Skoči na vsebino

Blajerca


zilko

Priporočene objave

a 19 fergi bo tut ql pa kok bo to šlo kj po števcu s to predelavo?

krepko preko 100 ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sem zrihtal tist moj problem, zanič je bla cinšpula.....zdej mam not od mitota cinšpulo :P

ampak še zmer to ni to

skuter razvije približno 1/3 obratov kot bi jih moral.....sem pa opazil, da je igla na najvišjem možnem mestu in se mi zdi da gre noter preveč benza...tudi ko sem dal stran filter, je ven letelo dosti meglice, kar verjetno pomeni da je bencina preveč....igla pa pleše notri po luknici ko do konca odprem gas

zdaj ne vem vrjetno je to to, da je preveč benza, kaj mislite :?

imam pa fergi 21 dellorto in dizo 96

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sam če boš dal corso pa fergazer boš mogu še kej dat gor da bo šlo krepko čez 100 realnih .)

kva pa bom mogu še zamenat??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa bom mogu še zamenat??

gred, vario bi blo fajn, kuplungo, galvno fedro, jermen, prenose ne bi blo švoh, ležaje, filter, pa večjo sesalno loputo daš pa si zmagu...upam da nism kj pozabu... ;)

pa po možnosti kasnej še Malossi K15 cinšpulo pa nov vžig... ;)

Popravljeno . Popravil Red Arrow
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki najbolj pomembnga AVSPUH oz. IZPUH :)

jz ti priporočam Yasuni R, al pa for race 3 .)

ajd

aja...sm mislu da ga že ima :P

priporočam Stage 6 R1400 :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to je premočan zanga na svojo Corso, če si ze pri stage6 pol uzam sport pro avspuh, baje ni slab, jaz sem s svojim Yasuni R bil nekoć zadovoljen :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh to je premočan zanga na svojo Corso, če si ze pri stage6 pol uzam sport pro avspuh, baje ni slab, jaz sem s svojim Yasuni R bil nekoć zadovoljen :)

pa jst sm to računu za evo...men grejo sami highendi po glavi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja e toj druga stvar, high end je druga pesem, am 1400 naj bi se kao vrtel do 14.000 to ta oznaka pomen, drugač boljšega avspuha za high end ni od ROOSTA, ki se ga zelo zelo zelo teško dobi, drugač tut naj nebi bil od Hebota,

predvidevam da maš piaggio mašino tko da če boš mel evo celinder mej tut pol evo avspuh, to je ful dobr paket ;)

za minareli je pa druga pesem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

predvidevam da maš piaggio mašino tko da če boš mel evo celinder mej tut pol evo avspuh, to je ful dobr paket ;)

mislm da je že velikokrat blo dokazan da evo kit in evo izpuh ni optimalna izbira...R1400 stegne evo izpuh na evo kitu... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

možno, jaz nism tak zagret za s6 edin sklopka me mika :) :)

jah nevem možn da res ni glih optimalno usaj za minareli vem da je evo ror neoptimaln, za piaggio pa naj bi blo super ;)

frend ma evo 2 in evo 8 ror pa prav da super gre :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

frend ma evo 2 in evo 8 ror pa prav da super gre :)

super gre, če bi pa dou R1400 gor bi šou pa super duper :D tu je pa razlika...

matr...še bo treba kave... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah recmo da je tko z tem s6 1400 sam usen dokler ga nebom sprobal nebom rekel slabega niti dobrega o njem :)

eh raj redbull, maš pol bolj oči odprte = preverjeno :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah recmo da je tko z tem s6 1400 sam usen dokler ga nebom sprobal nebom rekel slabega niti dobrega o njem :)

eh raj redbull, maš pol bolj oči odprte = preverjeno :D

qrc, vse je že zaprto...na avtocesto pa ne grem na bencinsko zdj kupvat...mam sam turško :D bo zadostovala za dons

;)

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

turška .. :D home made cafe :D .) .)

ja pri nas mamo noč in dan, zlo bliz tko da prid sm živet jebeš uno dolensko :D :K :K :K

verjem da imam še študij pred sabo in se potem vidmo u LJ... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opala, nedko priden pa bo šu študirat :D :D

ja valda ni problema da se dobimo, aja mogoče grem zdej en dan dol u terme čatež z punco (21 let stara a jz 18 :P in moja ter njena sestra obe stari 6let) tko da bom kej dol na dolenskem :) pa prid tut ti, če ti je bliz .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

opala, nedko priden pa bo šu študirat :D :D

ja valda ni problema da se dobimo, aja mogoče grem zdej en dan dol u terme čatež z punco (21 let stara a jz 18 :P in moja ter njena sestra obe stari 6let) tko da bom kej dol na dolenskem :) pa prid tut ti, če ti je bliz .)

stari, terme čatež so mi kot čez cesto... :) kdaj pa greš? dj piš prej PM.... ;) gremo na pijačo... :)

ja itak da sm priden...grem elektro študirat, da bom znou CDI-je obračat... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha....hehe pol pa supr :) bom te informiral sam prej moram pridt iz maturanskega izleta, sam punca prav da negrem ker bo kao ljubosumna kaj bom jz delu tm dol :lol1: :OK:

če bom bil še znjo pridemo ziher tam enkrat 1. avgusta .)

a poznam tole fakulteto za elektro, kako ma že une začetnice? sm mal pozabu :) a mam gor fredna :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma jst sm tut pozabu kratico... ;)

em...kolega, jst sm od 16. julija do 23. avgusta na morju, tko da dvomim da bom pršu 1. avgusta v terme, magar pride sam predsednik tam...jst bom takrat lepo v črni gori na plaži... ;)

dober si ti jebač ja... ;) :OK:

stari, zdj pa grem spat, ker kava ne drži več... se beremo jutr

ajd...drž si ga :OK:

b0k :yea1: :zzz: B) :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok ok, dej boš ti mene dodal na msn oz. mi pošl na PM tvoj msn. pa se bomo že zmenil :)

drugač se čujemu jutr

uh ja bojo mel modi zdej dela :D :D

am fantje drugač high end nekupujte za usak danjo uporabo .) .) :OK:

(da nebomo mim teme usekal :OK: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka lahko kdo hitr zrihta kašn lamelni ventil in koleno za minareli (pa ne ravno koleno ker nimam predelanga nosilca)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!