Skoči na vsebino

Tomos APN 6 Alpino....


Priporočene objave

evoga,zaj sn kupo zobnik 35zob,zaj bom mel razmerje 13/35,poročam ju3,če kdo kupi skoraj nov zobnik 32zob naj kontaktira na PM. LP :whistle:

fajn potegne,4 gre dobrih 60, peta tudi lepo pospešuje,končne še nisem sprobal,ju3 je 58km izlet,pa bom vido,klko gre:pLP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam tomos apn 6 pa me zanima ali se mi splača dat brusit cilinder na 43 (imam 42L ki je malo zanucan pa je bz da mi stoji doma) ali se da dobit kak kit ki bi bil tudi tam nekje 65ccm ter koliko denarja bi prišlo? kje pa se da dobit bat ta ko ima že vrezane luknje da iz frgazarja vleče več mešance?

Imam pa zračno hlajenje motorja in je letnik 97.

Hvala za odgovor

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glej, potem je že tako zelo malo mesa, da se stvar ne obnese, ne bo dolgo delovalo.(pregrevanje..zaribanje..) moje mnenje je, da je sicer vseeno ceneje reskirat, kot pa kupovat nov cilinder, ampak na neko vzdržljivost se ne zanašaj. že 42 je itak preveč. na MAX 40(pa že to je preveč) se koti odpiranja kanalov še koliko toliko pokrivajo(optimalno), oz jih še lahko korigiraš brez da bi rabil podlagat cilinder, brusit glavo pa itd itd..., da je neki hasek, kar je večji premer motor ne deluje pravilno. (čeprav sicer laufa). kar je nad 40mm, je za moje pojme totalno brezveze.

pa odloči se sedaj, ali maš 42, ali 42,5 .)

bata, ki ima vrezano luknjo zgoraj ne morš dat v APN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem res napisal da imam 42 (seveda imam tudi tega ter bat L, vendar ta ko je zanucan pa je 42.5)

42L imam v mopedu že par let in dela skoz na polno pa do sedaj ni blo nobenih težav. Blajerca nima nč lufta,...

Kolega ma pa 43L in ima za sabo nekje 10ur pa mu dela bp tko da ne vem....

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helou...nou u vrstah predelovalceu motorjou...sam sm dou že marsikej skos:D (motor n katermu sm testiru svoj predznanje je biu pony express:D)uglaunam recte mi al je mozn u apn6salpino letnik2002(lih zacel so ih delat brez prisilnga hlajenja) a je mozn u to masino dat 5 prestavo notr?

hvala :worship: :worship: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

helou...nou u vrstah predelovalceu motorjou...sam sm dou že marsikej skos:D (motor n katermu sm testiru svoj predznanje je biu pony express:D)uglaunam recte mi al je mozn u apn6salpino letnik2002(lih zacel so ih delat brez prisilnga hlajenja) a je mozn u to masino dat 5 prestavo notr?

hvala :worship: :worship: :worship:

Ja mislm, da je možno.Sam, da neboš rikveca naredu :naughty: :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to da sm nou ne pumen da se nism widu masine udd uzno3 pa jo tut znou nzai sestaut:D :evilgrin: :evilgrin: sj ga mors prou ubrnt...po logiki:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ia sj :D ni jih vec tok velik ukol mene tle k sm duma... tko da D: mas pa tut uhraneno...

kolk je pa cena zubnika za 5 prestavo ce kdo ve?

Sam tko informativno vprašanje? In kaj ti bo 5 prestava?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja cena zobnika za na piramido za 4. pr. je bila pokojnih 2800SIT. Za peto prestavo pa sploh nevem če jo boš še v kakšni trgovini dobu, jst sem jo dobu od ene petke, veze pač... :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam tko informativn odgovor :huh: :fight1:

zka pa so pete prestave?

zto ki ne mislm pilt nc pa najmansi strosk je

pa se poraba se zmansa

če hočeš,da ti bo 5kam šla,boš mogel zamenjat izpuh z športnim,potem če nimaš brušeno daš 38L bat,... pol pa še malo zobnike zamenjaš,pa gre takoj 70! LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če hočeš,da ti bo 5kam šla,boš mogel zamenjat izpuh z športnim,potem če nimaš brušeno daš 38L bat,... pol pa še malo zobnike zamenjaš,pa gre takoj 70! LP

izpuh bom itq menou ki mi je to logicn! drgac se peta sploh ne razwije k se mi ze zdej ne razvijajo uredu prestave...fuknu bom lipnika gor pa je to to! pilu nam nc k se mi ne da...mislm da bi se to nahtigalu nesu...na-a...

upam da bo uredu pol;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!