Skoči na vsebino

Kawasaki Versys 650 in Versys 300 (2017)


batzajla
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34

Priporočene objave

Nova (prenovljena) 1043 žwerca, počasi postaja pravi potovalnik , me pa zanima cena, ker v razredu kjer tekmujejo je prekleto huda gneča

 

 

-NEW liquid-cooled, DOHC 1,043cc engine offers superb throttle response, strong torque at all rpm and an enticing intake howl.

-NEW Kawasaki Electronic Control Suspension (KECS) adapts to road and riding conditions, providing the ideal amount of damping in real time.

-NEW dual-direction Kawasaki Quick Shifter (KQS) allows both clutchless upshifts and downshifts for seamless acceleration and smooth deceleration.

-NEW bodywork features new LED headlights, cornering lights and taillight.

-NEW Smartphone Connectivity using “RIDEOLOGY THE APP” with Bluetooth® technology enables riders to connect to their motorcycle wirelessly.

 

19KLZ1000D_40RBK1DRF3CG_A.png.16bf5d3bb8b11792757109dd6cefea2b.png

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo so od H2 SXa vzeli tiste stranske lučke :)

zelo pa skrbi zametek kljuna, vidim novo vpetje šipe, koleščki so izginili na notranjo stran...lame

teža: 253kg...in samo 120PS...

4 barvne palete, kar ok

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, Snecer pravi:

malo so od H2 SXa vzeli tiste stranske lučke :)

zelo pa skrbi zametek kljuna, vidim novo vpetje šipe, koleščki so izginili na notranjo stran...lame

teža: 253kg...in samo 120PS...

4 barvne palete, kar ok

Mene pa ne skrbi teža in konjenjica, je čisto dovolj za 2 osebe polno nakrcan. Skrbi me višina sedeža (84cm) pa širina tudi, tak da četudi bi ga hotel, bi mi bil previsok.

ps. kljuna pa niti ne opazim

pss. lučke bodo itak kmal pri vseh modelih

psss. pa nakrcanost z elektroniko tudi

45557389_1927801260629660_3549939002997997568_n.jpg.5b1e37b4fcc2be369b433fd9274a2a5d.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, pa cena , sicer je tipa "estimated" 18.000 dolarof :(

18 letnik je pa 13.000 dolarof

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, DAMI34 pravi:

Mene pa ne skrbi teža in konjenjica, je čisto dovolj za 2 osebe polno nakrcan. Skrbi me višina sedeža (84cm) pa širina tudi, tak da četudi bi ga hotel, bi mi bil previsok.

to je tudi pri meni majhen problemćek ... 

verjetno se da sedež malo "pobrati" ... vsaj za cca 2 cm ... in ja ... se mi dopade in se oziram za njim ;) ... 

za stara leta :P

p.s.

cen pa še ni na DKS-su

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, maus pravi:

to je tudi pri meni majhen problemćek ... 

verjetno se da sedež malo "pobrati" ... vsaj za cca 2 cm ... in ja ... se mi dopade in se oziram za njim ;) ... 

za stara leta :P

p.s.

cen pa še ni na DKS-su

Saj ni problem, drugo tehniko ubereš.

 

 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, maus pravi:

to je tudi pri meni majhen problemćek ... 

verjetno se da sedež malo "pobrati" ... vsaj za cca 2 cm ... in ja ... se mi dopade in se oziram za njim ;) ... 

za stara leta :P

p.s.

cen pa še ni na DKS-su

nalepko Ninđa ti pa jaz zrihtam :P

cene sem videl tule:

https://www.kawasaki.com/products/2019-Versys-1000-SE-LT-Plus?cm_re=MPP-_-PRODUCTTRIMLIST-_-VEHICLEDETAILS#specs-scroll

pred 1 minuto, Arzen pravi:

Saj ni problem, drugo tehniko ubereš.

 

 

jaja...vsak cm se pozna verjemi. V dvoje, vsi kufri polni pa še moped 250kg, ti pa po nekem klancu po možnosti še kak šoderček. Mam preveč iskušenj. Zja dam pod pazduho pa prenesem, GT je samo 2cm višji pa skoraj ista teže, pa se jebem (nekaj vloge igra tudi karakter agregata)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, maus pravi:

to je tudi pri meni majhen problemćek ... 

verjetno se da sedež malo "pobrati" ... vsaj za cca 2 cm ... in ja ... se mi dopade in se oziram za njim ;) ... 

za stara leta :P

p.s.

cen pa še ni na DKS-su

versys je bolj ekonomična odločitev :) je pa to za moje pojme večen model, kupiš in imaš...

lahko mojega probaš, da vidiš kak bo v penziji

 

19KLZ1000C_40ROG1DRF3CG_A.png

19KLZ1000C_40RWT1DRF3CG_A.png

19KLZ1000D_40RBK1DRF3CG_A.png

19KLZ1000D_40RGN1DRF3CG_A_001.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, DAMI34 pravi:

cene sem videl tule:

tele se kar precej razlikujejo od cen, ki bodo v Sloveniji (vsaj po lastnih izkušnjah, ko sem čakal cene za moje motorje)

Najbolj približne cene bodo na www.kawasaki.de, ki jih pa še nisem našel.

 

pred 3 minutami, Snecer pravi:

lahko mojega probaš, da vidiš kak bo v penziji

js ne rabim probat .. že znamka kawasaki pove, da je to odličen motor :jezik: 

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, maus pravi:

tele se kar precej razlikujejo od cen, ki bodo v Sloveniji (vsaj po lastnih izkušnjah, ko sem čakal cene za moje motorje)

Najbolj približne cene bodo na www.kawasaki.de, ki jih pa še nisem našel.

 

js ne rabim probat .. že znamka kawasaki pove, da je to odličen motor :jezik: 

to tudi jaz pravim, oba kawasakija nisem preizkusil pred nakupom in oboje zadetek v polno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, maus pravi:

že znamka kawasaki pove, da je to odličen motor :jezik: 

s pojavom vse žive elektronike (tudi lt verzija ne zaostaja za KTM ali BMW modeli) se bojim, da bo tudi večnost bolj delikatna :P

Verjamem pa da so japanci vseeno bolj pedantni kot EU

Kawasaki Electronic Control Suspension (KECS), Kawasaki Corner Management Function (KCMF), Kawasaki Traction Control (KTRC), Kawasaki Intelligent anti-lock Brake System (KIBS), Kawasaki Quick Shifter (KQS) (dual direction), Cruise Control, LED Corning Lights

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 hours ago, DAMI34 said:

Nova (prenovljena) 1049 žwerca, počasi postaja pravi potovalnik , me pa zanima cena, ker v razredu kjer tekmujejo je prekleto huda gneča

 

 

-NEW liquid-cooled, DOHC 1,043cc engine offers superb throttle response, strong torque at all rpm and an enticing intake howl.

-NEW Kawasaki Electronic Control Suspension (KECS) adapts to road and riding conditions, providing the ideal amount of damping in real time.

-NEW dual-direction Kawasaki Quick Shifter (KQS) allows both clutchless upshifts and downshifts for seamless acceleration and smooth deceleration.

-NEW bodywork features new LED headlights, cornering lights and taillight.

-NEW Smartphone Connectivity using “RIDEOLOGY THE APP” with Bluetooth® technology enables riders to connect to their motorcycle wirelessly.

 

19KLZ1000D_40RBK1DRF3CG_A.png.16bf5d3bb8b11792757109dd6cefea2b.png

Lep motor ampak za 18k$ grem raje po XRa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 7 minutami, ukica pravi:

Lep motor ampak za 18k$ grem raje po XRa.

kot sem napisal, v tem segmentu in če bo tak denar je ogroomna ponudba. Je pa res, da je ful opremljen. ni da ni. Da je cena nekje do 15k€, potem je pa že za razmisliti.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, DAMI34 said:

kot sem napisal, v tem segmentu in če bo tak denar je ogroomna ponudba. Je pa res, da je ful opremljen. ni da ni. Da je cena nekje do 15k€, potem je pa že za razmisliti.

Ija, za 15k polno opremljen s kufri.. ajde, nerecem. 

Samo naceloma velja pravilo $=€ pri izracunu cene plus se kaksen 1% gor zaradi ddvja. Vsaj tako se na uc racuna cena telefona.. dvomim da bo tukaj kaj drugace. 

Drag bo in nisem ravno preprican ce so zadeli segment svojih kupcov. 

Na ta nacin bodo rabljeni motorji se bolj drzali ceno, oziroma bodo se drazji..

Popravljeno . Popravil ukica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, ukica pravi:

Ija, za 15k polno opremljen s kufri.. ajde, nerecem. 

Samo naceloma velja pravilo $=€ pri izracunu cene plus se kaksen 1% gor zaradi ddvja. Vsaj tako se na uc racuna cena telefona.. dvomim da bo tukaj kaj drugace. 

Drag bo.

elektronika za petične ni poceni, poglej germanske zadeve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Just now, Snecer said:

elektronika za petične ni poceni, poglej germanske zadeve

Vem da ni.

ampak ducatija, bmwja naceloma(ne vsi) kupis tudi zaradi znamke.. in si pripravljen placati vec. 

Ali bo pri kwaki isto? Bomo videli..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, ukica pravi:

Vem da ni.

ampak ducatija, bmwja naceloma(ne vsi) kupis tudi zaradi znamke.. in si pripravljen placati vec. 

Ali bo pri kwaki isto? Bomo videli..

5000$ je dodatek za razvajene :) kawasakije ponavadi kupujejo bolj aktivni šoferji

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 minutami, Snecer pravi:

elektronika za petične ni poceni, poglej germanske zadeve

za vso elektroniko je žal kriva ponudba...pa ja, tudi večina EU ma boljše plače kot mi. Kawa se pa mora prilagajati. Ampak za 18kek, dvomim kako uspešna bo prodaja.

Lep primer je trenutni SX. Dovolj opremljen za primerno ceno, nisem prepričan pa, če bi dodal še kviki gor dol in cornering lučke, pa cifro za 18 jurjev, da bi prodaja še tako ugodno tekla.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, ukica pravi:

Vem da ni.

ampak ducatija, bmwja naceloma(ne vsi) kupis tudi zaradi znamke.. in si pripravljen placati vec. 

Ali bo pri kwaki isto? Bomo videli..

kawasakija se kupi zarad znamke in kvalitete :jezik: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, maus pravi:

kawasakija se kupi zarad znamke in kvalitete :jezik: 

od kar vozim tudi druge blagovne znamke, šele vem, da je kawa pojem kvalitete :D

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!