Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

to je tudi mene zanimalo. Mimogrede jest mam eno :rolleyes: .

Aja pa glede teže. Nima 170kg ampak 150kg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je tudi mene zanimalo. Mimogrede jest mam eno :rolleyes: .

Aja pa glede teže. Nima 170kg ampak 150kg.

men pise v prometni in homologaciji 169kg...zaj nevem ali z tekocinami ali brez....predvidevam da z ponim keslom in usemi tekocinami..pol suhe teze pa lahk ma 150kg

Popravljeno . Popravil payback
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede na to da ma motor 170..ko je na tleh ga je presneto lahko pobrat hh...sm ze 2x probo hehe...

Če poznaš tehniko ni tako težko ko pa če ga hočeš kar tako gor pobrat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravjo, da je Varandero največ motocikla v 125 razredu. (motosi)

Bullshit.

Po mojem mnenju, je dosti več motorja (kar se allround uporabe tiče) v 125ccm naked klasi. Hyosung Comet, MZ RT, Cagiva Raptor/Planet, Tuono,..

Varadero ni slab, ni pa najboljši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bullshit.

Po mojem mnenju, je dosti več motorja (kar se allround uporabe tiče) v 125ccm naked klasi. Hyosung Comet, MZ RT, Cagiva Raptor/Planet, Tuono,..

Varadero ni slab, ni pa najboljši.

Bullshit.

Varadero je najboljši sigurno. Pelji enkrat pa boš videl kaj je to prava 125-ka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bullshit.

Varadero je najboljši sigurno. Pelji enkrat pa boš videl kaj je to prava 125-ka :)

Zakaj je najboljši? (ojoj, a se bo tukaj vse končalo? ali bo tipičen neargumentiran odgovor- zato, ker je Honda?)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je najboljši? (ojoj, a se bo tukaj vse končalo? ali bo tipičen neargumentiran odgovor- zato, ker je Honda?)

hehe odvisn v kakem smislu si predstavljas ˝najbolsi˝ ...v udobnosti..izdelavi,kakovosti materijalov itd itQ da zmaga,voznja je mirna..brez kakega skripanja vibracij ali kakrsni koli znak ˝kičaste˝ izdelave(je tud cena primerna) res je da ni med najhitrejsimi...se pa tud najde kaka pomnakljivost kar je normaln skor na usakem(pa ne zej mislat da sm varadero hvalm k pac jo majo tud drugi motorji kasno bolso lastnost)

Popravljeno . Popravil payback
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj je najboljši? (ojoj, a se bo tukaj vse končalo? ali bo tipičen neargumentiran odgovor- zato, ker je Honda?)

Honda mi sploh ni všeč.. niti avti, niti motorji. Zato ker se po mojem mnenju najbolš pele od kere kol druge 125-ke, vsestransko uporabn, najbolj udobn, fajn za vozt.. zame najjača 125-ka :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jas sn tudi meu pa bi še letos meu sao pač kai nai :D glede vožnje je super, kar se pa hitrosti tiče pa kai pač 125 4t :D poraba mala dost kilometrov nevem kai še :D zgleda nea kot 125 :P fajni motorček. sicer mam zai r125 pa sn tud zadovoln ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol bi se pa zbudu sz prstam v riti

pardon no, gledal sem podatke ki so na strani od generalnega uvoznika->As Domžale

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

lp, mene zanima kje bi lahko dobil cim ceneje verizni set za varaderota l. 2004, sam sem sicer ze pozanimal, ce bi narocil preko pooblaščenega servisa bi me prislo 127 € oz. se en drazji je 175€

nekaj sem gledal na ebay, tam bi me prislo od 30-70€ samo mi je preveč rizično, tako da me malo zanima, ce poznate kaj, kjer bi se dalo dobiti najceneje

lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poglej na louis.de

...drugače pa preko ebaya ni nič kaj rizično...samo poglej kk je prodajalec ocenjen in če ma lepe ocene in komentarje lahko naročiš brez strahu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pogledal sem malo na luisovo stran... REGINA ketna+zobniki pridejo za tvoj motor 60€

ĐABE

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!