Skoči na vsebino

Priporočene objave

Ja, pri nas se v soboto ne obeta nič dobrega tako da verjetno tudi pri naših sosedih ne bo rožnato. Bomo videli napoved jutri....

Drugače se gremo pa malo južneje namakat.

Si pa lepo rekel, glavno da je vroče ko je treba delat :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poskusi po naši trasi:

GG.doc

Med Hermagor in Greifenburgom je prav super cesta, probajte enkrat mal skrent :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Med Hermagor in Greifenburgom je prav super cesta, probajte enkrat mal skrent :)

Tista je zdaj res fajn, ko je na novo včasih pa je bilo od odcepa za weissensee proti hermagorju en del precej zjahan. Je pa super iti naprimer nazaj grede oz. v eno smer čez KotscachMautenn (približna pisava) in potem na Hermagor nazaj saj je zelo fajn cesta, za nas blizu idealno za vsakdanjo kavico, pa še možnost je iti še preko Plockenpassa pa Tolmezzo in potem se spet odpre ene par novih možnosti za vrnitev v Slovenijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GG premaknjen na kater drug vikend, vreme je muhasto gor, in glede da je pri nas slaba napoved za soboto bo tudi gor verjetno slabo vreme.

Mislim da jo jutri zjutraj mahneva čez Plitvice proti Svetemu Filipu i Jakovu, obiskat sodelavca, potem pa če na vrh Paga in v nedeljo ali ponedeljek domov. Se je že kdo peljal tle?

Metlika - Sveti Filip i Jakov

Popravljeno . Popravil OrangePower
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GG premaknjen na kater drug vikend, vreme je muhasto gor, in glede da je pri nas slaba napoved za soboto bo tudi gor verjetno slabo vreme.

Mislim da jo jutri zjutraj mahneva čez Plitvice proti Svetemu Filipu i Jakovu, obiskat sodelavca, potem pa če na vrh Paga in v nedeljo ali ponedeljek domov. Se je že kdo peljal tle?

Metlika - Sveti Filip i Jakov

Napaka v zeljevidu, zadnji del poti gre skozi Obrovac nato Benkovac in direktno na Sv Filip i Jakov, mimo avtocest...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GG premaknjen na kater drug vikend, vreme je muhasto gor, in glede da je pri nas slaba napoved za soboto bo tudi gor verjetno slabo vreme.

Mislim da jo jutri zjutraj mahneva čez Plitvice proti Svetemu Filipu i Jakovu, obiskat sodelavca, potem pa če na vrh Paga in v nedeljo ali ponedeljek domov. Se je že kdo peljal tle?

Metlika - Sveti Filip i Jakov

Na GG bom poizkusil iti okoli 15. 08., na tej cesti proti Filip Jakovu sem se pa že večkrat vozil. Je široka , dober asfalt, tako, da se da dokaj hitro voziti, če želiš. Pa tudi prometa ni več toliko na njej, odkar je narejena AC proti Splitu. Če želiš še kakšno info me pa lahko kontaktiraš na ZS ali mobilca, da ne bomo :topic: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bli v soboto 11.7. gor, je blo malo hladno in čiso na vrhu malo megle, v Zell am See pa ploha, drugače pa super, se splača iti čez. :worship:

post-4394-1247748081_thumb.jpg

post-4394-1247748097_thumb.jpg

post-4394-1247748127_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Ali ima kdo zemljevid v printerju prijazni obliki, lahko je na večih straneh, ker imamo za vikend jit plan pogledat malo gor pa še nobeden nikoli ni bil, da se nebi preveč izgubili :whistle:

Če mi lahko pošje na ZS ali pa blazb@msn.com.

Hvala, Lp, Blaž

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GG premaknjen na kater drug vikend, vreme je muhasto gor, in glede da je pri nas slaba napoved za soboto bo tudi gor verjetno slabo vreme.

Mislim da jo jutri zjutraj mahneva čez Plitvice proti Svetemu Filipu i Jakovu, obiskat sodelavca, potem pa če na vrh Paga in v nedeljo ali ponedeljek domov. Se je že kdo peljal tle?

Metlika - Sveti Filip i Jakov

Napaka v zeljevidu, zadnji del poti gre skozi Obrovac nato Benkovac in direktno na Sv Filip i Jakov, mimo avtocest...

Če boš šel skozi Prijeboj in med Vrelo Koreničko bodi pozoren na velike in globoke jame na sredini ceste :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Ali ima kdo zemljevid v printerju prijazni obliki, lahko je na večih straneh, ker imamo za vikend jit plan pogledat malo gor pa še nobeden nikoli ni bil, da se nebi preveč izgubili :whistle:

Če mi lahko pošje na ZS ali pa blazb@msn.com.

Hvala, Lp, Blaž

http://maps.google.com/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na GG bom poizkusil iti okoli 15. 08., na tej cesti proti Filip Jakovu sem se pa že večkrat vozil. Je široka , dober asfalt, tako, da se da dokaj hitro voziti, če želiš. Pa tudi prometa ni več toliko na njej, odkar je narejena AC proti Splitu. Če želiš še kakšno info me pa lahko kontaktiraš na ZS ali mobilca, da ne bomo :topic: .

LP Robert

15.08 nikakor ne vozi okrog GG. Gužva je nepopisna, (marijino vnebovzetje) rajši prej ali pozneje

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: :blink: :blink:

Sobota bo po napovedi zimska:

17.07. Temperatur 9 bis 13 °C Höhe 2.369m Die Wolken werden immer mächtiger, ab dem Vormittag entladen sich Gewitter.

18.07. Temperatur: 1 bis 8 °C Höhe 2.369m Der Schneeregen wird am Nachmittag von Schneeschauern und etwas Sonne abgelöst.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

15.08 nikakor ne vozi okrog GG. Gužva je nepopisna, (marijino vnebovzetje) rajši prej ali pozneje

LP

Ne gremo gor 15. 08., ker ima kolega (domžalski župnik) takrat službo, hehe. Ponavadi gremo med tednom, ker je manj gneče. Zelo verjetno je, da gremo gor 13. 08. Nič bat, ni petek :naughty: .

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz računam da bi šu v nedeljo gor, če bo seveda vreme lepo. Bomo vidli, kaka bo jutri napoved.

Tudi jaz racunam na lepo nedeljo....:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:blink: :blink: :blink: :blink:

Sobota bo po napovedi zimska:

17.07. Temperatur 9 bis 13 °C Höhe 2.369m Die Wolken werden immer mächtiger, ab dem Vormittag entladen sich Gewitter.

18.07. Temperatur: 1 bis 8 °C Höhe 2.369m Der Schneeregen wird am Nachmittag von Schneeschauern und etwas Sonne abgelöst.

Nič posebnega. Lani tak čas, smo doživeli nek drobiž nad ničlo z ledenim dežjem. :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sneg gor pada, tako da mene že počasi mineva, da bi šel jutri gor.

Sem mel v mislih GG zdej pa res ne vem če ne bo treba jutri smučke sabo al kaj :headbang: Počas bo treba gor pozim k vsaj plužjo tku da bo cesta kul k če so aut tku hudi za plužit k naši pol???? :? Pol jutri je za it al ne? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem danes (no včeri okol 11 ure) mal pred Kranjem fante na poti na GG sreču, ko smo se v hodem nalivu do Kranja skup peljal (tazadn mi je pred semaforjem povedu, kam gredo). Upam, da niso imel preveč slabga vremena in da jim je šlo vse po sreči.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!