Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

Drugače je pa tudi pri meni tako: na izpuhu piše "SGI e13 0236 0237", in na certifikatu "SGI 6406 e13 0237" Očitno že mora biti tako, tisti 6406 pomeni tip izpuha, (kar si pač pod tem razlagajo) , kaj pa je tisti dodatni 0236 na izpuhu pa tud nimam pojma, te številke ni na nobenem certifikatu.

LP

Evoga, ravno sem prišel z RTI, in s temi mojimi ciframi ni bilo nobenih problemov, v homol.kartonček so mi vpisali samo oznako e13 0237. pregled je bil hitro končan, (razen čakanja na papirje 2 uri) malce se je zalomilo le, ko so mi na vsak način hoteli odvzeti originalno knjižico od izpuha, čeprav sem priložil kopijo identičnega certifikata, ki se dobi tudi na internetu in je seveda nisem hotel dati. No, na koncu so se le zadovoljili s tisto kopijo, knjižico pa sem obdržal, kar mi je tudi edino logično saj nikoli ne veš kdaj prav pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem včeraj homologiral moje MASS avspuhe.

tudi na RTI.

je reko, da bo obdržal originalni homologacisjki papir od avspuhov.

sem mu reko da ne pride v poštev!

me je gledal malo čudno.

sem reko naj si naredi kopijo če hoče met list.

je reko ok.

stvar rešena v 5 minutah.

trance_09_box.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@carmagedon

Sem tudi jaz prejšnji teden homologiral, niti z mojimi ciframi ni blo problemov. Zdaj pač čakam, da mi pošljejo homologacijo po pošti.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Ima kdo mogoče odvečen homologacijski vložek za lonec SBK? Jaz sem svojega namreč izgubil med vožnjo, ali pa mi ga je nedko pljunil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teli iz leovince so pa tudi eni talenti.

Sem pisal vpašanje direktno na leovince ker me je zanimala tehnična stvar, za katero sem siguren da jo pri uvozniku ne vedo. Čez 1 uro dobim mail od slo. uvoznika da sem spraševal nekaj na strani leovince.com in da naj vprašanje zastavim direktno njim.

Italjanarji mislim da pa danes ne razumejo angleško v taki firmi kot je leovince je pa žalostno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teli iz leovince so pa tudi eni talenti.

Sem pisal vpašanje direktno na leovince ker me je zanimala tehnična stvar, za katero sem siguren da jo pri uvozniku ne vedo. Čez 1 uro dobim mail od slo. uvoznika da sem spraševal nekaj na strani leovince.com in da naj vprašanje zastavim direktno njim.

Italjanarji mislim da pa danes ne razumejo angleško v taki firmi kot je leovince je pa žalostno.

Je pač tko, da "tamali" moramo znati tuje jezike, drugim se preprosto j.... in imajo prav :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje se da dobit notranjost bobnov ?

Kakšnih bobnov :)? Če si mislil volno v zadnjem loncu, potem je pravi naslov nekdo, ki dela izpuhe :grim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja volno v zadnjih loncih, sta 2

Pa louis ima originalno volno ?

Originalno LeoVince ne, je pa namenjena za obnovo/izdelavo lonca. Originalno boš po moje dobil le od LeoVince firme direktno, če sploh.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Originalno LeoVince ne, je pa namenjena za obnovo/izdelavo lonca. Originalno boš po moje dobil le od LeoVince firme direktno, če sploh.

pa si videl kako ta volna v tem aopuhu izgleda ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl sem jst. Volna je v ovita v nekakšen "negorljiv plašč" ali kako bi se temu reklo. Tisti plašč razviješ, zamenjaš filo in zopet oviješ okoli perforirane cevi.

Kolegu je to zrihtal majstr, ki dela izpuhe. Razlika je očitna.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Videl sem jst. Volna je v ovita v nekakšen "negorljiv plašč" ali kako bi se temu reklo. Tisti plašč razviješ, zamenjaš filo in zopet oviješ okoli perforirane cevi.

Kolegu je to zrihtal majstr, ki dela izpuhe. Razlika je očitna.

misliš ta "negorljiv plašč" kot neka mrežica ali več mrežic

odkod pa je ta majstr ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa si videl kako ta volna v tem aopuhu izgleda ?

Tako zgleda volna v akr.., če ti kaj pomaga. Za volno vprašaj forumaša OKigor. Meni je poslal volno in vse lepo razložil kako menjati. :OK:

Enostavno volno oviješ okrog kovinske mrežice in sestaviš nazaj.

L.p.

post-6263-127754449761_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil XTR
  • Všeč mi je 2
  • Ni mi všeč 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Koliko bi približno prišel izpuh LeoVince na Yamaha FZ6 l. 2004 ?

Odločam se med leotom in akrapotom...ampak leo je cenejši zato ne vem :)

Hvala za pomoč

Jani

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 11 mesecev pozneje...

hej,

mi lahko kdo zaupa kje lahko najhitreje/najceneje dobim leovince izpuh GP PRO za Kawasaki Z1000 l.2008?

hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej,

mi lahko kdo zaupa kje lahko najhitreje/najceneje dobim leovince izpuh GP PRO za Kawasaki Z1000 l.2008?

hvala

Odvisno kako dobro kakšnega trgovca poznaš :D Lahko pa rabljenega kupiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odvisno kako dobro kakšnega trgovca poznaš :D Lahko pa rabljenega kupiš.

hehe, ne poznam nobenega trgovca ;-(

tudi rabljen pride v poštev, samo za pametno ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hej,

mi lahko kdo zaupa kje lahko najhitreje/najceneje dobim leovince izpuh GP PRO za Kawasaki Z1000 l.2008?

hvala

Tole? iščeš?

Bo dost dobr če ti do vikenda sporočim cena za katero ga lahko dobim?

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tole? iščeš?

Bo dost dobr če ti do vikenda sporočim cena za katero ga lahko dobim?

LP

jep, link do tapravega si dal, GP PRO EVO II slip-on.

super bo lahko sporočiš ceno do vikenda, pa če lahko izveš še rok dobave? hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani tak čas sem kupoval Leo Vince izpuh, in ker ga ni bilo nikjer na zalogi, niti v tovarni, je šel v proizvodnjo, tako da sem čakal en mesec. Pa še dopusti se bodo kmalu začeli tako da pohiti, pa da boš mel več sreče pri dobavi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jep, link do tapravega si dal, GP PRO EVO II slip-on.

super bo lahko sporočiš ceno do vikenda, pa če lahko izveš še rok dobave? hvala

Imam neko vezo, samo se mi žal ne javlja... tako da, ko se mi jeavi takoj sporočim.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!