h zraven je samo zato ker je bil stari jermen zrabljen

naslednje, vario se ne splača? kuplonga pa se aaaa wrong answer do mid-race se kuplnoga ne obrestuje samo fedrce menjaš, medtem ko pa se vario krepko pozna, R1200 za due+ najboljši ror? spet narobe, najboljši je TP nardo ali Yasuni c16 r1200 je premočn še kaj vas zanima? aja z valčki če boš ti gledo končno neboš daleč prišo ker na skuterih je samo ena pravilna nastavitev in pol pač kolko gre z tisto gre, sicer lahko daš težje valčke samo se ti bo zagnal glih pri 50

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

yooo ko bi vaju js kej razumeu =S js šele delam izpit ampak do spomladi hočem mal predelat (motor ma 1327km) 2001 letnik zlo malo vožen k je biu od sestre sam js to pojma niamam kok bi zmontiru ... js sm meu u mislih bolj nižjo klaso k nebi rad meu skos capsov za sabo =)=) hehe sam ne se zdej vidva zarad mene skregat ok =)=) hehe lohk pa mi še kej bol u izi poveta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj_runner: lej, ne mislim se prerekat zdjle, napisu sm, da se pri 50cc ne splača menjat vario ampak samo kuplungo, pač to je moje prepričanje in moja praksa me tukaj tudi podpre... na 70cc sm pa napisu da menja kuplungo in vario... Multivarja sm mu priporočal... da je R1200 premočn za ta kit? aaaaa... wrong answer to you pal... R1200 in Due+ se glih uskladita, saj imata podobno frekvenco delovanja, obrati so si skoraj enaki in zato je skoraj idealen, ker doda tista 2 konja točno na tistih obratih, kjer jih Due+ najbolj izkoristi, sorry... sem imel predavanje o tem... :P ...TP nardo je tko al pa tko odličen izpuh ampak eni rečjo tko drugi rečmo tko... zame ni najboljši za Due+, s tem sem se tudi prepričal... 2 povsem enaki Runnerci sta tukaj v okolišu, obedve z Due+, le da ima ena R1200, druga pa nardota, fergi masta obadva 19ke, edn ma Keihin, drugi Dell'orto, kot sta rekla imata original prenose ( :slap: ) in nastavitve nastavljene, zanimivo, da ga R1200 stegne v končni, čeprov ima Nardo z mesta mal prednosti... to je mogoče zaradi teže voznika :D...

tisto z valčki si ga pa mal posrou, ni vedno samo ena nastavitev prava, če imaš ideal na 5 gramih, pa daš notr 7 je logično, da se ti bo zagnal komi pri 50, če pa daš notr 5,5 je pa druga pesem... če hočeš met boljše pospeške seveda menjaš prenose, to je logično (poleg tega da imaš ostalo menjano... kuplungo... itd...) menjaš seveda tudi fedrce in daš malenkost lažje valčke... se ti ne zdi?

sorry za dolgi post ampak hotu sm samo utemeljit moje izjave, pa prosu bi, da če se kolega popravi, se ga popravi lepo, ne pa da vsak pizdi popreko in začne en drugmu živce kvart, že tko nam motorju kvarjo... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

daj red arrow umiri se no da se ti nebomo prevec smejali.. daj mi povej kolko kitov si ze sam mel in sprobal, kolko sklopk itd..?? in ti pravis dj_runneru da nima prav daj prosim te lepo on ve ogromno, torej dosti vec od tebe tak da ne bit pametn.. in da, na due+ je najbolsi ror nardo.. le zakaj? ZATO KER JE BIU NARET ZA DUEKA.. nevem kaj ti tu ni jasno.. in r1200 je ze skorajda high end izpuh na minarelli, in se najbolse uskladi z s6 racing ne pa duekom.. pa ne mi bit pametn nekaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jezus vidva se bota še pobila med sabo !! =) pa js to pojma nimam ka se vidva pogovarjata :P=)=$ :blush: :blush: drgač pa bi rad sam tolk d bi šou tam okol 80-90 mi motorček ;) več ne nucam

aja pa kje nej vse te dele dobim ??? je tuki kje v okolici celja kaka trgovina ??? al pa kaka internetna stran d bi lohk kej naročiu ??

fajn se mejte !!

LP Jure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa daj gor neki sportni izpuh, zx, next-r pa multivar2000 pa bi ze moglo it kar konkretno.. alpa maximalno nekega gusa.. priporocam DR evo2, je ful poceni pa kvalitetn :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

te pa daj gor neki sportni izpuh, zx, next-r pa multivar2000 pa bi ze moglo it kar konkretno.. alpa maximalno nekega gusa.. priporocam DR evo2, je ful poceni pa kvalitetn :OK:

kje pa nej to dobim ????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr kite vem da prodajajo v ljubljani ...Mirko Zivec...tm u mostah tm nekje bliz kajuhove:) gospod je res uredu tak mau starejsi ve kaj dela pa tut kej priproca :)

glede Zx-a pa je na streliscu sam raj kup rablenga..:D am se raj pa tehnigas next-R ga mors pa iz celja narocit sam raj poglej na netu mau:) Malosi variomat bi dobu pa...hm ..to pa nevem sam vem da polini speed control dobis na streliscu(timming) tm na rudniku.:)

Lp

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dr kite vem da prodajajo v ljubljani ...Mirko Zivec...tm u mostah tm nekje bliz kajuhove:) gospod je res uredu tak mau starejsi ve kaj dela pa tut kej priproca :)

glede Zx-a pa je na streliscu sam raj kup rablenga..:D am se raj pa tehnigas next-R ga mors pa iz celja narocit sam raj poglej na netu mau:) Malosi variomat bi dobu pa...hm ..to pa nevem sam vem da polini speed control dobis na streliscu(timming) tm na rudniku.:)

Lp

ka je kaka trgovina tuki pri nas u celju al ka ????? js nč nwm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

am se neki drgac ...sklopka pa jermen se poznata!!!! Jst sm dou not RMS racing pro pa drug jermn pa mi je slo ene 5-6 kmh hitrej pa pospeski so bli mau bol.... :blush: red arrow ma prou ;)

Fnt U CELJU MAS ENO NAjVECJIH TRGOVIN http://www.scooterkit.com/ ewo ti tuki pogle!!!!!!

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o piz*** js pa to pojma nimam kje pa je ve kdo približn !! se morn pozanimat a je prov trgovina ,js sm mislu d lohk to sam prek neta naročaš haha =) jooo debil js thx ej če pa mogoč veš kje je pa lohk poveš =) al pa če kterga poznaš iz celja k nwm s koz si ti pa če kter ve kje je trgovina =)=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS: ZATO PA MATE TM K IZPOUNJUJETE OD KJE STE DA NE PISEM K DEBIL POL PA VEM DA STE Iz.......KR NEKJE!!!!!! PA NASLEDNIC NOT TAKOJ NAPISTE KER SKUTER!!!!!!!!tko da boi usak k pogleda tvoj profil lahk vedu!!!!! :headbang: :wallbash: :fight2: :BUA: ! <_< <_< pa to vela za use ne sam zate!!!!!!!

lahko tut osebno prides iskat ves..sej pise sam mors prej se zment :OK: :OK: sej upras fotra kje je ta ulca pa bo:) :P Drgac pa dejmo 100% je kdo kle celja!!!!zato pa smo kle da si pomagamo :)

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah moj foter nima pojma o tem =) k on vidi sam sedežno ko pride iz službe pa teletext pa šport =S dizaster pač ,js pa bol za motorjim norim pol pa se skos dere ko mu kej razlagam kake motorje mate ... =)=) hehe sm ka tko sprovociru je reku bmk ka si boš dau na motor sam pol imaš d ti plačaš polciji kazn pa opremo za hokej haha =) zdej sm pa tuki pa iščem primerne stvari itd =)=)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej en tko navadn kit not tm okol 9 kojnov lahk tut sam 6-7 pa ti bo su tm okol 80 se kej vec :) sam neki ti recm ...jst sm tut tko na zacetku govoru zdej mi je ribnu :BUA: kr obrocke mi je vn zmetal :BUA: am zdej pa hocm tm okol 15 kojnov pa lepo dobro predelavo da bo slo ene 110-120 :D :D pol se bom furu pol pa prodau :OK: k to nikol jst nimam dost te hitrosti :) tko da raj zdej dobr predeli tko k se spodop:P ;) vrjemm da bos vedn vec hotu it :)

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej en tko navadn kit not tm okol 9 kojnov lahk tut sam 6-7 pa ti bo su tm okol 80 se kej vec :) sam neki ti recm ...jst sm tut tko na zacetku govoru zdej mi je ribnu :BUA: kr obrocke mi je vn zmetal :BUA: am zdej pa hocm tm okol 15 kojnov pa lepo dobro predelavo da bo slo ene 110-120 :D :D pol se bom furu pol pa prodau :OK: k to nikol jst nimam dost te hitrosti :) tko da raj zdej dobr predeli tko k se spodop:P ;) vrjemm da bos vedn vec hotu it :)

js tut nimam dost hitrosti sam raj se nebi tko vozu pa js bi rad kej bol tko auspuf pa filter bol u izi a veš d ne bom pol vsak dan montiru neki nazaj gor =) tok d bi mi šlo 80 bi bil zlo zlo zlo veseu =)

Če ti še nisn povedu mam pa piaggio zip 2T2001letnik prevoženih 1327(sestra ga je mela pa se ni nič furala) vziroma 1000 je tak mojih brez registracije brez izpita skos do zdej,ampak ga delam sam vožnje še morn nardit =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

cilindr, kolk se spomn nazaj, si ti hotu neki orenk predelat 50cc... :)

Vem vem :blush: :blush: sam nebi predelavu ce mi neb zaribu <_<

A ve kdo kje se da dobit RMS sklopko v Ljubljani ali okolici?

Sorry za off

AM jst ti jo lahk zrihtam ...ti povej kok das :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če zamenjam auspuff kolk bi mi pol šou motor (piaggio zip 2T ,2001 letnik) najvišja hitrost 60km/h rad bi 80 km/h vsaj ka bi vse rabu !! Če bi daou sam auspuff drug gor kolk bi kej šou pa če še morn kej dat gor d nebi blo kej narobe !!! =) pls povejte

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če zamenjam auspuff kolk bi mi pol šou motor (piaggio zip 2T ,2001 letnik) najvišja hitrost 60km/h rad bi 80 km/h vsaj ka bi vse rabu !! Če bi daou sam auspuff drug gor kolk bi kej šou pa če še morn kej dat gor d nebi blo kej narobe !!! =) pls povejte

Hoj! ;)

No najbl se ti splaca dt sportn auspuh gor, :) slo bo bols to zihr, pospeški bojo mal bol pa koncna

bo za ksne 10-15 km/h večja, pa pol s so kle se valčki k jih če maš sportn auspuh skor mors

zamenat, zej pr končni se na 50ccm originalu skor ne da kej več narest, tko d je fajn tut cilinder

meant za 70ccm al pa 50 high end, sam se ti tut kle skor bl splača dt 70ccm, ker s 50 high endom

pride pol več stroškov k je treba zamenat skor use kar je na masini :kva2: tko je to, for mas dost zej si sam primerno zber.:hmm:

Kup si ksn kit normalen kit 70ccm pa si zmagou :worship: :OK:

Ajdi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mah mal me jebe ! foter tečn ka boš devu na motor te stvari sej je moj (kurac je njegov) nič ne boš delu bla bla mater ful sm jezn zarad tega !!!!!! mah ne mislim js spravlat motor na 70 ccm ... k pol bo šele hudič aja če auspuff menjam pol morn še valčke jaou =P upam d bo popostiu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa najbl na swet zanima kwa nej nardim da bo moj PEUGEOT VIVACITY-X RACE, km letu an. Zj gre 75, pa je še use uriginal gor, sam blukade wn. Kwa nej nardim dav šu vlik bl...PRIPOROČILA

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Izpuh Leovince ZX ali pa Yasuni R / Z, pa bo šel kakih 5-10 km/h več, če pa hočeš še več, potem pa če menjaš cilinder :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!