Skoči na vsebino

Honda CR 125


mahoney

Priporočene objave

Ta hondica, ki ima novega lastnika v Ajdovščini se vozi mimo moje bajte v družbi še ene 125cc SM...delata pa kroge...ajdovščina-duplje-vrhpolje-pa vrjetno domou =) Enkrat sm ga clo na cesti srečal ko me je hotu prehitet...žal je bil fantina naiven =)

A ko te je ze prehiteval si ti dal po gasu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pljunem ti na to. ;)

Haha :D

Dej mi dob to Hondo v petek na Raceland :D. Ce bo treba jo kupim tam, samo da mam za en krog ( pod pogojem, da ma dobre gume xD )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha :D

Dej mi dob to Hondo v petek na Raceland :D . Ce bo treba jo kupim tam, samo da mam za en krog ( pod pogojem, da ma dobre gume xD )

Honde un ne bo dal niti če ga ubiješ pomoje...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pardon mal pozno odgovarjam na uprasanje pa useeno tale ki je kupil hondo je pipan kupil pa jo je od tipa ki jo je meu v ljubljani, ta jo je dobil iz solkana, ta pa iz prvacine za nazaj pa ze ne vem vec:D in honda je tista iz solkana samo vmes je zamenjala se enega lastnika ( mam OBČUTEK da je skor kaj narobe z njo k se skoz prodaja) to pa vem ker je lastnik iz ljubljane sam povedal kej jo je kupil... Danes ga je odprl in pogledal bat in cilinder, baje da ni nic pretirano opraskan in zgleda lepo:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pardon mal pozno odgovarjam na uprasanje pa useeno tale ki je kupil hondo je pipan kupil pa jo je od tipa ki jo je meu v ljubljani, ta jo je dobil iz solkana, ta pa iz prvacine za nazaj pa ze ne vem vec:D in honda je tista iz solkana samo vmes je zamenjala se enega lastnika ( mam OBČUTEK da je skor kaj narobe z njo k se skoz prodaja) to pa vem ker je lastnik iz ljubljane sam povedal kej jo je kupil... Danes ga je odprl in pogledal bat in cilinder, baje da ni nic pretirano opraskan in zgleda lepo:)

Pretirano opraskan? Ce je bat spraskan, potem so tudi obrocki naceti in slej kot prej bojo spustili duso.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pretirano opraskan? Ce je bat spraskan, potem so tudi obrocki naceti in slej kot prej bojo spustili duso.

maja ne vem cilinder sm vidu in se vidi se zareze od originalnega brusenja bat se pa ne spomnm xD aja v raceland 99% da ne bo sou drgac za krog bi ti dau sam da bi ga kje vidu v blizini ( prej bi mu pa mogu rect da si meu enako hondo 2 leti,pol bi dau ) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maja ne vem cilinder sm vidu in se vidi se zareze od originalnega brusenja bat se pa ne spomnm xD aja v raceland 99% da ne bo sou drgac za krog bi ti dau sam da bi ga kje vidu v blizini ( prej bi mu pa mogu rect da si meu enako hondo 2 leti,pol bi dau ) :D

Caki mau ... navpicne zareze se vidijo v cilindru? Huhu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Caki mau ... navpicne zareze se vidijo v cilindru? Huhu :D

ne ne, ves tiste zareze k pridejo od tovarniškega brušenja ( tko cik cak, stekas? )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne ne, ves tiste zareze k pridejo od tovarniškega brušenja ( tko cik cak, stekas? )

aja ... kao v krogu pa tko gor dol xD ehhee :D ja.

Pizda velik lastnikov je zamenjala ta Honda ja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se delat neki pametne da bo zaribalo danes sem pogledal ojnico nima prav nič lufta vse teče kot mora in ta motor se prodaj najbrš zato ker folk misli da je kupu motor za se vozit na bolj dolge ture in da ne bo treba veliko vzdržavanja in gdo neki glumi da se vozim po vrhpoljah in pole domov daj ne seri in lulik daj tudi ti mal pretiravaš mi mankajo ure ma daj lepo te prosim pri 14 letih sem vozil že ktmja 450 in pole mi mankajo ure

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne se delat neki pametne da bo zaribalo danes sem pogledal ojnico nima prav nič lufta vse teče kot mora in ta motor se prodaj najbrš zato ker folk misli da je kupu motor za se vozit na bolj dolge ture in da ne bo treba veliko vzdržavanja in gdo neki glumi da se vozim po vrhpoljah in pole domov daj ne seri in lulik daj tudi ti mal pretiravaš mi mankajo ure ma daj lepo te prosim pri 14 letih sem vozil že ktmja 450 in pole mi mankajo ure

Ti pa si en zivcen pob. Dejansko je ta motor res sfukan :D Kokr se jst spomnem je letelo zelo veliko olja skozi izpuh :P xD

Drugace pa Janstyla poznas? Ker on pravi, da tebe pozna.

Drugace pa bolj verjamem luliku kot tebi :D pridi v petek z njemu na Raceland pa bos dokazal vse ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si en zivcen pob. Dejansko je ta motor res sfukan :D Kokr se jst spomnem je letelo zelo veliko olja skozi izpuh :P xD

Drugace pa Janstyla poznas? Ker on pravi, da tebe pozna.

Drugace pa bolj verjamem luliku kot tebi :D pridi v petek z njemu na Raceland pa bos dokazal vse ;)

sfukan??????????? pridi pogledat in se prepričaj na lastne oči

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si en zivcen pob. Dejansko je ta motor res sfukan :D Kokr se jst spomnem je letelo zelo veliko olja skozi izpuh :P xD

Drugace pa Janstyla poznas? Ker on pravi, da tebe pozna.

Drugace pa bolj verjamem luliku kot tebi :D pridi v petek z njemu na Raceland pa bos dokazal vse ;)

ja in janstyla poznam sva bila u nedeljo na nanozu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti pa si en zivcen pob. Dejansko je ta motor res sfukan :D Kokr se jst spomnem je letelo zelo veliko olja skozi izpuh :P xD

Drugace pa Janstyla poznas? Ker on pravi, da tebe pozna.

Drugace pa bolj verjamem luliku kot tebi :D pridi v petek z njemu na Raceland pa bos dokazal vse ;)

na in tukaj maš eno slikco na hitro slikano če ne verjameš da sem vse pregledal

post-25101-1250682905_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in janstyla poznam sva bila u nedeljo na nanozu

Haha.

Tale v LJ je reku,da je cilinder menju, kar ni res :) In ja ... olje leti iz izpuha, ker je prebogata mesanica ( kar ni, ker sem jst za utekavanje delal 4% pa ni blo nic iz izpuha ven videt ), on pa je imel na koncu nekaj casa tulec, da mu ni po hrbtu metalo! :D

Lej sicer pa itq ni pomembno :D bat tudi se ni bil menjat. :P

Drugace pa ce pravis, da je motor uredu je uredu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haha.

Tale v LJ je reku,da je cilinder menju, kar ni res :) In ja ... olje leti iz izpuha, ker je prebogata mesanica ( kar ni, ker sem jst za utekavanje delal 4% pa ni blo nic iz izpuha ven videt ), on pa je imel na koncu nekaj casa tulec, da mu ni po hrbtu metalo! :D

Lej sicer pa itq ni pomembno :D bat tudi se ni bil menjat. :P

Drugace pa ce pravis, da je motor uredu je uredu :D

meni ni nič reku da je menju cilinder ali bat sam ko sem odprl je se videt črte od honanja kot da bi blo honano pred 2000 kilometri in bat je še dober za eno sezono in itak ga bom kupil novega čez zimo tako da ni problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni ni nič reku da je menju cilinder ali bat sam ko sem odprl je se videt črte od honanja kot da bi blo honano pred 2000 kilometri in bat je še dober za eno sezono in itak ga bom kupil novega čez zimo tako da ni problema

Dober se za eno sezono? HAHAHA ti se hecas al kaj? :) Bat se menja VSAJ 1× na sezono. Nabavi si knjizico od CR 125 pa bos videl /60 ur aka 2400km pa recimo zaokrozis na 100 ur in 4000km ;) Honan pa je bil zato, ker je blo verjetno polovico masine vtrgane :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober se za eno sezono? HAHAHA ti se hecas al kaj? :) Bat se menja VSAJ 1× na sezono. Nabavi si knjizico od CR 125 pa bos videl /60 ur aka 2400km pa recimo zaokrozis na 100 ur in 4000km ;) Honan pa je bil zato, ker je blo verjetno polovico masine vtrgane :D

ne mislim še za drugo leto do konc te sezone in splohz si že gdaj videl masino vtrgano daj ne pametuj in kaj meni to nakladaš te kolk ur mora met misliš da sem tolk glup kot ti kupi si flekserja in pole si pohonaj možgane

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober se za eno sezono? HAHAHA ti se hecas al kaj? :) Bat se menja VSAJ 1× na sezono. Nabavi si knjizico od CR 125 pa bos videl /60 ur aka 2400km pa recimo zaokrozis na 100 ur in 4000km ;) Honan pa je bil zato, ker je blo verjetno polovico masine vtrgane :D

aj in namest imena budacki si napiši budala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dober se za eno sezono? HAHAHA ti se hecas al kaj? :) Bat se menja VSAJ 1× na sezono. Nabavi si knjizico od CR 125 pa bos videl /60 ur aka 2400km pa recimo zaokrozis na 100 ur in 4000km ;) Honan pa je bil zato, ker je blo verjetno polovico masine vtrgane :D

in itak upam da bom benan iz motosveta ker tukaj so sami taki kot ti sam neki pametujete vam nekdo neki pove pol pa takoj na forum pisat ali pa kje preberete in pole si mislite da ste frajerji daj naberi si kaj mehanskih izkušenj in pole govori naokoli in na motosvet sem se prijavil zato ker sem iskal kose za hondo po netu in sem naletel na to in sem prisel napisat mal komentarjev ker ste opravljali mojo hondo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in itak upam da bom benan iz motosveta ker tukaj so sami taki kot ti sam neki pametujete vam nekdo neki pove pol pa takoj na forum pisat ali pa kje preberete in pole si mislite da ste frajerji daj naberi si kaj mehanskih izkušenj in pole govori naokoli in na motosvet sem se prijavil zato ker sem iskal kose za hondo po netu in sem naletel na to in sem prisel napisat mal komentarjev ker ste opravljali mojo hondo

Model motor mas 5 dni pa ze skaces po trepalnicah :D kaksne imas ti potem izkusnje? Vec kot jst, ki sem zamenjal recimo samo letos 2 Honde CR in obe vecino sam generalno obnovil? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!