Skoči na vsebino

Honda CR 125


mahoney

Priporočene objave

Torej če dam ATF v menjalnik nima kaj škodit ?   Ostali ki pa ste napisali bedarije pa raje malo razmislite kaj ste napisali saj ste sami izpadli norci ne pa jaz, ker meni še v sanjah to ne bi prišlo napamet. Človek res ne more verjet kaj vse drugi pišejo po forumu res sramota od sramote.

Najpametneje je,da se sploh neodzivaš na bedarije jaz sem to že zdavnaj ugotovil.Naslednjič,če kaj neveš me raje vprašaj na PM pa se vse dogovoriva,tako kot velika večina iz tega foruma.

Ps.nepozabi molčati je zlato!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najpametneje je,da se sploh neodzivaš na bedarije jaz sem to že zdavnaj ugotovil.Naslednjič,če kaj neveš me raje vprašaj na PM pa se vse dogovoriva,tako kot velika večina iz tega foruma.

Ps.nepozabi molčati je zlato!!

ti tak vse veš , allbrainy

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

najbolse za menjalnik je plje motul sae10w30 transoil

Ni res najboljše olje za menjalnik (brez dif.) je sigurno ATF je rastlinsko sploh ne spreminja vizkoznosti,nerazjeda tesnil in je celo cenejše.

Nebi pa rad nobenega žalil saj od vas tu na forumu verjetno še noben ni videl avtomatskega menjalnika odznotraj kako deluje,kašno fino precizno ozobljenje ima,vsaj dve oljni črpalki,najmanj 5-sklopk,elektro ventile itd. itd. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brumer :worship:

jaz te moram še nekaj vprašati glede moje renault19 :D imamo v bližini ene dva mehanika, pa nimata pojma kaj bi lahko bilo narobe pri moji 19ki.. :)

ti pošlejm PM ko si vzamem delček časa :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brumer :worship:

jaz te moram še nekaj vprašati glede moje renault19 :D imamo v bližini ene dva mehanika, pa nimata pojma kaj bi lahko bilo narobe pri moji 19ki.. :)

ti pošlejm PM ko si vzamem delček časa :)

Pohiti v četrtek grem na dopust-Črnogorsko primorje s postankom v Šibeniku in Splitu ca 14 dni! :yea1:

Ps;s tole grdosijo 160 Ps . :hmm:

post-9445-1217880504_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Ima kdo kaksen cilinder letnika 2003 za Hondo CR 125? Dobro placam, ker ga nujno rabim. Pogoj je da motor ni bil nikoli poskodovan ( zariban ). Rabim pa samo CILINDER ker imam ze 3 kape.

Mozna je menjava za SRS cilinder in kapo za letnik 2001. Rabljen 5 ur na 2 dirkah. 95%. Resnicno kot nov. Cena novega pa okoli 650+150(kapa)€!!!!!!

Sicer je to ze drugi ENAK cilinder ki ga letos iscem za tak motor. Prvi zame, tale je za kolega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

Lep pozdrav, sem novi na tem foromu in me zanima če ve kdo kje se da dobit te honde cr 125 motoard hm supermoto, in zanima me še kaj vi menite o tem motorju?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav, sem novi na tem foromu in me zanima če ve kdo kje se da dobit te honde cr 125 motoard hm supermoto, in zanima me še kaj vi menite o tem motorju?

A za (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) si slisu ze kdaj?? Tm je ena HM supermoto. Drgac je meu pa budacki ta motor ti lahko pove kej o njem. Kolikor sm jst zasledu ma motor 80kg pa ene 45konju. Seprau ne gre lih slabo.

Lp, Miha

Popravljeno . Popravil Kvasko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za (Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com) si slisu ze kdaj?? Tm je ena HM supermoto. Drgac je meu pa budacki ta motor ti lahko pove kej o njem. Kolikor sm jst zasledu ma motor 80kg pa ene 45konju. Seprau ne gre lih slabo.

Lp, Miha

89 kg, 42.5 konjev :P

Poraba ... huh. Stroski ... huh. Uzitek ... neprecenljiv. :) Ce imas prevec denarja KUPI BREZ DILEME! Samo ti takoj recem ... potovanja odpisi, mesanico moras sam delat, majhen rezervar. Sicer pa imas 120/150 gume, visoko tezisce ( motor je ZELO ZELO visok! ), Kayaba vzmetenje, 320 disk spredi :P...

Nekateri jokajo da je z RS 125 problem vzdrzevanje in poraba ... tukaj je tega mogoce celo za se enkrat toliko. Koncna pa je z 13/40 ( original prenosi ) 141.9 km/h (Garmin).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

89 kg, 42.5 konjev :P

Poraba ... huh. Stroski ... huh. Uzitek ... neprecenljiv. :) Ce imas prevec denarja KUPI BREZ DILEME! Samo ti takoj recem ... potovanja odpisi, mesanico moras sam delat, majhen rezervar. Sicer pa imas 120/150 gume, visoko tezisce ( motor je ZELO ZELO visok! ), Kayaba vzmetenje, 320 disk spredi :P ...

Nekateri jokajo da je z RS 125 problem vzdrzevanje in poraba ... tukaj je tega mogoce celo za se enkrat toliko. Koncna pa je z 13/40 ( original prenosi ) 141.9 km/h (Garmin).

Ki pa bi lahko jas toto hodno dobo?, ker zaj sn gledav malo na avto netu pa nabene ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je bila uvozena skupaj z mojo in ima zdaj ze 4 ali 5ega lastnika. Mah ... zgonjeno je to vse. Cilinder je bil menjan pred se mi zdi da 2 leti, tak da to ni PRED KRATKIM! :D Pa nasplosno ima ta motor nek amatercek, tak da vprasanje kako je to vse stimano. Kupi v ITA pa bos dobro cez prsou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta je bila uvozena skupaj z mojo in ima zdaj ze 4 ali 5ega lastnika. Mah ... zgonjeno je to vse. Cilinder je bil menjan pred se mi zdi da 2 leti, tak da to ni PRED KRATKIM! :D Pa nasplosno ima ta motor nek amatercek, tak da vprasanje kako je to vse stimano. Kupi v ITA pa bos dobro cez prsou.

Sej tud če bo iz Italije kupu ni nujno da bo v nulo zrihtana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tud če bo iz Italije kupu ni nujno da bo v nulo zrihtana.

Bolj kot ta sigurno. Te dve božci sta bili NUJNO potrebni generalke. Moja je dobila, za to pa nevem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti jo maš, ne? kateri letnik?

pa je zelo veliko vzdrževanja pa stroškov?

560€ cilinder, 110€ bat+obrocki. :whistle:

Poraba...po mojem NIKOLI pod 10 litrov, rezervar pa samo 7 litrov xD

Samo model, kar to pocenja .... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

560€ cilinder, 110€ bat+obrocki. :whistle:

Poraba...po mojem NIKOLI pod 10 litrov, rezervar pa samo 7 litrov xD

Samo model, kar to pocenja .... :worship:

a se sam men zdi da cilinder in bat sploh nista tako zelo draga?v primerjavi za kakšnim drugim 125?kje je bat 160,pa cilinder 700?

Popravljeno . Popravil dejko39
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a se sam men zdi da cilinder in bat sploh nista tako zelo draga?v primerjavi za kakšnim drugim 125?kje je bat 160,pa cilinder 700?

Pri keremu pa je tako drag bat in cilinder? :D Pri Apriliji RS 125 dobis za 400€ komplet cilinder KIT od polinija 160ccm. Hehe :D

Sicer pa imas se varianto SRS (dirkalni cilinder, ki ga tudi jst prodajem, ce kdo rabi xD za CR 125 ) ki je nov 750€ in kapa ki je nova 200€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne. V SLO sta samo 2.

Tri Honde NAJMANJ so v Sloveniji. Tvoja in še od enga k ga poznam, pa ta k je zdej na avto netu. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Budacki midva sva sicer že imela debate o hondici...oz če jo nism jst mel še pred tabo? Oz loh da se motim, uglavnmem menla sva se. Zej nevem kje je moja ampak js sm biu prvi lastnik v SLO. Tko de če so 3 po vašem mnenju, so po mojem 4. =). Glede stroškov se meni ne zdi nek hudič. Mel sm več 125cc motorju in vidim da so stroški tam tam...bat vertex za mitota in aprilio 110€. Nevem zakaj si šou menjavat komplet cilinder. Js sm ga dal obnovit in je bil super rezultat. Drgač pa je res glede porabe in rezervarja. Hodu sm delat z njo cca 15km v eno smer...sicer nism miru porabe ampak kar naprej sm jo toču =). Res pa je da je ful visoka za SM in zlo zlo mehko predno vzmetenje ma, ampak šezmer tabolš 125cc Supermoto :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!