Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

ma dej dej to je use sfukano, pa še bumbar je pozabu lkjuč v kovčku :devil: :lol1:

Ja pe če že pišeš da je sfukan te še vsaj povej zakaj je po tvojem sfukan... Nekomu se je zdel vrei motor kaj naj zaj voha kaj je sfukano al kaj? povej mu te vsaj kaj je vse sfukano... Glede ključa ---> :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ključ je v kovčku ker je bil fotoaparat not=)

samo zdej je poštimana u nulo=)

mrežica plastike.. ma vse=)

a čaki tine kaj ti si imel prometno al kaj?? ki sem neki prebral da si vilce zvil?

Popravljeno . Popravil trony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

hehe nene nč takega sam majhna praskica no mene zanima če je kdo probal dat h4 ultra blue žarnice notr , me matra če plastika zdrži, ker js bom dau 60w pa bo sam 1 gorela druga bo za podnevi:P in se bojim d mi kej stopi plastiko al kej takega:S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

ja....sej to mi je dalo za mislit... ponavadi če pridobiš navor (pospeške) izgubiš hitrost in obratno... za tole pa ne vem...no js sm si ga naroču pa da vidmo...

Aja...probite vzet iz vaše varce kovinski del (za sopotnika, da se drži)...full lepš zgleda! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem klicu v AS domžale...so mi povedal da mam nešteto možnosti...lahko dam gor sprednji zobnik, zadnji zobnik, zamenjam verigo... da se tudi neki z elektroniko in dizo zrihtat, ampak to ni najbolj priporočljivo...

Js sm naroču sprednji in zadnji zobnik, pa da probam kaj je bolš... So mi pa v ASu povedal da če menjam zadnjega se izgubi končna hitrost in se pridobi na pospeških...če pa menjam sprednjega se pa ne hitrosti ne pridobi veliko (le kakih 10kmh)...se pa pridobi veliko na navoru...motor naj bi potem delaoval z višjimi vrtljaji...

Kaj če bi se Varca driverji dobil na kaki pijači al pa kej...da se mal spoznamo pa to.... :beer2:

Aja...js sm iz okolice Kamnika...tko da bi se tisti v bližini lahko dobil...

Popravljeno . Popravil Stig
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe...mal sm se pozabaval v photoshopu... :D

izpuh je Akrapovič, Kolesa in vilice od KTM 250EXC, spodnji spojler od Varadere 1000, ogledala od varadere 1000, zadnja kovina odstranjena...

post-13124-1162560670_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja js sm pa iz hrpelj torej se lahko dobimo na primorskem?:D čene pa nekje na pol poti recimo v postojni:D

aja glede zobnikov , če daš spredaj manjšega pridobiš na navoru, če daš večjega na hitrosti zadaj je pa ravno obratno, glede photoshopa je vse ql sam tista plastika zadaj more bit tako zgleda čudna...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej stig jst sm tud iz kamnka, tko d midva se brez problema tud pozim kj dobiva pa mal pogovoriva glede vare sam nebi se iz motorji k jst sm za letos čist zakluču :closedeyes: :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja... Ja, lahko se dobiva da mal podebatirava, ti sam povej kje pa kdaj... Moj Msn maš pa v privatnem sporočilu :OK:

hehe...evo, sm se spet mal pozabavu z mojim photoshopom pa sm mal varaderco "spedenu" :D

[attachmentid=85449] Honda XL125V Extreme

varadero_extreeeeeme.bmp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!