Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

Y križišče, kjer se zavije levo pod Pohorje proti vzpenjači ali pa ravno v smeri Pekre

če greš v tem y naravnost se zaletiš v tisti lokal :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Y križišče, kjer se zavije levo pod Pohorje proti vzpenjači ali pa ravno v smeri Pekre

aya tam... :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

homemade

točno tak. Homologiran je bil za Hondo CBR 900. Tisti del krivine in zadnji del akrapota pa je homemade ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantje, tudi sam sem kupil honda varadero in sem z njim zadovoljen. Sam imam koncno 125 km/h za inf. tako da ce je kdo za kaksno turo sem zraven, doma sem pa iz obmocja dolenjske :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo fantje, tudi sam sem kupil honda varadero in sem z njim zadovoljen. Sam imam koncno 125 km/h za inf. tako da ce je kdo za kaksno turo sem zraven, doma sem pa iz obmocja dolenjske :rolleyes:

novega al rabljenega?

previdno vozi ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
Zanima me katere športne zračne filtre uporablate pa ke ste jih kupli?

Brezveze menjavat filtre. Malo boljša naj bi bila odzivnost motorja to pa je vse, tak da se ti ne splača...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

mene zanima, ce kdo ve za kaksen rabljen arrow izpuh za hondo varadero

pa ce slucajno se kdo ve za izpuh scorpion, koliko je cena, nic vec

LP :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zdravo

Letos sem kupil hondo varadero 125 inimam eno vprašanje (vem da ste o tem že debatirali, pa vendar):

Zanima pa me koliko dejansko pridobiš na pospeških in končni hitrosti z menjavo auspuha. Vem da je zvok veliko boljši, vendar ne mislim zapraviti 300 EUR za auspuh samo zaradi zvoka. Prosil bi za mnenje tistih ki so auspuh zamenjali.

hvala za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

ko se ravno menite, glede izpuha, me zanima ce bi dal jaz volno ven iz rora, al pa odstranil katalizatorja, bi biu jakost zvoka kaj očiten? bi se mi to sploh splacalo, glede na to da se ti ne splaca ravno menjati izpuha? zanimajo me vasa mnenja, predvsem ce ima kdo ze izkusnje s tem...

lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej brezveze ti je sploh kej u ta motor posegat k nebo nč bolš an. moj sošolc ma to hondico pa to je pretežk motor za 125ccm, mislm pospeški so tak nula prot moji xt al pa tomosu pa kukr veste xt jka al pa tomos nimata nevem kakšne pospeške pa hondica še zmer 100m zadi ostane k sva šla dragat sam u končni je mal bolša.

rajš počak ene par let pa drug motor kup kt pa da 125 kej predeluješ. :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!