Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

DB-killer skor mora bit, ker brez že tebi preveč nabija v ušesa ko voziš. Zadnjič sem vozil LeoVinceja brez DB-killerja in mi je po 10km še nekaj časa potem zvonilo v ušesih :music4:

Leo Vince Gp Pro brez DB killerja je ZAKONNNNN :OK: včeraj tako preživel božanskih pet uric.....

Popravljeno . Popravil DRVOWP
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ni db-kilerja not je na licu mesta kazen :).

Nej bi blo ja :) Čeprov ga nimam not, mi je zadnjič samo zahteval naj pokažem, če je vpisano. Pokažem, reče OK. Pač odvisno kok se kdo vtakne. Po pravilih se niti naprej ne bi smel peljat...

Popravljeno . Popravil erch
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja? :) Sam lih nekej legalno pa ni to... če ti gre kdo mert pline :)

na motorjih, sploh pa na cestakih, se ne da merit plinov, ker z magnetno sondo nikakor ne more prit do pokrova ventilov da bi ti meril obrate motorja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 3 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Lp mene pa zanima sledeče, nedavno nazaj sem kupil Aprilio rsv mille, in seveda je bil homo papir izgubljen čakam novega, na njej sta dva leovinceja, luknja za db killer je na koncu izpušne cevi, tako ,da to bi ne bi bil problem dobit nove ali pa homemade narediti. Ampak za homologacijo naj bi na zanetanih obročkih pisale neke ser. stevilke... na teh netih pa piše; not for road use. so pa čisto enaki kot gledam slike ostalih tudi kolega ga ima na bandizu je popolnoma enak videt-TITANIUM varijanta sta moja slip-ona ? Kaj to pomeni da ne morem homologirat, al kaj?

lp tine

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pojdi na leovinci stran in najdi svoja izpuha in poglej če mogoče obstaja sploh eu certifikat, ker če ima db-kiler še ne pomeni, da se ga da homoliirat. A nimajo nobenih številk gor pa znakca e?

P.S.: Nočem te strašit samo pomoje se jih ne da, glede na napisano (beri: "not for road use").

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja imata lonca to gor ... so ene stevilke tudi na loncu tudi mali e je vmes....?

Popravljeno . Popravil TINY35
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja imata lonca to gor ... so ene stevilke tudi na loncu tudi mali e je vmes....?

če se številke ujemajo s tistimi ki jih najdeš na internetni strani (kjer tudi potrdilo sprintaš) potem se da homologirat..

ampak to da je homologacijski kartonček izgubljen ni problem..sej obstaja duplikat..

pa nisi nič pred nakupom vprašal kako je z izpuhi?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sem, pa je itak lastnik rekel da niso še homolgirani... pač sem domneval da se to bp dobi certifikat in na homologacijo pa je... :glare: Ne vem kaj je tam na strani leovinceja gledam mi ne odpira TYPE APPROVAL... bom številke pregledal na drugem računalniku jutri...nh

P:S: a je tuakj gor kak majstr da bi naredil db killerje 2 kom..? Novi original so dragi k žafran

Popravljeno . Popravil TINY35
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zanimivo da bi naj bile hom. številke odtisnjene, zraven pa bi pisalo "not for road use"??

drugače, pa poglej da ti štima tudi tip motorja, se menda večkrat prav tu zaplete (torej št. na papirju od izpuha in v prometnem/homologaciji od motorja)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na loncih piše- ne na objhemkah na spodnjem delu loncev takole : aprilia B- 1108 e11 DX ... NA LEVEM PA ENAKO samo sx na koncu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Se dobi kje ceneje izpuh za FZ6 kot na ebayu?

INOX MODEL 378€ + 12€ pošnina

KARBON MODEL 495€ + 12€ pošnina

Predvidevam, da neke posebne prednosti v karbonu ni, razen izgleda in da se ne "obarva" in pa v malenkost manjši teži?

Je morda kdo primerjal zvok tega novega modela LEOVINCE LV ONE (kjer sta oba lonca enako velika) z akrapovičem?

Rad bi imel čim bolj globok zvok...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobi kje ceneje izpuh za FZ6 kot na ebayu?

INOX MODEL 378€ + 12€ pošnina

KARBON MODEL 495€ + 12€ pošnina

Predvidevam, da neke posebne prednosti v karbonu ni, razen izgleda in da se ne "obarva" in pa v malenkost manjši teži?

Je morda kdo primerjal zvok tega novega modela LEOVINCE LV ONE (kjer sta oba lonca enako velika) z akrapovičem?

Rad bi imel čim bolj globok zvok...

Če bolj točno pogledaš boš videl,da so cene v funtih in ne v evrih,tko da bo malo dražje

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se dobi kje ceneje izpuh za FZ6 kot na ebayu?

INOX MODEL 378€ + 12€ pošnina

KARBON MODEL 495€ + 12€ pošnina

Predvidevam, da neke posebne prednosti v karbonu ni, razen izgleda in da se ne "obarva" in pa v malenkost manjši teži?

Je morda kdo primerjal zvok tega novega modela LEOVINCE LV ONE (kjer sta oba lonca enako velika) z akrapovičem?

Rad bi imel čim bolj globok zvok...

Na avto netu maš enega za 350 eur + Gotovinski popust :kva2: Če je to tapravi lonc?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je kdo direktno primerjal LeoVinca (po možnosti ta nov model EVO2) in Akrapoviča na FZ6? Zanima me predvsem, kateri ima bolj GLOBOK zvok.

MIVV izpuh je vsaj zame na FZ6 katastrofa (zelo zelo rezek zvok), tudi brez DB-killerjev, z njimi pa je zvok prav smešen, da ne rečem moteč.

Sem namreč tik pred nakupom novega LEOVINCA ali rabljenega AKRAPOVIČA, ki sem ga sicer slišal v živo in je super, vendar bi za praktično isto ceno dobil novega LEOVINCA.

Lahko kdo potrdi, da ima LEOVINCE tudi GLOBOK zvok ali celo bolj kot akrapovič?

Kako je pa kaj z glasnostjo pri LEOVINCU brez DB-killerjev? Akrapovič je zame ravno prav glasen brez DBkillerjev (lahko bi bil celo malenkost tišji).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!