Skoči na vsebino

Honda XL 125 V Varadero


Killroy

Priporočene objave

V tem oglasu: www.avto,net/_MOTO/ad.asp?ID=2797791 je zapisano:

OKVARA MOTORJA in neznanih razlogov

motor je zelo lepo ohranjen in zelo lep.vse daluje brezhibno(razen mašine)

na motorju je bil narejen pri 23.500 servis.nova veriga.nove gume.v odličnem stanju.

:lol1::lol1::lol1::lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V tem oglasu: www.avto,net/_MOTO/ad.asp?ID=2797791 je zapisano:

OKVARA MOTORJA in neznanih razlogov

motor je zelo lepo ohranjen in zelo lep.vse daluje brezhibno(razen mašine)

na motorju je bil narejen pri 23.500 servis.nova veriga.nove gume.v odličnem stanju.

:lol1::lol1::lol1::lol1:

Kaj si hotel s tem povedaT?

Mogoce clovek nima denarja da bi popravljal, ali pa nima casa ali pa nevem kaj in ti se MOGOCE norcujes? :evilgrin: :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zamere, meni je tudi malo smešno : )))

vse deluje brezhibno razen mašine.... kaj pa še lahko "deluje brezhibno" kot pa mašina? števec?? :D

Teb pa ne zamerm :blush: :lol: :OK:

Ma sj sm se hecau. Clovk se hoce verjetno na hitro losat zadeve.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj si hotel s tem povedaT?

Mogoce clovek nima denarja da bi popravljal, ali pa nima casa ali pa nevem kaj in ti se MOGOCE norcujes? :evilgrin: :headbang:

Mogoče pa res. Sam malo smešno se mi je zdelo napisano, nič druga. Upam da nisem nikogar prizadel z mojim postom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

o ja, mene si

Haha.

Mogoče pa res. Sam malo smešno se mi je zdelo napisano, nič druga. Upam da nisem nikogar prizadel z mojim postom.

Ni panike :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

A morda kdo ve če bi na varo pasal akrapovičev izpuh za Tomos super mota in kdo je uvoznik izpuhov Arrow za slovenijo.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A morda kdo ve če bi na varo pasal akrapovičev izpuh za Tomos super mota in kdo je uvoznik izpuhov Arrow za slovenijo.

Hvala

pa paše vse če malo prirediš... na svoji vari sn meu akrapota od honde cbr 900... zvok hmm super :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ni treba nastavlat kaj vžiga itd.... A bi se na pospeških kaj poznalo če bi zamenjal izpuh in originalni zračni filter za športnega??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ni treba nastavlat kaj vžiga itd.... A bi se na pospeških kaj poznalo če bi zamenjal izpuh in originalni zračni filter za športnega??

Kaj in če bi bilo treba spreminjati ne vem. Če zamenjaš izpuh se ne bo nič drastično spremenilo, razen zvoka ki je veliko boljši (za moj okus). Kaj se bi pa zgodilo če bi zamenjal zračni filter ne vem, lahko pa ti probaš in nam poveš. Če bi rad imel boljše pospeške je pomojem eidina prava rešitev zamenjava čipa ki nadzira vbrizg goriva, če se pa to splača je pa spet drugo vprašanje. moraš pa se zavedati da ta motor ne bo nikoli imel enakih pospeškov kot kakšen 2-taktni motor, upoštevati pa moraš tudi dejstvo da ima motor z vsemi tekočinami 170 kg kar ni ravno zanemarljivo glede na to da ima samo 11 kw.

Nihče ti ne prepoveduje predelave motorja, vendar mislim da se ta moto ne splača predelovati, ker že sam posebi ponuja ogromno užitkov v vožnji (vsaj meni). Če pa bo kaj predeloval pa ne pozabi sporočit rezultatov. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj in če bi bilo treba spreminjati ne vem. Če zamenjaš izpuh se ne bo nič drastično spremenilo, razen zvoka ki je veliko boljši (za moj okus). Kaj se bi pa zgodilo če bi zamenjal zračni filter ne vem, lahko pa ti probaš in nam poveš. Če bi rad imel boljše pospeške je pomojem eidina prava rešitev zamenjava čipa ki nadzira vbrizg goriva, če se pa to splača je pa spet drugo vprašanje. moraš pa se zavedati da ta motor ne bo nikoli imel enakih pospeškov kot kakšen 2-taktni motor, upoštevati pa moraš tudi dejstvo da ima motor z vsemi tekočinami 170 kg kar ni ravno zanemarljivo glede na to da ima samo 11 kw.

Nihče ti ne prepoveduje predelave motorja, vendar mislim da se ta moto ne splača predelovati, ker že sam posebi ponuja ogromno užitkov v vožnji (vsaj meni). Če pa bo kaj predeloval pa ne pozabi sporočit rezultatov. :)

Če bi zračni filter zamenjal z športnim (ali najlonko :evilgrin: ) ima motor globji zvok. Začne MUkat. Pije ti več, hitrejš pa le za odtenek.

Za pospeške smo pa v rs temi ugotovil, da lahko zamenjaš prestavno razmerje (zobnike in verigo).

Predelovat se itq splača :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bi zračni filter zamenjal z športnim (ali najlonko :evilgrin: ) ima motor globji zvok. Začne MUkat. Pije ti več, hitrejš pa le za odtenek.

Za pospeške smo pa v rs temi ugotovil, da lahko zamenjaš prestavno razmerje (zobnike in verigo).

Predelovat se itq splača :OK:

Ehehehe to o prestavnem razmerju je že stara. Že moj dedek je zamenjal zobnika pri 6ki, da je boljša končna. Lahko pa daš druge zobnike, da so boljši pospeški in končna je bolj meh meh. Zlata sredina pa so zobniki katere imaš sedaj( če nisi nič predelaval).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A pa ni treba nastavlat kaj vžiga itd.... A bi se na pospeških kaj poznalo če bi zamenjal izpuh in originalni zračni filter za športnega??

če imaš novejši model varaderke z e.i. boš bolj težko zamenjal originalni filter z športnim ker ima 3 ali 4 cevke napeljane v airbox... vžiga ti pa ni treba nič nastavljat.. z drugim izpuhom se ti bo malce hitreje zavrtel, pospeški mogoče malo bolši ampak zvok pa :worship::worship: ta motor je res super vodljiv, zdaj opazim razliko ko imam yzf-r125.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa paše vse če malo prirediš... na svoji vari sn meu akrapota od honde cbr 900... zvok hmm super :D

Kje si pa cev zrihtal za povezavo med loncem in glavno cevjo???

Hvala za vse predloge, zdaj je pa amo še treba pregledat cene in počasi nekaj ukrenit, pustiti tako kot je ali menjati :krneki: .

Lastniki Varader pa prilepite kake slike da vidimo kakšne so kaj vaše!!

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje si pa cev zrihtal za povezavo med loncem in glavno cevjo???

Hvala za vse predloge, zdaj je pa amo še treba pregledat cene in počasi nekaj ukrenit, pustiti tako kot je ali menjati :krneki: .

Lastniki Varader pa prilepite kake slike da vidimo kakšne so kaj vaše!!

Lp!

cev sem dal naredit (poznanstvo) sicer jo še imam doma ima pa 3 lukne za pritrdit lonec...

pa še slika moje bivše z akrapotom:

pa ene slike ne najdem :headbang: ko jo najdem jo prilepim...

post-16842-1242236475_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel sm zelo zanimivo stran z power kiti za 125ccm motorje, stran je sicer francoska, cene pa tut niso preveč navite KLIK

Popravljeno . Popravil miklavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimivo :naughty: ali moraš za takšno spremembo peljat motocikel v Koper na A-test?? Ima kdo kaj izkušenj s tega področja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našel sm zelo zanimivo stran z power kiti za 125ccm motorje, stran je sicer francoska, cene pa tut niso preveč navite KLIK

stran zgleda zanimivo, vendar na žalost ne znam francosko (najverjetneje nisem edini), zato bi te prosil če nam na kratko poveš kaj več o tej predelavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa to sta potem 2× cilinder,bat,odmicna gred,komplet ventilov...?

Mater pa samo 600€? Za Tomosa je pa samo power kit 400€ -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

stran zgleda zanimivo, vendar na žalost ne znam francosko (najverjetneje nisem edini), zato bi te prosil če nam na kratko poveš kaj več o tej predelavi.

Malo sm si pomago z google translate in sm zvedo da jim ti pošlješ svoje cilindre, oni jih predelajo in ti pošlejo nazaj cilindre+bate+še ostale potrebne stvari za sestavo motorja nazaj. Obstajata verziji z uplinjači al pa elekrtonskim vbrizgom, končna hitrost naj bi se povečava za 10-15km/h pospeški pa tut za 30% procentov. Aja pa priporočena je uporaba devil izpuha.

prevedeno v ang z uporabo google translate:

Changing your cylinders, provision of new camshafts and a change of injection

This engine has a twin-cylinder liquid-cooled.

This controlled cooling of the rear cylinder which will allow to achieve both performance and reliability.

This engine has been designed to withstand a change in displacement.

At this stage 3, we provide new camshafts for better engine breathing at high speed.

Because of réalésage, we increase the hunting of origin. Compression is increased without risk of knocking.

The parameters of the injection will be adapted.

The result is an engine that drives the low revs and takes as many turns as the origin.

You'll gain a couple of 30% allowing you to downshift without double. The speed will increase by 10 to 15km / h.

The maximum speed will be faster and more often reached. You will no longer be obliged to rétrogader during a gale or in pairs.

This product is reliable, the record for mileage is over 100 000km on several motorcycle without any disassembly. We guarantee against all defects.

Component List: Your modified cylinder, 2 camshafts, engine gaskets, piston 2 full, modified injection and installation instructions.

All our products are delivered pre-set. You do that work of installation to perform

PROCEDURE:

You must dismount and send us your two cylinders so they are changing. Within 15 days we will return with all necessary parts to reassemble.

You will furnish a certificate to use in competition written on paper.

Indeed we must inform you that your bike as amended can not be used otherwise than under competition.

On versions injection stage 3 (with cam), the exhaust system is recommended pot Devil

Popravljeno . Popravil miklavc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Indeed we must inform you that your bike as amended can not be used otherwise than under competition.

Sem si kar mislo da bo kakšen takšen catch.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sm brav na enem angleškem forumu in si je en tip to dal nt in zdaj se tk vozi. Menda je čist drugačn obutek ko bolj potegne pa to. se bom prozanimo naprej kk je to naredo pa povem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!