Skoči na vsebino

Priporočene objave

a to je treba dejansko na svoji koži občutit? :whistle:

Ja.. Občutek je neprecenljiv, ob predhodnem obisku Dolomitov seveda. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

capi hvala, dej se to mi povej kolk casa prblizn je treba za okol,me zanima zato ker mam enga kolega k ful po predpisih voz ( sej ne da sm jest ksn divjak ) pa de pol mal ocenim razmere :hmm:

Zjutraj od cca 6:00, pa do teme, pa kr dost postankov vmes, ni problema :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr kolk ti makaronarji plačujejo da oglašuješ dolomite,ker je drugače ta tema namenjena Grossglocknerju in ne prepričevanju ljudi da naj ne hodijo gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje ne se kregat. Vsak en pir za kazen stari đombi plača :beer1: :lol1:

Danes na GG ni blo nobene gužve :whistle:

post-5391-1249755278_thumb.jpg

Takole je zgledalo v Dovju, malo pred 6 uro zjutraj

post-5391-1249755286_thumb.jpg

in takole ob 8 uri v Heiligenblut-u

post-5391-1249755292_thumb.jpg

Še vedno je tako lep kot pred 30 leti,

post-5391-1249755300_thumb.jpg

samo Pasterca je za polovco manjša

post-5391-1249755420_thumb.jpg

Tole je pa nekje proti domu

cca 780 km sem nabral v lepem vremenu in 5 minutni plohi, ki mi ni pokvarila razpoloženja.

Še grem gor :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr kolk ti makaronarji plačujejo da oglašuješ dolomite,ker je drugače ta tema namenjena Grossglocknerju in ne prepričevanju ljudi da naj ne hodijo gor.

Za razliko od marsikoga, jaz ne delam tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob takšni uri verjamem, da ni gneče.

V petek je bila takšna:

p8076752.jpgp8076783.jpgp8076786.jpgp8076807.jpg

, v soboto nazaj okoli 10. ure pa se je tudi že lepo napolnilo.

GG je seveda mit, vendar za pogledat, razen če nekateri pričakujejo da bodo srečali jetija.

Me je pa "presenetil" kraj Zell am See, očitno je to top resort za muslimane, celo mestece je prepravljeno z rutami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vsakemu svoje- pa vendarle... 150km ni neka huda razlika, sploh pa ne zaradi precej večjega osebnega zadovoljstva, ki ga dobiš v Dolomitih.

Ja, vsakemu svoje. To, ak jti da osebno zadovoljstvo, je stvar posameznika :whistle:

Kot sem rekel - ni vse v nabijanju kilometrov, pa če po še tako lepih cestah ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Igorr kolk ti makaronarji plačujejo da oglašuješ dolomite,ker je drugače ta tema namenjena Grossglocknerju in ne prepričevanju ljudi da naj ne hodijo gor.

Vpraš ga raj, kdo mu je možgane opral z Dolomitolom :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, vsakemu svoje. To, ak jti da osebno zadovoljstvo, je stvar posameznika :whistle:

Pa vendar imamo posamezniki skupne cilje.

Že 2 tedna serješ z Dolomiti v tej temi ...

... in še nikoli nisem rekel, da na GG pa nikakor ne. Nasprotno.

Vpraš ga raj, kdo mu je možgane opral z Dolomitolom :-)

Moji niso perljivi- so pa zelo dovzetni za različna mnenja, katera posredujem naprej le in samo, ko jih sam potrdim v praksi.

P.S.: Septembra grem ("nabijat kilometre in post festum pisat raport na MS") v Dolomite. Vabljen. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S.: Septembra grem ("nabijat kilometre in post festum pisat raport na MS") v Dolomite. Vabljen. :)

Hvala za pvoabilo, ampak - grem sam :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

sedaj padla odločitev ,da jutri pičim na Grossglockner. Vreme napovedano fenomenalno pa sem si rekel, zakaj pa ne :)

A mi kdo pove katera pot je najlepša iz mb ? Kje se da dobit v bližini ugodno prenočišče?

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo spali enkrat na severni strani GG v kraju Fusch - Post hotel (ob cesti navzgor je na desni strani) B&B je bil 25€ po glavi.

LP in lep izlet!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdrav

Jutri greva z ženo na Grossglockner in bi potreboval kakšne nasvet o:

- prenočišču pred prelazom z GARAŽO!

- priporočljiva pot nazaj. Imava 3 dni časa. Kolebam med vračanjem po Avstriji ali Italiji?

Kaj svetujete za bolj "izi" varianto?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam veliko izkušenj s tem delom, a jaz bi šel čez Italijo ... in nazajgrede lahko morda še skombinirata tako, da skočita še na Mangart, potem pa čez Bovec, Kobarid, Tmin, pa po želji čez Baško grapo (ful za qrac cesta, but I like), ali pa čez Idrijo, al pa čez Kras, ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo! A mi lahko kdo pove, če je september še pravi mesec za furo na Grossglockner.Hvala

Če je lepo vreme ni problema, samo se prej noč naredi. Tako boš moral malo pohiteti, da te ne ulovi kje gor :whistle:. Imej pa s seboj kaj za oblečt :naughty:, če ne bo ravno velike vročine.

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo! A mi lahko kdo pove, če je september še pravi mesec za furo na Grossglockner.Hvala

Letos glede na vreme ne bo nobenih problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!