Skoči na vsebino

Načrti za predelavo


Red Arrow

Priporočene objave

Ja mam minarelli :OK: ( v bistvu kopijo od minerellija ), kolko kilometrov si pa neredu z njo. Če bi pasal bi takoj kupo (če je lepo ohranjena). Kolko pa stane taka nova samo tolk, :grim da vem mal primerjat aja pa kk se ji reče. :)

ne pase tista gred v tvoj skuter, ker ni cista kopija minarellija ampak ma debelejso gred itd..

no o predelavah pa to...

Polini EVO izpuh

Malossi MHR kit

Malossi (MHR) gred

SKF C4 lezaji

Malossi MHR Multivar

Malossi Ventilvar

Malossi povratna fedra - bela

Polini 2G EVO CLUTCH

Malossi Kevlar belt

Dellorto (MHR) PHBG 21

Malossi e13 filter(MHR)

Malossi MHR membranski blok z karbon membranami

Malossi MHR koleno za frgazer

Polini prenosi primarni + sekundarni

mislim da bi moglo to it al ne? ma kdo kako predstavo prbl kolko?

jaz ti prodam eno ce mas minarelli. malossi gred 10mm sornik z iglicnim lezajom za 25000SIT prbl z lageri vred. jaz mel to na mid-race pa dela ko urica. prodajam pa jo zarad zgoraj omenjene predelave

nebo slo v redu, ce mislis met high end, MHR je na minarelli v bistvu mid race kit, evo je slab ror na minarelli.. ce hoces cisto moc daj gor cilinder Metrakit Pro race2 (zdrzljiv, ful mocn) pa izpuh Kundo F1.. pa ni v redu ce mesas vse v bloku tak da namesto 2g sklopke MHR delta clutch in namesto polini getribov malossi getribe.. pa bi moglo it 130+ realnih.. aja, pa bela povratna ti bo premehka..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm bil pr enem serviserju pa mi je pokazo eno gred ko jo ma od rms-ja. Ka mislite da bi to zdržal polini evolution kit??

Popravljeno . Popravil ffaca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans sm bil pr enem serviserju pa mi je pokazo eno gred ko jo ma od rms-ja. Ka mislite da bi to zdržal polini evolution kit??

ne..mislis met evo 10 al 12 sornik? kr ce bos mel 10 pol pridejo v postev le kaka mhr gred, s6 HPC alpa kaj podobnega, pri 12 sorniku pa tut BGM evo, katera je zlo dobra .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne..mislis met evo 10 al 12 sornik? kr ce bos mel 10 pol pridejo v postev le kaka mhr gred, s6 HPC alpa kaj podobnega, pri 12 sorniku pa tut BGM evo, katera je zlo dobra .)

Hmm kak pa vem ker sornik je??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu mam to ze vse doma samo gor je treba naret. nevidim razlike pri prenosih zakaj bi bli bolsi od malossija ker getrib je getrib al ne....sklopka pa je cist kul, se da lepo nastavit edino za fedro(povratno) nevem kiro bi dal gor......je pa evo auspuh za ta kit cist dost... tak mi je vuča reko...edino okol koncne me zanima.....130 bi blo lepa kapa...glede na to da ni pune predelava....al?

Ja mam minarelli :OK: ( v bistvu kopijo od minerellija ), kolko kilometrov si pa neredu z njo. Če bi pasal bi takoj kupo (če je lepo ohranjena). Kolko pa stane taka nova samo tolk, :grim da vem mal primerjat aja pa kk se ji reče. :)

kiri skuter mas? gred ma prevozenih borih 5000km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat vprašam: Ka mi lahka kdo pove koliko bi mi skuter šel če bi si tole dal predelat?

-Laser Xpro

-HEBO NG vario Kolk bi pol letu ? Pa mam runnerco 05 modelno leto. Pa samo to me zanima pa nič druga

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, jst sm spet odpru novo temo, ker se mi zdi, da takšne še nimamo... Torej, tuki notr naj bi vsak napisu, kakšne načrte ima pri svoji predelavi, kaj pač načrtuje v prihodnjosti, mogoče bližnji... :)

Lpo bi blo napisat, kaj nameravaš predelat, kolk dnara boš uložu, lohk pa tut en drugmu svetujemo, kaj to pa kaj tisto, kaj bi blo lohk bolš za to in tako dalje, prosu bi, da brez smetenja in da se ta tema ne bi zaprla zarad tega...hvala! ;)

No, jst nameravam moj skuterčk predelat kr orenk in velik notr dat, sam ne to sezono, drugo sezono pride to na vrsto, zdj ga morm v delovanje spravt... :)

Evo moje načrtovane predelave...

  • Buzzetti Stransko stojalo
  • Hebo Glavna gred Racing
  • Hebo Iglični ležaj Racing
  • Keihin Uplinjač PWK 21
  • Koso/Keihin Set glavnih šob (10 kom.)
  • Malossi Amoltizer RS3
  • Malossi Variomat Multivar 2000
  • Malossi Sklopka Delta Clutch
  • Malossi Digitronic Kit
  • Malossi Prenosi primarni
  • MVT Integral vžig
  • Metamorfosis Krmilo Downhill
  • Polini Cilinder kit 47.6 EVO II
  • Polini Izpuh EVO 7
  • Polini Zračni filter EVO
  • Stage 6 Zavorni disk 280 + adapter
  • Scooter Attack Kabel svečke Racing
  • Scooter Attack Ročke krmila Flame - sive
Ko sm računou preko Scooterkita me bi pršlo 510k SIT, ampak najverjetneje ne bom tam kupu, čeprov dobim nek popust, zanima me, kdo vse naroča iz Nemčije, da bi se zmenl in bi preko njega naroču... .)

Kaj pravte? :kva2:

Ja nimam besed? :? Gledam kaj vse prodajaš? :? Od hudiča si ni kaj? :? Samo ne vem, na kaj boš zmontiral "frizuro", če se boš slučajno te krame rešil??? :?

Mislim da je res čas da se pripraviš na "prezimovanje". :zzz: Pa ne pozabi, naslednje leto boš eno leto starejši, čez nekaj let pride puberteta??? Morda celo kdaj odrasteš? :?

Popravljeno . Popravil inamaze
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v bistvu mam to ze vse doma samo gor je treba naret. nevidim razlike pri prenosih zakaj bi bli bolsi od malossija ker getrib je getrib al ne....sklopka pa je cist kul, se da lepo nastavit edino za fedro(povratno) nevem kiro bi dal gor......je pa evo auspuh za ta kit cist dost... tak mi je vuča reko...edino okol koncne me zanima.....130 bi blo lepa kapa...glede na to da ni pune predelava....al?

kiri skuter mas? gred ma prevozenih borih 5000km

CPI, sam sej je starII reku da nebo pasalo :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne..mislis met evo 10 al 12 sornik? kr ce bos mel 10 pol pridejo v postev le kaka mhr gred, s6 HPC alpa kaj podobnega, pri 12 sorniku pa tut BGM evo, katera je zlo dobra .)

Kak pa vem ker sornik je????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje zdej sm jsn nabavu TP trophy...v navodilih pise da ma 8.5-11 hp odvisno kako je pripravljen motor....in dom dou gor u tondelk Delltorto 18 PHBG AS ...sej bi ga ze dans dou sam mam premajhno koleno :BUA: ...drgace mam isti setup kot na 50ccm ...is ne pozna....vendar ga malo zamoti vcasih zaradi pomankanja bencina...morm se izpopolnit...za koncno hitrost vm se ne morm rect ker nism ga teru se do konca :)

Lp

PS:sornik je tiso kar pride cez bat......k ma bat u sredini lukno na obeh straneh n je taka majhna stangica k pride cez...to je sornik

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:sornik je tiso kar pride cez bat......k ma bat u sredini lukno na obeh straneh n je taka majhna stangica k pride cez...to je sornik

Ja kok sornik pa ma typhoon??

pa kok kej stane rms gred komplet z lezaji?? kr on mi je reko da hoče 35 za vse :S a je to preveč?? pa ce pravte da naw zdrzal pol itaq bv da kupm.

Popravljeno . Popravil ffaca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Polini evolution ne bo zdrzal ......prevec obratov......drgac pa stane tm okol 22 jurjov RMS..se mi zdi nism 100% lezaji pa semeringi so pa 7 do 10

PA ce je original typhoon ma 10 sornik

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

12 majo piaggio gilera ze stock .) drugace pa glede getrib pa to.. v bloku je najbolse da mas vse od ene firme bo najmajn problemov pa najlepse bo delalo.. glede cilindra ti namesto MHR priporocam s6 racing, kateri je na minarelli mocnejsi od MHR in DOSTI cenejsi + zelo zdrzljiv je.. ror pa ti priporocam za MHR alpa s6 c20ko alpa r1200

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo fantje zdej sm jsn nabavu TP trophy...v navodilih pise da ma 8.5-11 hp odvisno kako je pripravljen motor....in dom dou gor u tondelk Delltorto 18 PHBG AS ...sej bi ga ze dans dou sam mam premajhno koleno :BUA: ...drgace mam isti setup kot na 50ccm ...is ne pozna....vendar ga malo zamoti vcasih zaradi pomankanja bencina...morm se izpopolnit...za koncno hitrost vm se ne morm rect ker nism ga teru se do konca :)

Lp

PS:sornik je tiso kar pride cez bat......k ma bat u sredini lukno na obeh straneh n je taka majhna stangica k pride cez...to je sornik

bolj enostavno povedano...sornik je tisto kar drži bat na ojnico :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ejte folk ka bi kit od piaggio typhoona paso na Speed fighter 1??

Ne! Samo za Speedfight 1 in 2 ti paše :) .

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp, mene pa nekaj zanima.

mam piaggio typhon, meu sm notr kit stage6 sport pro , gianneli izpuh, 17.5 del orto............zanima me kaj vse bi moral že menjati...da bi zagotoviu dokaj kvalitetno delovanje(da nebi kak lager šou ipd) ...aja dons mi je lih ribnu kit.......in zdej se odločam za novga, kaj mi svetujete kaj najbol paše k gianneliu, in pa že skos me zanima kaj je to iglični ležaj.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lp, mene pa nekaj zanima.

mam piaggio typhon, meu sm notr kit stage6 sport pro , gianneli izpuh, 17.5 del orto............zanima me kaj vse bi moral že menjati...da bi zagotoviu dokaj kvalitetno delovanje(da nebi kak lager šou ipd) ...aja dons mi je lih ribnu kit.......in zdej se odločam za novga, kaj mi svetujete kaj najbol paše k gianneliu, in pa že skos me zanima kaj je to iglični ležaj.

Hvala

gred mas pa orginal ne ? ja najbols da kupis mallosi replico al pa neki sam pol bi blo fajn se gred zamenjat naprimer rms 22k pol pa se lezaji pa semeringi okol 5k pa je to to pa bo laufal v nulo

iglični ležaj lezaj je pa tist lezaj ko je gor pr batu oz pri sorniku .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

al pa stage 6 glavno gred (HPC) tut dost uredu pa pocen :) iglicne lezaj si pa vidu ce si kit razrdu tak cist mejhn okrogu.....tist k je na koncu ojnce:) Malossi so baje zlo dobre tko da to je tut uredu :)

Popravljeno . Popravil Cilindr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

športni izpuh, športna sklopka, fergi delorto, športni filter, plastika namesto blatnika zadaj, neonska luč spodaj in pri nogah(tam bom namontiral zvočnike, zato bo neonka fancy zraven prišla).

itd.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!