Skoči na vsebino

Honda CBR 600


robberrt

Priporočene objave

Tisti, ki veste kaj je to: napenjalec verige odmičnih gredi - CBR 600 (to je tista stvar, ki začne pri vseh 600-tkah rožlat :angry: )

Ali ima vijak na koncu napenjalca (M6) kakšno posebno funkcijo, ali je samo za razdret napenjalec, ko je že enkrat odstranjen iz motorja :?  Sicer vem, da se menja cel napenjalec!

Hudič pa res :grim Kaj je kej narobe če rožla al ni panike. Mi gre pa na jetra in ledvice pa še kej k prijem okul 5.500 rpm. Nad niti ne slišim več :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozi nad 5.500 :lol:

mene to rožljanje ne moti, še posebej zdej ko vem da tud če bi menjal bi se to ponovno pojavilo po par tisoč km

no ja, sej ne vem točno, sam menjat se mi ne da :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudič pa res :grim Kaj je kej narobe če rožla al ni panike. Mi gre pa na jetra in ledvice pa še kej k prijem okul 5.500 rpm. Nad niti ne slišim več  :D

Nič ni narobe če ružlja, svojo funkcijo še zmer dobro opravlja, razen če maš že 100.000km :D !

Tud men je šlo že fajn fajn na jetra, in sicer pri 3.000 rpm in med 5.500-6.000 rpm! Zato sem dva dni nazaj zamenal. Originalen del naroču po pošti. Po telefonu so rekel 11.500+ddv, ko je pršlo na dom je blo pa: napenjalec 6.500 + tesnilo 450 :OK:, ostalo še za zračni filter :D! V glavnem zdej bom mel med vožnjo neki cajta mir, je pa res, da če veš kaj in kje moraš poslušat, ga še vedno šlišiš, tm nekje pr 5500 rpm, vendar ne s čelado na glavi!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vozi nad 5.500  :lol:

mene to rožljanje ne moti, še posebej zdej ko vem da tud če bi menjal bi se to ponovno pojavilo po par tisoč km

no ja, sej ne vem točno, sam menjat se mi ne da  :hmm:

Zmenjeno, najmanš problem je vozit nad 5.500 :lol:

No pole če ni nobene panike me nebo motlo več :grrr 100.000 pa nimam še :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem lastnik omenjenega motorja. Ker sem števec razbil, sem kupil rabljenega.

vse lepo deluje le količino oz. nivo bencina ne kaže. Ima kdo podoben problem?

Ob kontaktu se vse lepo pokaže nato pa zgine.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pri meni to pomeni da je v tanku še neki bencina :D

tisto ti kaže rezervo, imaš pa štiri (semizdi) črtice ki se prižgejo pri rezervi, potem pa utripajo vse do 0 (takrat utripajo vse štiri)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

:OK: Imam cbr 600f ki ima na elektroniki blokado!!!

Zanima me če ima gdo načrt elektronke oziroma kje bi lahko dobil načrt !!

Ma da se bom lahko pošteno peljal!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: Imam cbr 600f ki ima na elektroniki blokado!!!

Zanima me če ima gdo načrt elektronke oziroma kje bi lahko dobil načrt !!

Ma da se bom lahko pošteno peljal!!!

kolk HP pa ma zdej in kolk bi mela pol? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav tudi od mene!

Pri takem motorju niso probelm kilometri, ker vsak povprečni motorist naredi od 5000-10000km in si zračunaj koliko je to v teh letih, ki jih je prevozil.Namreč je čist OK, raje preveri kako je bil vzdrževan, kako so popravljal po padcih, kaksna je sklopka, zobniki, ketna, križi na krmilu.

Če ga je lastnik lepo ogreval preden je šel navijat obrate, mora tak motor zdržati vsaj še enkrat toliko, preden bo potrebno odpreti mašino.

!25ccm in 600ccm nobene povezave v servisih eden 2takten drugi 4takten.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ima kdo kakšne plastike za 600f letnik 2001 oz. 2002.

Lahko je tudi poliester pa pravijo da ravno za ta model se ne da dobit.

Šele sedaj sem videl... če ne bi prej odgovoril.

Jaz sem kupil poliestre za svojo CBR 600F letnik 2002 in ni bilo težav, razen tega, da sem moral prostor za luč izrezati. Če še rabiš, pošlji PM, pa ti napišem cifro, kam pokliči. Drugače pa imam jaz originalne plastike doma, samo jih ne dam... :P .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Kako pa to? A ne bi bilo logično ravno obratno?

Z vidika starosti ja, z vidika garancije ne.

Pač če hočeš imeti garancijo, moraš menjati na 6.000. Ampak ker naši ne znajo pravilno prevajati milje v kilometre, so pač 6.000 milj prekvalificirali v 6.000 km. Originalno se pa drugače olje in filter menja na 6.000 milj, kar je natanko 9.654 km. In to v starostni nedogled...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce kdo rabi katalog za CBR600 l99-00

F4l03-04

l95-96

na PM pa se zmenmo da se na cd-ju dobi kr je kr velik fajl ene 100MB.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Imam hondo cbr 600f l.2005.Zdaj me pa zanima.če lahko zvežem obe kratki luči na motorju?Sedaj gori samo ena kratka,druga pa je dolga!Sej veste to!Prosil bi tiste,ki so to že naredili ali pa so probali to narediti!

Za odgovore se že naprej zahvalujem!Lp od Mareta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Imam hondo cbr 600f l.2005.Zdaj me pa zanima.če lahko zvežem obe kratki luči na motorju?Sedaj gori samo ena kratka,druga pa je dolga!Sej veste to!Prosil bi tiste,ki so to že naredili ali pa so probali to narediti!

Za odgovore se že naprej zahvalujem!Lp od Mareta!

Poglej tukaj, kako so to naredili na Fazerki.

Malo uporabi iskalnik. Nekdo jo opisal tudi neko drugo varianto, kjer je dal na dolgo žarnico vmes nek "rele", ki pri prižgani kratki zmanjša napetost na njej, pri prižgani dolgi pa je dolga gori na polno. Seveda ves čas gorita obe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!