Skoči na vsebino

LeoVince izpuhi


moto_freak

Priporočene objave

Pozdravljeni!

Dobil sem varjanto za leovinci izpuh za R1 08 čist nov za 450 evrov. Za vincija nisem nikol spremlu pa , če lahk kak uporabnik pove, če je vredu cena in kak zvok ima!

Torej, če je od akrapota tolk bolši zvok da se splača dat še 1x tolk zraven

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

ima mogoče kdo kakšno idejo (link) kje dobiti "dušilec" zvoka za Gp pro.... sem ga namreč izgubil :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

Dobil sem varjanto za leovinci izpuh za R1 08 čist nov za 450 evrov. Za vincija nisem nikol spremlu pa , če lahk kak uporabnik pove, če je vredu cena in kak zvok ima!

Torej, če je od akrapota tolk bolši zvok da se splača dat še 1x tolk zraven

Nikakor se ne splača dat 2x več za dolenca... Leo je zakon, pa nimam nič proti Akrapoviču, moti me le to, da ima za moje pojme nerealne cene... v razvoj daje pa verjetno glih en toliko kot Leo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej,

ima mogoče kdo kakšno idejo (link) kje dobiti "dušilec" zvoka za Gp pro.... sem ga namreč izgubil :blush:

Pa sem ti lepo rekel, da jih je na ebayu toliko, da jih prodajajo. Dobit rabljenega je glih toliko kot dobit nedolžno kurbo....žal sem že tudi jaz vse obrnil da bi dobil enega...ampak zadeve rabljene ni, nova...Razen če daš delat po naročilu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikakor se ne splača dat 2x več za dolenca... Leo je zakon, pa nimam nič proti Akrapoviču, moti me le to, da ima za moje pojme nerealne cene... v razvoj daje pa verjetno glih en toliko kot Leo.

Dans mi je en reku da za jurja dobiš LeoVince Factory full carbon komplet??? Drugač še sam nevem od kje mi ta pripadnost za akrapota..... mogoče tist "več daš bolš je" ejejej:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dans mi je en reku da za jurja dobiš LeoVince Factory full carbon komplet??? Drugač še sam nevem od kje mi ta pripadnost za akrapota..... mogoče tist "več daš bolš je" ejejej:)

To je bilo včasih, zdej tega več ni ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam. V kolikor se ti gre bolj ali manj samo za zvok in če nimaš preveč denarja, potem ni modro dajat še enkrat več za Akrapota. Tud prirast moči je bolj kot ne zanemarljiv samo s Slip on varjanto. Druga reč je, če se ukvarjaš z dirkami in loviš tiste desetinke na dirkališču. V tem primeru greš menjat full sistem z vsemi krivinami, tukej je Akrrapovič najboljši na svetu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dirkanje.......še verjetno nekaj časa ne. Gre se mi predvsem za zvok in nekaj tistega malega kar paket slip on ponuja. Pač tko da ni originaln demfer in da ne duši motorja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sem ti lepo rekel, da jih je na ebayu toliko, da jih prodajajo. Dobit rabljenega je glih toliko kot dobit nedolžno kurbo....žal sem že tudi jaz vse obrnil da bi dobil enega...ampak zadeve rabljene ni, nova...Razen če daš delat po naročilu.

Nov stane pri generalnem uvozniku 46€, rabljenega mi pa ponujajo za cca 6€ ceneje...torej ni neke panike...brez si pa ne upam v Avstrijo saj imajo preveč divje žandare....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-19963-0-21644500-1341446809_thumb.jpgpost-19963-0-11421000-1341446835_thumb.jpgpost-19963-0-56305100-1341446541_thumb.jpgPa še nekaj mojih izkušenj s Leom. Je prišel čes in tovarniški lonc je skurlo. Marčelo mi je za 330€, z delom in DDV-jem, zrihtal LeoVince, tip SBK E13. Če se ne motim, preko Marossi moto. Zvok je prijetnejši, v spodjem območju vrtljajev pa je za malenkost večji navor. Sem povsem zadovoljen, saj stratosferičnih zmogljivosti ne iščem, izgled pa je ohohooooo. Vsak cigan svojo malho hvali. Še kakšna fotka, pa vsem lepe pozdrave.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

post-19963-0-21644500-1341446809_thumb.jpgpost-19963-0-11421000-1341446835_thumb.jpgpost-19963-0-56305100-1341446541_thumb.jpgPa še nekaj mojih izkušenj s Leom. Je prišel čes in tovarniški lonc je skurlo. Marčelo mi je za 330€, z delom in DDV-jem, zrihtal LeoVince, tip SBK E13. Če se ne motim, preko Marossi moto. Zvok je prijetnejši, v spodjem območju vrtljajev pa je za malenkost večji navor. Sem povsem zadovoljen, saj stratosferičnih zmogljivosti ne iščem, izgled pa je ohohooooo. Vsak cigan svojo malho hvali. Še kakšna fotka, pa vsem lepe pozdrave.

Saj res, pa še 31€ za homologocijo pri Krka avto.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

jaz sem nabavo leo vince gp stayle ,samo dušilec od katalizatorja naprej novi 300 eur,in sem zelo zadovoljen.na avto krka mb sem homologiral za 31 eur,potem sem pa fajfo ven dal in ima neverjetno lep zvok,samo en šraufek in je fajfa zunaj,res sem ful zadovoljen.so me ustavili policaji z novim izpuhom in sploh noben nič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem nabavo leo vince gp stayle ,samo dušilec od katalizatorja naprej novi 300 eur,in sem zelo zadovoljen.na avto krka mb sem homologiral za 31 eur,potem sem pa fajfo ven dal in ima neverjetno lep zvok,samo en šraufek in je fajfa zunaj,res sem ful zadovoljen.so me ustavili policaji z novim izpuhom in sploh noben nič :)

Ti sploh ne veš kaj je zvok, dokler ne odstraniš katalizatorja! muhahahha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti sploh ne veš kaj je zvok, dokler ne odstraniš katalizatorja! muhahahha

BODI BREZ SKRBI DA VEM KAJ JE ZVOK,AMPAK JAZ SEM TOLKO NORMALN DA MI NI TEGA ROPATANJA NON STOP ZA POSLUŠAT.VEM PA DA JE BREZ KATALIZATORJA ZELO BOLJŠI ZVOK. JAZ SEM ZADOVOLJEN ZA RAZLIKO OD ORGINALNEGA,TI SE ŠE PA LAHKO ZRAVEN DEREŠ NA MOTORJU ČE TI JE PRETIH?:)
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BODI BREZ SKRBI DA VEM KAJ JE ZVOK,AMPAK JAZ SEM TOLKO NORMALN DA MI NI TEGA ROPATANJA NON STOP ZA POSLUŠAT.VEM PA DA JE BREZ KATALIZATORJA ZELO BOLJŠI ZVOK. JAZ SEM ZADOVOLJEN ZA RAZLIKO OD ORGINALNEGA,TI SE ŠE PA LAHKO ZRAVEN DEREŠ NA MOTORJU ČE TI JE PRETIH? :)

Dereš se ti, in ne jaz. Če ne poznaš heca, pol se zapri v kakšno sobo pa izoliraj, da bog ne daj se pustiti, da kdo komunicira s teboj...človek se malo pošali, dobi pa eno kričanje..

In prvo kot prvo, ropota traktor, pa kakšen zjeban dizl, pa morda tudi tvoja suzla, če si jo zjahal, drugače pa moj motor čist lepo prede.

Drugače pa če še sprašuješ, če se lahko še derem zdraven, seveda se lahko, ampak samo zakaj bi se, škoda mojega glasu, raje sem tih pa uživam v melodijah 120db na polno...

Popravljeno . Popravil HyperJack
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dereš se ti, in ne jaz. Če ne poznaš heca, pol se zapri v kakšno sobo pa izoliraj, da bog ne daj se pustiti, da kdo komunicira s teboj...človek se malo pošali, dobi pa eno kričanje..

In prvo kot prvo, ropota traktor, pa kakšen zjeban dizl, pa morda tudi tvoja suzla, če si jo zjahal, drugače pa moj motor čist lepo prede.

Drugače pa če še sprašuješ, če se lahko še derem zdraven, seveda se lahko, ampak samo zakaj bi se, škoda mojega glasu, raje sem tih pa uživam v melodijah 120db na polno...

no tud jaz se hecam,ti kr uživaj,tvoj smeh v prvem postu je vseboval pomanjševalnico,ti lepo skrbi za sebe in za svoje arogantne odgovore,varno in lepo vožnjo ti želim......
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maj gad. A je spoh še kje kakšna tema, kjer se folk ne krega zarad bedarij?? Včas se mi zdi, da je cel svet znorel. :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nikar ne jokaj... takšen je "ta svet " :P No pa sem nekaj novega izvedel... za koliko se pozna na zvoku, če odstraniš katalizator?

+30dB in kakšen kakšen konj več ;)... brez heca! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja? :) Sam lih nekej legalno pa ni to... če ti gre kdo mert pline :)

Če ni db-kilerja not je na licu mesta kazen :).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja? :) Sam lih nekej legalno pa ni to... če ti gre kdo mert pline :)

Zakaj ne? Plinov ti ne bo nihče meril. Če ima izpuh TUV certifikat me ne zanima ali je katalizator zraven ali ne. Domači posegi so pa druga stvar. Določeni modeli izpuhov imajo TUV kljub temu, da se skupaj z originalnim izpuhom odstrani tudi katalizator.

Domače predelave db-kilerjev se pa odlično obnesejo, samo neka meja pa mora bit. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DB-killer skor mora bit, ker brez že tebi preveč nabija v ušesa ko voziš. Zadnjič sem vozil LeoVinceja brez DB-killerja in mi je po 10km še nekaj časa potem zvonilo v ušesih :music4:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!