Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

a pol tanovo varaderco si vidu? težko falit :D sploh nism vedu d ma zadi mal zatemnene luči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne sam vidu...sedel sm na njej :D

Sam oblika mi ni všeč...zdej je preveč sofisticirana...prejšnja ima mal bolj "rough" videz... Mi je pa všeč armaturka!!! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce koga zanima:

PRODAJA SE :cry:

jao pa nemorš no :D sj boš kupo še letos kaj drugega ne?? drgač nea prodaj da omo šli na kako furco skup :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

SE NAJDE TUDI ZA MANJ DNARJA..

recimo moja:D

Popravljeno . Popravil trony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja od trony-a, je poceni super motor, res se lepo pelje. Sem peljal pa gre nežno, imaš občutek da si na velikem stroju, še posebej glas :wub:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Dobr večer.prašu bi če bi se dal kje dubit kšn rabl izpuh za varaderota 125 in kakšna je cena novega??

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja za zvok sm slišu da je res uredu...sam zdj a je kšna intrnetna stran za kšne rablene izpuhe al se rajš splača uzet nouga??

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je, na te motorje lahko itak montiras kiri izpuh hoces, ker nebos nicesar zgubil, pridobil pa se majn. tak da lahko tud pogledas na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), pa kakega rablenega od drugega motorja kupis za relativno malo denarja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tak je, na te motorje lahko itak montiras kiri izpuh hoces, ker nebos nicesar zgubil, pridobil pa se majn. tak da lahko tud pogledas na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.), pa kakega rablenega od drugega motorja kupis za relativno malo denarja

Hm, sej mogoče se boste smejali, sam js mam zdej tak lonc da gre direkt vn kukr pr racing auspuhih pa se mi zdi da sm pridobu, ker se motorček zelo hitro in lepo zavrti, je bolj odziven, mogoče je sam psihičen učinek, sam meni se ne zdi:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

prašu bi ponovno .) ...če pač k kupm leovince sbk za varaderota 125 homologeran izpuh al je lahko tut off road?a murjaki dost murijo??

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prašu bi ponovno .) ...če pač k kupm leovince sbk za varaderota 125 homologeran izpuh al je lahko tut off road?a murjaki dost murijo??

Lp

Če ima homologacijo ti nimajo kej morit? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to vem sam kaj če dam gor off road?a pol dost murijo??a je sploh dost razlike med homologiranim pa off road..zvok mislm??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav,

kupil si bom en motor pa mi je tale vara zlo všeč sam seveda 125 ker kej več še ne smem pa me zanima kaj gre pri tem motorju lahko narobe ker gledam kej tam okol 2003 letnika pa kaj se še posebaj splača pogledat ko bom skakal okol :worship: pa kaj je treba zamenjat od 0 do 30k km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav,

kupil si bom en motor pa mi je tale vara zlo všeč sam seveda 125 ker kej več še ne smem pa me zanima kaj gre pri tem motorju lahko narobe ker gledam kej tam okol 2003 letnika pa kaj se še posebaj splača pogledat ko bom skakal okol :worship: pa kaj je treba zamenjat od 0 do 30k km

to DELA..ti sam nabav ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

niste ravno zadnjič mene napizdeval, da naj folku ne svetujem 4-takt :unsure:

čeprav je res, da je vara razred zase in je že "odrasel motor" sam je še vedno 125cc 4T :whistle:

mislm, da ne boš zgrešu z nakupom .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bremz ploščice, svečke, bremz olje, mašinsko olje...potrošni material v glavnem, če boš le lepo delal z njim. če meriš na menajvo cilindrov, batov and shit :grrr ni to cvajtakt ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!