Skoči na vsebino

Honda CR 125


mahoney

Priporočene objave

Model motor mas 5 dni pa ze skaces po trepalnicah :D kaksne imas ti potem izkusnje? Vec kot jst, ki sem zamenjal recimo samo letos 2 Honde CR in obe vecino sam generalno obnovil? :)

haha full je teško naredit generalno hahahaha

motosekret vsak dan bol smrdi : )))))))))

impulz ma prav meni se neda to neki kregat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in itak upam da bom benan iz motosveta ker tukaj so sami taki kot ti sam neki pametujete vam nekdo neki pove pol pa takoj na forum pisat ali pa kje preberete in pole si mislite da ste frajerji daj naberi si kaj mehanskih izkušenj in pole govori naokoli in na motosvet sem se prijavil zato ker sem iskal kose za hondo po netu in sem naletel na to in sem prisel napisat mal komentarjev ker ste opravljali mojo hondo

Ti je treba plačat ker so opravljal tvojo Hondo? haha bedak :lol:

Se mi zdi da @budacki ma kr neki pojma o motorjih....po njegovih objavah sodeč več kot ti :whistle:

Pa če te niso naučil v šoli....se piše PISMENO...ne pa kot otrok v prvem razredu :blink:

Popravljeno . Popravil _Mihaa_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kjer se prepirata dva tretji dobiček ima!!! Moja Hondaaaaaaaaaaaa

Popravljeno . Popravil yourfriend11
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti je treba plačat ker so opravljal tvojo Hondo? haha bedak :lol:

Se mi zdi da @budacki ma kr neki pojma o motorjih....po njegovih objavah sodeč več kot ti :whistle:

Pa če te niso naučil v šoli....se piše PISMENO...ne pa kot otrok v prvem razredu :blink:

dej ma BRIGA mene se piše pismeno jst pišem u našem narečju in če imš kej pruti mi pridi povedat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ma BRIGA mene se piše pismeno jst pišem u našem narečju in če imš kej pruti mi pridi povedat

sej ti je povedu. kaj ti pa bu un tam dul sprehal po dolenska al kva je že tam dul. Joke :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ti je povedu. kaj ti pa bu un tam dul sprehal po dolenska al kva je že tam dul. Joke :lol:

Belokranjsko drugace -.- Dolenjscina je pa itq najbolj podobna pravi, knjizni slovenscini. ;)

dej ma BRIGA mene se piše pismeno jst pišem u našem narečju in če imš kej pruti mi pridi povedat

BAN BAN BAN :D

Ehm evo ene slikce se, da nebo spam :D

dsc02552.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam res nevem kaj fantina v luft skače =) Motosvet je pa ja kraj kjer se lahko pogovarjamo glede motorjev, ane?

Popravljeno . Popravil _luke_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Budacki pusti Pipana saj neve kaj dela. Že to, da ga folk izkorišča zaradi pic(ima krušno peč), ti pove dovolj in pa je nov na motosvetu. Saj tudi jaz sem pisal v našem narečju(istem kot pipan(sosednja vas)), samo sem videl, da me folk ne jebe pet postov ker me ne razume. Sicer pa me zanima koliko je končna take hondice? Več kot cagiva al manj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Budacki pusti Pipana saj neve kaj dela. Že to, da ga folk izkorišča zaradi pic(ima krušno peč), ti pove dovolj in pa je nov na motosvetu. Saj tudi jaz sem pisal v našem narečju(istem kot pipan(sosednja vas)), samo sem videl, da me folk ne jebe pet postov ker me ne razume. Sicer pa me zanima koliko je končna take hondice? Več kot cagiva al manj?

Moja je imela po obnovi koncno 141.9 km/h po Garminu :) Drugace pa skoda, ker ima samo 5 brzin :$

Verjetno so temu Pipanu pice naskodle ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Pipan zna bit car. Sam takoj se razpizdi. In če smo govorili od tvoje Honde, še ne pomeni de ti jo bomo ukradli. Debata je bla, kolk je takih Hondic u Sloveniji. In pole si mi ti tisti dan povedu, de si kupu Hondo. In sm js reku, de je še ena več kokr smo mislili. In ti zdej neki de opravlamo tvojo Hondo. In s tem k sm reku de ti manka par kilometrov, nism mislu neč slabga, in če ti povem po pravici, furaš bolši kokr sm furu js k sm dubu motor. Zdej pa pizdi naprej. ;)

@ Jernej 50 ccm. : Kdr smo hodili h Pipani pečt pice, ga ni noben iskorišču, kr sm usak neki kupli. Ubstvi je on jedu ceu večer zastonj. Sam je meu pa plac. Tko da o tem tiho, k ti nism očitno še usega povedu. :winkiss:

Honda rulz. Skor tok kokr Tomos. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Pipan zna bit car. Sam takoj se razpizdi. In če smo govorili od tvoje Honde, še ne pomeni de ti jo bomo ukradli. Debata je bla, kolk je takih Hondic u Sloveniji. In pole si mi ti tisti dan povedu, de si kupu Hondo. In sm js reku, de je še ena več kokr smo mislili. In ti zdej neki de opravlamo tvojo Hondo. In s tem k sm reku de ti manka par kilometrov, nism mislu neč slabga, in če ti povem po pravici, furaš bolši kokr sm furu js k sm dubu motor. Zdej pa pizdi naprej. ;)

@ Jernej 50 ccm. : Kdr smo hodili h Pipani pečt pice, ga ni noben iskorišču, kr sm usak neki kupli. Ubstvi je on jedu ceu večer zastonj. Sam je meu pa plac. Tko da o tem tiho, k ti nism očitno še usega povedu. :winkiss:

Honda rulz. Skor tok kokr Tomos. :)

To pa ne.

Pobje ena majhna moznost je, da jst ubavim KTM EXC 125 predelan v motarda. Potem pa dobiste natancno primerjavo med EXCjem in HM. Zaenkrat favoriziram HM xD ( Honda je vseeno Honda )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To pa ne.

Pobje ena majhna moznost je, da jst ubavim KTM EXC 125 predelan v motarda. Potem pa dobiste natancno primerjavo med EXCjem in HM. Zaenkrat favoriziram HM xD ( Honda je vseeno Honda )

ma jst sem se sam mal jebu hehe in brez veze kupit ktmja exc 125 predelanga v supermoto ker morš tud vilce menja t amontizerje drugače naštelat pride vse drugače

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej Pipan zna bit car. Sam takoj se razpizdi. In če smo govorili od tvoje Honde, še ne pomeni de ti jo bomo ukradli. Debata je bla, kolk je takih Hondic u Sloveniji. In pole si mi ti tisti dan povedu, de si kupu Hondo. In sm js reku, de je še ena več kokr smo mislili. In ti zdej neki de opravlamo tvojo Hondo. In s tem k sm reku de ti manka par kilometrov, nism mislu neč slabga, in če ti povem po pravici, furaš bolši kokr sm furu js k sm dubu motor. Zdej pa pizdi naprej. ;)

@ Jernej 50 ccm. : Kdr smo hodili h Pipani pečt pice, ga ni noben iskorišču, kr sm usak neki kupli. Ubstvi je on jedu ceu večer zastonj. Sam je meu pa plac. Tko da o tem tiho, k ti nism očitno še usega povedu. :winkiss:

Honda rulz. Skor tok kokr Tomos. :)

kdu je ta jernej 50ccm aj a in se neki kaj sploh je race land prvič slišim

in ne morm it ker nimam se tesnil od awspuha dobim komi drug teden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdu je ta jernej 50ccm aj a in se neki kaj sploh je race land prvič slišim

in ne morm it ker nimam se tesnil od awspuha dobim komi drug teden

Vilice so kul od EXCja ;) Se posebi ce imas Six Days pa so celo nastavljive :P WP :wub:

Raceland --> kart/supermoto dirkalisce v Krskem. Dihtungo na izpuhu sam nared. Najboljs ksn a bakrena objemka. Drugace pa tut visokotemperaturni papir in diht masa al pa visokotemperaturni silikon in je vredu. Ce ti olje kapa ven pomeni da so obrocki verjetno zanic.

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh Budacki pusti Pipana saj neve kaj dela. Že to, da ga folk izkorišča zaradi pic(ima krušno peč), ti pove dovolj in pa je nov na motosvetu. Saj tudi jaz sem pisal v našem narečju(istem kot pipan(sosednja vas)), samo sem videl, da me folk ne jebe pet postov ker me ne razume. Sicer pa me zanima koliko je končna take hondice? Več kot cagiva al manj?

Ti to resno ? cagiva je sport 125 tole je pa supermoto in ze po logiki bi lahk vedu kero ma vec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je jernej50 mislil cagivo SUPER CITY, ki je kao nek supermoto. Mašino ima enako kot Mito, tako da so tudi konji tam tam. Pogovarjal sem se z več lastniki in vsi so mi rekli 150-160hm/h. Če mene vprašaš...tale hondica z daljšimi prenosi pihne mrskej =) Sicer je zanimivo slišat kakšno končno ima SM, ampak ni ključno, ker se naj ne bi vozil z veliko hitrostjo...

Kar se tiče EXC-ja pa loh vse org, sam feltne pa gume menjat! Prijatelj iz sosednje vasi ga je prejšni teden prodal!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je jernej50 mislil cagivo SUPER CITY, ki je kao nek supermoto. Mašino ima enako kot Mito, tako da so tudi konji tam tam. Pogovarjal sem se z več lastniki in vsi so mi rekli 150-160hm/h. Če mene vprašaš...tale hondica z daljšimi prenosi pihne mrskej =) Sicer je zanimivo slišat kakšno končno ima SM, ampak ni ključno, ker se naj ne bi vozil z veliko hitrostjo...

Kar se tiče EXC-ja pa loh vse org, sam feltne pa gume menjat! Prijatelj iz sosednje vasi ga je prejšni teden prodal!

Samo ne EXC 125 ali pac? :D Ker v SLO kolikor sem zasledil predelanega v SM ni vec :S Drugace pa leti z prenosi 13/48 MENDA 175, kar nemorem verjet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vilice so kul od EXCja ;) Se posebi ce imas Six Days pa so celo nastavljive :P WP :wub:

Raceland --> kart/supermoto dirkalisce v Krskem. Dihtungo na izpuhu sam nared. Najboljs ksn a bakrena objemka. Drugace pa tut visokotemperaturni papir in diht masa al pa visokotemperaturni silikon in je vredu. Ce ti olje kapa ven pomeni da so obrocki verjetno zanic.

sem naroču dihtenge na vogrskem pri novo gorici jih doim drugi teden

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Verjetno je jernej50 mislil cagivo SUPER CITY, ki je kao nek supermoto. Mašino ima enako kot Mito, tako da so tudi konji tam tam. Pogovarjal sem se z več lastniki in vsi so mi rekli 150-160hm/h. Če mene vprašaš...tale hondica z daljšimi prenosi pihne mrskej =) Sicer je zanimivo slišat kakšno končno ima SM, ampak ni ključno, ker se naj ne bi vozil z veliko hitrostjo...

Kar se tiče EXC-ja pa loh vse org, sam feltne pa gume menjat! Prijatelj iz sosednje vasi ga je prejšni teden prodal!

ja sam supermoto ima drugačne nastavitve amontizerje kot enduro ima bol hitri povratni gib tako da

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne EXC 125 ali pac? :D Ker v SLO kolikor sem zasledil predelanega v SM ni vec :S Drugace pa leti z prenosi 13/48 MENDA 175, kar nemorem verjet :D

sam itak ne rabiš take hitrosti jst sem bolj ofroad tip a poznate koga koi bi prodal feltne od honde cr 125 od l 2000 naprej ker bi pol lohk mel oboje sm in enduro sva bila prejšni vikend s frendom na nanozu zakon sam te gume držijo zelo zelo slabo makadam vedno na počezzzz

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam itak ne rabiš take hitrosti jst sem bolj ofroad tip a poznate koga koi bi prodal feltne od honde cr 125 od l 2000 naprej ker bi pol lohk mel oboje sm in enduro sva bila prejšni vikend s frendom na nanozu zakon sam te gume držijo zelo zelo slabo makadam vedno na počezzzz

laugh.giflaugh.giflaugh.gif

Meni je en tip s Slapa nalagou, de ma njegov brat Husqvarno SM 125, da ma Akrapoviča originalnega in de mu leti 190 km/h. Js skor umru od smeha. Tu je blu tisti dan na Slapi, K si mi povedu de si kupu. Poznaš koga s Slapa z Husqvarno de se mu grem smejat u fris? In ti, bodi pametn in furi SM. Pomoje se ti ne splača Honde za makadam, k ti bo skozi kazalo 100 km/h na števci. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je en tip s Slapa nalagou, de ma njegov brat Husqvarno SM 125, da ma Akrapoviča originalnega in de mu leti 190 km/h. Js skor umru od smeha. Tu je blu tisti dan na Slapi, K si mi povedu de si kupu. Poznaš koga s Slapa z Husqvarno de se mu grem smejat u fris? In ti, bodi pametn in furi SM. Pomoje se ti ne splača Honde za makadam, k ti bo skozi kazalo 100 km/h na števci. :D

ja sej si bom dal števc na sprednjo gumo in itak že sedaj kaže števec čez 100km/h tako da meni je bol zakon ofroad kot po cesti tako da če ve kdo za kakšne feltne naj napiše ok hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne EXC 125 ali pac? :D Ker v SLO kolikor sem zasledil predelanega v SM ni vec :S Drugace pa leti z prenosi 13/48 MENDA 175, kar nemorem verjet :D

tistga excja(če mislima istga),sm js fural in res leti neverjetno(psoledično tut veš kaj je blo z mašino)...z zamenjavo zobnikov ga je že z enduro gumami spravu do 150,tk da je 170 možno z SM.

čeprav nevem kolk na natančnost đštevca vpliva zamejava koelsa z 21 na 17col?

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo ne EXC 125 ali pac? :D Ker v SLO kolikor sem zasledil predelanega v SM ni vec :S Drugace pa leti z prenosi 13/48 MENDA 175, kar nemorem verjet :D

Da exc 125...fantina ga niti na avtonet ni stavu, ker je že imel kupca ki se je zanj grebel že od začetka! Zdej on je pač imel kratke prenose...kokr sm se js z njim peljal je šlo do konca 145km/h...ampak je še melo neko blokado! Uglavnm ni je hotu dol dat, da gre že kao zadosti =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!