Skoči na vsebino

Ducati Monster ali Monster Ducati


A_je_to

Priporočene objave

DUCATI V4 FOR THE ROAD

No, potem bodo lahko pa še tisti, ki motor ocenjujejo na podlagi podatkov iz Motorradovega kataloga, začeli gledati za Ducatiji. :P :D ;) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(milencajerekla"kuptokmatkofajmehaksedežzadaj" press)

Milenca je zadnjič na Jančah rekla tudi "Hočko, pejt bruhat..." :lol: :lol: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(milencajerekla"kuptokmatkofajmehaksedežzadaj" press)

Milenca je zadnjič na Jančah rekla tudi "Hočko, pejt bruhat..." :lol: :lol: B)

Pa kaj je zdej to.

Bodo motoratorji ponoreli.

Kamorkoli po resnih temah hodim, povsod neko bruhanje.

A je Milenca tud rekla :

Moj pa najlepše bruha ? :rolleyes: ;) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(milencajerekla"kuptokmatkofajmehaksedežzadaj" press)

Milenca je zadnjič na Jančah rekla tudi "Hočko, pejt bruhat..." :lol: :lol: B)

hmmm ... a ni to od nekje drugje ???? :o

a se forumu spet kaj blede ??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sedel na Multistradi.

Je večja od monstra, ne rečem - prbližno kot od fazer1000, a mal manjša od GS ali česa podobnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati bo ob svoji 200-ti zmagi v WSBK izdal posebno, omejeno (200 kosov) verzijo 999R FILA. Navali narod. :rolleyes: B)

999R_FILA_03.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati bo ob svoji 200-ti zmagi v WSBK izdal posebno, omejeno (200 kosov) verzijo 999R FILA. Navali narod. :rolleyes:  B)

Sej bi, sam moji pomembnejsi polovici, ki ima, priznajmo si, v koncni fazi glavno besedo, ni vsec.

Seveda je odlocilna polovica denarnica oz tosl po domac, da ne bo pomote ;) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati Monster 400????????

Od kdaj je na trgu, kolk stane, je že kak v slo, zakaj taka kubatura (omejitve),ali obstaja tudi 450ccm?

Hvala!!!

Ciao,by Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ducati Monster 400????????

Od kdaj je na trgu, kolk stane, je že kak v slo, zakaj taka kubatura (omejitve),ali obstaja tudi 450ccm?

Hvala!!!

Ciao,by Pero

Ducati Monster 400 obstaja že dolgo ... samo za japonski trg ...

Popravljeno . Popravil hotschko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

si mislil dark verjetno ;)

@Desmo, daj ti tele novice o Multistradi objavljaj v Ducati Multistrada temi ... če ni pretežko ... saj veš, da bo tko kot mora bit in Motoratorji ne bodo preveč jezni ... :)

@Ice: a lahko prestaviš teh nekaj sporočil o Multistradi v zgoraj omenjeno temo ... pliz ... tnx

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Desmo, daj ti tele novice o Multistradi objavljaj v Ducati Multistrada temi ... če ni pretežko ... saj veš, da bo tko kot mora bit in Motoratorji ne bodo preveč jezni ... :)

Ma seveda. Sem pozabil da tema sploh obstaja. :unsure: :ph34r: Sem zato med ostale Monster Ducatije pisal. B) ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da še jaz napišem dve besedi...bil lastnik male 600 kubične pošasti, kupil novega, prvi pravi motor v mojem življenju, to je tudi eden izmed razlogov zakaj mi je ta motor še vedno tako všeč!!! V glavnem zadeva trga!! okvir privzet iz superbike verzije 888, upside down vilice od 43mm, brembo zavore....lahko mu zavidajo japonski superšportniki :D ..mogoče 600 malo švoh...drugače zelo vozen, po prvih kilometrih ima človek občutek da ta motor vozi že leta..in nasploh sam motor, devetdeset stopinjski dvocilindraš, z veliko količino navora, nezamenljivim glasom, ki ga ločiš na kilometre....ducati gre :D :P .

Problemi?!....moji, samo z baterijo, čez zimo sem jo sklopil, ker se rada prazni...dobil novo z garancijo..

drugače nič konkretnega...

Ob prvi priliki moram peljat 900, ali celo S4, da se spet napalim, in ga ponovno nabavim... :D ;)

Prve ljubezni ne pozabiš nikoli!! ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, monster je klasika, ki nikoli ne bo zastarala. Tudi čez 10 let bo aktualen motor! Prvih 10 let je dal mimo in sploh se mu ne pozna. Nikogar ne pusti ravnodušnega! V bližnji prihodnosti bo treba kupit en motor še za punco - kakšen dober izgovor, da lahko Monster-ja ubodem. He Hee He :P Sam mislim da bo pol fight kdo se bo s katerim pelu :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klmn, majhen hint: monster 1000 B)

Hvala! vem letos monster 1000, dual spark......sam verjetno bi po denarnih zmožnostih kar kakšno leto starega 900........S4 bi pa rad peljal, zaenkrat :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala! vem letos monster 1000, dual spark......sam verjetno bi po denarnih zmožnostih kar kakšno leto starega 900........S4 bi pa rad peljal, zaenkrat

V Avstriji lahko testno pelješ večino Ducatijev. Ne vem če ravno S4. Jst sem bil pri zastopniku v St. Poltnu lansko jesen mislm da Septembra in mi je ponujal za pelat 999 čeprav sem jo videl samo se na slikah iz sejmov. Ampak mi je takrat zal zmanjkal cajta, ker sem bil najavljen za testno vožnjo Buella. Imel je tudi 4 testne Monstre. Prideš vzameš in greš. Ne tko kot pri BMW ko moraš vozit za vodičem. Jst sem Buella vozu 2.5 ure. Tko, da res spoznaš motor! Pa še nč mi ni težil ker sem bil iz Slovenije.

Kdaj bomo kej takega doživel pri nas, da bomo vsaj enkrat lahko kupoval motorje po občutkih pri vožnji in ne iz slik iz katalogov in testov revij. :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Avstriji lahko testno pelješ večino Ducatijev.

... in Celovec ni dalec ... B)

V soboto sem naredila fantasticnih kvalitetnih 50 km-jev z Monstrom S4R (po mestu in po ovinkih zunaj mesta). Za vec zal ni bilo casa, je bilo pa ravno prav, da bi najraje, kot je nekdo rekel: *prodala avto in napraskala vse skupaj, da bi ga mela*. ;) :D

Na prvi obcutek je motor nekoliko tezji kot pricakujes od monstra, a pri voznji je ta teza neopazna, je pa ravno prav tezak, da pri zaviranju reagira kakor je treba - odlicno!, vodljivost je lahkotna in teze sploh ne cutis. Masina tece nekoliko tisje kot smo navajeni in, seveda, s pravim znacilnim ducati soundom in ne trese - zares zelo *user friendly*. Ze na prvem ovinku se ti zdi, da ga vozis ze od nekdaj - strastno je odziven - tako pri vodljivosti kot pri gasu, ima hud navor in power, ki ga premore - huh, visoke hitrosti doseze kar mimogrede in tudi tedaj lahko skoraj pozabis, da si na monstru. V glavnem: nekje *the best of *- no, saj drugega niti nisem pricakovala.

Pravi cestni frajer! B)

Naj bo to dovolj za mokre sanje ... :P

... za ostalo pa: glej prvi stavek. ;)

Perla :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V Avstriji lahko testno pelješ večino Ducatijev.

... in Celovec ni dalec ... B)

B) Al si pa ducatija kr umisliš, pa ga pelješ kadar hočeš. Ni treba pol v avstrijo hodt :D

A sem mal hudoben :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

B) Al si pa ducatija kr umisliš, pa ga pelješ kadar hočeš. Ni treba pol v avstrijo hodt :D

Ma ja. A je res treba tolk komplicirat in teoretizirat. :P :D B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, zdajle si bom pa z veseljem privoscila en otrocji izpad:

v najbolj mili obliki: srat se pejta! :P

(kaj sem hotla v resnici rect, pa vesta, ne?!)

povedala sem za tiste, ki bi se radi *prepricali* ... zalostno je, da pri nas do tesnih vozenj ne pridemo in Celovec, recimo, je dokaj blizu, da se prepricas, ce se ti prava ljubezen mota po glavi.

in oglasila sta se najvecja frajerja, ki mislita, da sem jima lahko fous za njune stroje: prvi, ki mu do njegovega duca sploh ni in drugi, ki ... ahhh, bom raje tiho :P ... vidva pac kupujeta motorje na slepo :o ;) ;) ;) :D

v celovc sem sla po dele in vesela sem, da mi je hkrati uspelo cutiti kaksna masina je R.

poboljsejta se, pejta rajs se en krog zame, pa glejta, da vaju kje ne prehitim!

@Ice, zbirsi te tri poste (in sledece, neaktualne, tudi), plz. :K

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, zdajle si bom pa z veseljem privoscila en otrocji izpad:

v najbolj mili obliki: srat se pejta! :P

(kaj sem hotla v resnici rect, pa vesta, ne?!)

povedala sem za tiste, ki bi se radi *prepricali* ... zalostno je, da pri nas do tesnih vozenj ne pridemo in Celovec, recimo, je dokaj blizu, da se prepricas, ce se ti prava ljubezen mota po glavi.

in oglasila sta se najvecja frajerja, ki mislita, da sem jima lahko fous za njune stroje: prvi, ki mu do njegovega duca sploh ni in drugi, ki ... ahhh, bom raje tiho :P ... vidva pac kupujeta motorje na slepo :o ;) ;) ;) :D

v celovc sem sla po dele in vesela sem, da mi je hkrati uspelo cutiti kaksna masina je R.

poboljsejta se, pejta rajs se en krog zame, pa glejta, da vaju kje ne prehitim!

Ice, zbirsi te tri poste, plz. :K

Prvi bi mel rad: 999R al pa M1000 :P Ampak to so samo želje.

Motorje kupim na slepo: res je, mi jih punca izbira. A nisem fajn, punce??? B)

Pa še punca je dobr izbrala :D :P

B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, zdajle si bom pa z veseljem privoscila en otrocji izpad:

v najbolj mili obliki: srat se pejta! :P

(kaj sem hotla v resnici rect, pa vesta, ne?!)

povedala sem za tiste, ki bi se radi *prepricali* ... zalostno je, da pri nas do tesnih vozenj ne pridemo in Celovec, recimo, je dokaj blizu, da se prepricas, ce se ti prava ljubezen mota po glavi.

in oglasila sta se najvecja frajerja, ki mislita, da sem jima lahko fous za njune stroje: prvi, ki mu do njegovega duca sploh ni in drugi, ki ... ahhh, bom raje tiho  :P ... vidva pac kupujeta motorje na slepo  :o  ;)  ;)  ;)  :D

v celovc sem sla po dele in vesela sem, da mi je hkrati uspelo cutiti kaksna masina je R.

poboljsejta se, pejta rajs se en krog zame, pa glejta, da vaju kje ne prehitim!

Ice, zbirsi te tri poste, plz. :K

Prvi bi mel rad: 999R al pa M1000 :P Ampak to so samo želje.

Motorje kupim na slepo: res je, mi jih punca izbira. A nisem fajn, punce??? B)

Pa še punca je dobr izbrala :D :P

B)

Mal sva te špiklna, pa je tko fajn, k si zajavkala ;) :rolleyes:

Bom odpelu še kakšen giro samo za tebe B) B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!