Skoči na vsebino

Dolenjci javte se!


C4V4L13R

Priporočene objave

Objavljeno (popravljeno)

Dolenjčki, jaz bi šel tud na furco z vami, če bo čas. Imam YAMAHO 4T-Kuža-how-how

Sem sicer bolj solo rider...

ql :OK:

sm je razlika 1100cc 4T al pa 125cc 4T...tko, da to bo zate... :hmm: ogrevanje motorja? :lol: lahko pa tud, zakaj ne :OK: če si ti za...

kdo mi bo za 50eur registreru dam za sokca :kva2: :lol1: :yea1:

drgac si pa lepo traso izbral :OK:

čak...sej se šele začenja sezona...sej itak zgleda, da nobenga ne gane kj dost :blink: , tko, da bo že še prilka, da bomo šli kam :OK:

ta vikend, kukrkol, js grem nekam, pol pa če je gdo zravn, naj pove B)

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mau mrzla piha, ampk sej smo dobr opremleni :OK:

tko, da js jutr popovdne ne bom motorja v garaži gledov :D

če je gdo za kšno turco, nej pove :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gdo od dolenčku ma aprilio rs125 vse?

maci, tako barvno kombinacijo kot maš ti, sm dns vidu v garaži pr enmu mehaniku...z gianelijem :)

no pa zgleda, da k ste bol pr zmrzjenih, k se ni noben javu prejšn vikend, a je gdo pol za ta vikend, da nekam gremo?!?

js mam zdej fergi naštelan, če bo vse po sreč, še gumo dobim v petk, tako, da v soboto oz. nedeljo akcija!!! :devil:

dejmo, dejmo se zbudit!! pomlad jeee :OK: :rolleyes:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pizda jaz bi se ful fural, samo kaj kurac ko še zobnikov niam, nosilca za tablico, novih gum, pa predn bo vse porihtano bo še trajalo kaki mesec... vsaki dan se mi meša ko se furam z avtom okol mene pa z motori, sploh pa danes ko sn se še malo naganjal z brodarovim mitotom, sn še večje lušte dobo... letos še bom mogo zdržat na tej jajci pol jeseni pa pride raketa :D :D :D :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super, super :OK:

ne boste vrjel...men je tud ratal...stari so se omehčal, kr so vidl, da ne mislm popustit :OK: :devil: , zdej bomo še zdržal do nasledne pomladi na ybr, pol pa če bi dnar pa motor...pravi motor :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

super, super :OK:

ne boste vrjel...men je tud ratal...stari so se omehčal, kr so vidl, da ne mislm popustit :OK: :devil: , zdej bomo še zdržal do nasledne pomladi na ybr, pol pa če bi dnar pa motor...pravi motor :kva2:

Lahko vprašam kateri? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej, nam ki smo že kaki dve leti na 4 taktnih že malo preseda vse skup. jaz sem si reko, da to sezono še zdržim pa med poletjem delam, pol jeseni pa če bo vse po sreči pa rs 250. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko vprašam kateri? :rolleyes:

nikakor se ne morm odlept od mt 03, xt660x (supermoto) al pa celo mt 01 :devil: ...drugač pa kšna rablena fz al pa bandit al pa z...nekej v tem stilu...sport-touring/naked...supermoto pa če nebi kej druzga dobu :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je od teh suzukijev najboljši oni sv 650s, pa bandit... ostalo je tak bolj ne.. :D pomoje je najboljše da si kupiš enega od teh dveh, ker niso čisti sportaki ( kar predvidevam da ti ni všeč), ampak še vseeno majo malo športnega priduha, ostali kaj si pa naštel pase mi nekam čudne oblike zdijo sploh mt 03, ki je za povrh že eno cilinderski :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tud sv ja :)

ampak mt 01 je a še vedno :wub:

ko zagrmi B)

oz. na xjr 1300 sm pa čis pozabu :headbang:

no...pač nekej v tem stilu no :D

aja dolenjčki: pr men je za vsak vikend takole: sobota popoldne, ker dopoldne služm za bencin al pa nedelja, drugač bolj težko...edino, če bi se res za celo soboto kej menil, da bi kam tko šli, pol bi se dalo tud kej zment, kr itak pr fotru delam, tko d... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam da jz ta pofu*** izpit enkrat končam pa gremo lahk na furco kadar hočte...jz sm itak skoz doma pa u luft gledam (na sončni) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je od teh suzukijev najboljši oni sv 650s, pa bandit... ostalo je tak bolj ne.. :D pomoje je najboljše da si kupiš enega od teh dveh, ker niso čisti sportaki ( kar predvidevam da ti ni všeč), ampak še vseeno majo malo športnega priduha, ostali kaj si pa naštel pase mi nekam čudne oblike zdijo sploh mt 03, ki je za povrh že eno cilinderski :BUA: :BUA:

a maš kej proti Z-ju? :angry: :P

jaz bi pa od teh nastetih vzel sigurno Zja! drgac pa suzukiji so tud pravi ja :OK:

:grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne, ne, Z-ja sem spregledal, to bi tudi mel ja, mi je kar všeč pa še kawasaki je...hehe. ampak je pomoje kar premočn če greš iz 4 taktne 125 ke na to mašino... seveda brez blokad :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ni premočno... ;)

sam kontrolerat se je treba znat...če pa ni samokontrole pa na kej švohnejšga ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ni premočno... ;)

sam kontrolerat se je treba znat...če pa ni samokontrole pa na kej švohnejšga ;)

redki so 16, 17, in 18 letniki ki majo samokontorlo... me zanima če bi ti mel samokontrolo z kako ninjo... no ne vem, ampak jaz ziher ne spadam med tiste osebke, zato pa raje grem postopoma na težje motorje, da pridobim čimveč izkušenj, ker še vedno sem mnenja da je 600 ss neprimeren za 18 letnika, sploh za tistega ki je prej vozo 4 taktno 125 ko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja si daš ja, tolko da ti piše v prometni, potem pa bi dal dol... vsaj jaz no....neom se ki vozo z zablokirano ninjo pol pa bojo 16 letni šmrkavci z mitotom mimo mene pičli. ker takega motora ne bi mel zato, da bi lahko reko da ga mam, pa poziral z njim, ampak ga uporabljal, ter izkoristil njegovo moč kolk bi se le dalo :D :D :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja si daš ja, tolko da ti piše v prometni, potem pa bi dal dol... vsaj jaz no....neom se ki vozo z zablokirano ninjo pol pa bojo 16 letni šmrkavci z mitotom mimo mene pičli. ker takega motora ne bi mel zato, da bi lahko reko da ga mam, pa poziral z njim, ampak ga uporabljal, ter izkoristil njegovo moč kolk bi se le dalo :D :D :D :D

ja saj jaz jo bom mel tud noter sam na zacetku, tolko da se navadim na motor...pol pa mislim da je tak logicno da jo vzames ven in da se nebos fural 3 leta s takim motorom :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja sej valda, ampak vprašanje je če boš glede na to da si prej vozo 4 taktno 125, zdaj po parih mescih vožnje že obvladal 120 konjsko zverino. sej če se počasi voziš tak ni problem, ampak problem pride pri vlkih hitrostih, ker valda si tega neoš kupo da bi se 70 vozo po koroškem mostu al pa kje drugje, ali pač :? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!