Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

blokado štroma... da se ne vrti v ne vem kakšne obrate. Sej to je dobro, čene mašino uničiš. Verjetno se peleš 125km/h v šesti prestavi pri kakšnih... 11, 12k obratih... :headbang: pa še dobr se sliš k ga na mestu lohka do blokade nažigaš :evilgrin: :evilgrin: jest je pa nimam :trance_33_sleep: :trance_33_sleep: se pa sam neha vrtet :rolleyes: res nefer :closedeyes:

amm 5 prestav ma... kaj pa ta blokada se da prestavit nap iz 11k na 12k? za 1k več?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

amm 5 prestav ma... kaj pa ta blokada se da prestavit nap iz 11k na 12k? za 1k več?

Če jo že, jo vn dobiš, ka jo boš prestavlo, več kot 12k obratov pa tk nima (se mi zdi) :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če jo že, jo vn dobiš, ka jo boš prestavlo, več kot 12k obratov pa tk nima (se mi zdi) :whistle:

14 :P upam, da gre ju3 moj od hise...malo mi bo ze hudo ce bo res sal :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač vn dobi blokado, malo kda se pa more zasukat na 14k da ti ventile spuče :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pač vn dobi blokado, malo kda se pa more zasukat na 14k da ti ventile spuče :P

in kak daš blokado vun?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha pa gre sploh kaj več pol al isto?

Mal bi se poznal, na pospeških in končni, ne pa velik, neka malega

Popravljeno . Popravil AbNormaln
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi boste res toplo vodo odkril ej...

Use je čist preprosto....

če se hočš pelat več k 125....kupte 2t

in to je to

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vi boste res toplo vodo odkril ej...

Use je čist preprosto....

če se hočš pelat več k 125....kupte 2t

in to je to

tocno tako, sam eni pac se po nevem kolkih letih ne skapirajo, da 4t 125tke nimas kaj dost rihtat in pac gre kolko gre :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tocno tako, sam eni pac se po nevem kolkih letih ne skapirajo, da 4t 125tke nimas kaj dost rihtat in pac gre kolko gre :trance_33_sleep:

zdej si pa lohka popravš podpis no :whistle: :whistle: :naughty: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fingi sam za tebe sem dal bek da prodam hondo in pa user bar honda rider :D

A dej no... jest sm sam tist mislu, prodam... sej hondo maš še zmeri v srcu, nevem zakaj bi pol userbar odstranjevov :whistle: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in kak daš blokado vun?

ne bi vedu, pr kakšnemu serviserju povpraši ...

Tiste blokade se sploh ne da dt vn :headbang: varadero gre 125 in konc pa če se na glavo postavš ne bo šov več :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ok. no dans sn rezerviro varaderota 125, v črni barvi je pa novejši model malo spremenjena maska pa el vbrizg pa to...

zaj pa me zanima kolk spije to na 100km?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha ok. no dans sn rezerviro varaderota 125, v črni barvi je pa novejši model malo spremenjena maska pa el vbrizg pa to...

zaj pa me zanima kolk spije to na 100km?

Glede na to, da gre za endurca in da je to 4T motor, ti spiješ več kt pa motor. Največ ti bo povedal kak lastnik, ugibam pa tam med 4-5l/100km :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moj je pil tam med 3,6-4l...po mestu pac malo vec...ampak nad 5 pa ziher nikol, se to je redkost

ta nov ma pa el. vbrizg , tko da še kkšne pol litra manj :whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj ve mogoče kdo kolk stane keri drug izpuh za varaderota? kki leo vinci, arrov, ...pa ki se ga da dobit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

leo vincija mas za varaderota...dobis ga prakticno vsepovsod (najboljse pa je, da poklices na AS Domzale in ga tam narocis)

CENA: ca. 300€ - za moje pojme predrago, ker ne pridobis popolnoma nic, razen pac zvoka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdele majo na ASu men se zdi še eno akcijo za une auspuhe k so na zalogi...če se prov spomnm je men reku na asu d ga da za 45-50k bivših SIT :whistle: pa ne me za besedo držat...poklič ke pa se pozanimi :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!