Skoči na vsebino

TC Motoshop


Priporočene objave

Morm pohvalt prodajalca Blaž-a Logan...vzel si je zame 1h časa za probavo novig škornov....no čez eno uro sm bil ponosni lastnik škornov tcx in berik enodelnega kombinezona...cena ZELO UGODNO :whistle: :evilgrin: :naughty:

le tako naprej TC

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem rpi njih par let nzaj kupil rabljen motor z potrjeno servisno in bla bla z vsemi moznimi zagotovili prodajalca da so kilometri realni...no in potem na zbiljah pride od mene nek gospod ki je bil baje prejšnji lastnik in me vpraša kok km ima rečem 20k samo on v smeh kako če sem ga jaz prodal pri 40 :krneki: nauk te zgodbe ...ne zaupaj nikomur :krneki: še dobr da sem ga kasneje dobro prodal hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kva so te nategnl :winkiss:

Jest tud nism dubu kupona, pa sm 70€ tm pustu pa še naslov (mogoče sm narobnga povedu k sm predvidevov da delajo seznam motoristov za polcijo :rolleyes: )

HAHA sm se lepo nasmeju ja :slap: :slap: :slap: :slap: :slap: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Morm pohvalt prodajalca Blaž-a Logan...vzel si je zame 1h časa za probavo novig škornov....no čez eno uro sm bil ponosni lastnik škornov tcx in berik enodelnega kombinezona...

Nekam veliko pikic je v tvojem postu ampak.... Če sem prav razumel se ti zdi nelogično, da si je tip vzel eno uro zate, ki si mu tam pustil najmanj 700€? :eek:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem pred leti bil negativno presenečen z nakupovanjem pri njih. Tam sem kar nekaj časa taval, pa se nobeden ni zmenil zame. Morda so imeli gnečo, ali pa kakšno drugo bolj pomembno delo, haha. Morda pa ni bil v službi pravi prodajalec.

Današnji nakup je pustil zelo lep vtis. Prodajalec Blaž Logar se je zelo potrudil z dodatno razlago, ki je bila dobrodošla. Njegova dobra volja in pripravljenost je verjetno tudi pripomogla, da sem se lažje odločil za nakup. Če bi bili vsi taki prodajalci, bi bilo res super. Hvala Blaž.

Verjetno bo kdo rekel, da so prijazni, ker tam pustiš veliko denarja. Letos sem kupil nov motor, pa se prodajalec ni bogve kaj sukal okoli mene, pa sem ga vseeno kupil, ker je bil ugoden nakup.

Hvala vsem, ki so bili prošeni za kupon in so mi odgovorili.

SCARABEO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede na pohvale tu gor na Blažev račun, si pri naslednji plači očitno zasluži več stimulacije od ostalih prodajalcev :naughty: :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekam veliko pikic je v tvojem postu ampak.... Če sem prav razumel se ti zdi nelogično, da si je tip vzel eno uro zate, ki si mu tam pustil najmanj 700€? :eek:

Že pri vhodu me je sprejel in se mi za 1h posvetu, ter pomogal...drugače me je vse skupi stalo 1000€ pa mi je dal 35% popusta. Tako da ala mu vera

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

..." Morm pohvalt prodajalca Blaž-a Logan...vzel si je zame 1h časa za probavo novig škornov...."....

Tudi jaz bi na tem mestu pohvalil Blaža, ker je resnično svetla izjema kar se tiče prodajalcev v mototrgovinah. Prav tako sem kupoval "samo škornje".

Sva se s punco šele na poti nazaj domov spomnila vprašat, če imajo knjigo pohval, da bi slednjega vpisala noter.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

..." Morm pohvalt prodajalca Blaž-a Logan...vzel si je zame 1h časa za probavo novig škornov...."....

Tudi jaz bi na tem mestu pohvalil Blaža, ker je resnično svetla izjema kar se tiče prodajalcev v mototrgovinah. Prav tako sem kupoval "samo škornje".

Sva se s punco šele na poti nazaj domov spomnila vprašat, če imajo knjigo pohval, da bi slednjega vpisala noter.

Lp

Sej kokr sm dons vidu je vodja nečesa saj tko mu na kartici piše...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz sem pred leti bil negativno presenečen z nakupovanjem pri njih. Tam sem kar nekaj časa taval, pa se nobeden ni zmenil zame. Morda so imeli gnečo, ali pa kakšno drugo bolj pomembno delo, haha. Morda pa ni bil v službi pravi prodajalec.

Današnji nakup je pustil zelo lep vtis. Prodajalec Blaž Logar se je zelo potrudil z dodatno razlago, ki je bila dobrodošla. Njegova dobra volja in pripravljenost je verjetno tudi pripomogla, da sem se lažje odločil za nakup. Če bi bili vsi taki prodajalci, bi bilo res super. Hvala Blaž.

Verjetno bo kdo rekel, da so prijazni, ker tam pustiš veliko denarja. Letos sem kupil nov motor, pa se prodajalec ni bogve kaj sukal okoli mene, pa sem ga vseeno kupil, ker je bil ugoden nakup.

Hvala vsem, ki so bili prošeni za kupon in so mi odgovorili.

SCARABEO

Mene so do sedaj skoz že pri vratih sprejel.

Ja Blaž je pa itak daleč najbolši prodajalec kar se razlage in obnašanja tiče :worship:

kar tako naprej Blaž :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glihkar pršla od tam (sm letela zadn dan skoristit kuponček) in moram rečt da je bil odnos kot vedno zelo korekten, Blaž se je ful potrudil, da bi našel vse zadevščine, ki sem si jih zamisla :worship: , tko d na koncu se je neki našl tud zame, neki pa še pride. Pa še učke sm si lohk napasla na enmu lepmu tankerčku :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tist moj prejšnji post je bil mišljen kot zajebancija, ne vem kako niste tega dojel budale.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani poleti sem opravljal izpit A kategorije, zato sem rabil tudi opremo za motor. Kot popoln zacetnik sem vstopil v trgovino, kjer me je po nekajminutnem tavanju po trgovini prodajalec vprasal, ce lahko pomaga. Razlozil sem, da delam izpit, kupujem motor, rabim jakno in da nimam nobenih izkusenj s tem. Dve jakni sem probal na sebi, a mi nobena ni sedla. Za tem mi je prodajalec rekel, da ce se odlocim, da bom tisti dan kupil jakno, jih se lahko prinese iz skladisca za probo, drugac pa nima smisla. Sem se odlocil da potem raje nima smisla. Jakno sem cez vikend potem kupil skupaj z zelvo v Labi v Mariboru, kjer so si vzeli cas z mano za svetovanje in probo vecih modelov jakne.

Naslednic sem prisel v TC Motoshop dva meseca kasneje, z boljso polovico, ker sva iskala rokavice za njo in zadnji kovcek. Po 20 minutah ko se nihce ni zmenil za naju sva odsla. Trije zaposleni so teh 20 minut gledali v isti monitor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lani poleti sem opravljal izpit A kategorije, zato sem rabil tudi opremo za motor. Kot popoln zacetnik sem vstopil v trgovino, kjer me je po nekajminutnem tavanju po trgovini prodajalec vprasal, ce lahko pomaga. Razlozil sem, da delam izpit, kupujem motor, rabim jakno in da nimam nobenih izkusenj s tem. Dve jakni sem probal na sebi, a mi nobena ni sedla. Za tem mi je prodajalec rekel, da ce se odlocim, da bom tisti dan kupil jakno, jih se lahko prinese iz skladisca za probo, drugac pa nima smisla. Sem se odlocil da potem raje nima smisla. Jakno sem cez vikend potem kupil skupaj z zelvo v Labi v Mariboru, kjer so si vzeli cas z mano za svetovanje in probo vecih modelov jakne.

Naslednic sem prisel v TC Motoshop dva meseca kasneje, z boljso polovico, ker sva iskala rokavice za njo in zadnji kovcek. Po 20 minutah ko se nihce ni zmenil za naju sva odsla. Trije zaposleni so teh 20 minut gledali v isti monitor.

Čist vrjamem,da je blo tko kot si napisal v obeh primerih!! Sem tud sam mel podobne izkušnje pri njih,kot je pa seveda opaziti pri tukaj prisotnih v tej temi, pa večina itak pozna osebno tega oh in sploh "blaža"! Itak da se ti človek posveti, če pride prjatu oz. znanec k tebi kupovat robo, tko da ocena te štacune Vas, ki poznate vse tam zaposlene je itak lahko v večini komentarjev z velikimi črkami zgolj in le PRISTRANSKA. Za nas ostale je pa situacija mal drugačna!

Veliko veselja pri kupovanju v Tc M. Vam morebitnim zadovoljnim želim še vnaprej!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...je pa seveda opaziti pri tukaj prisotnih v tej temi, pa večina itak pozna osebno tega oh in sploh "blaža"! Itak da se ti človek posveti, če pride prjatu oz. znanec k tebi kupovat robo, tko da ocena te štacune Vas, ki poznate vse tam zaposlene je itak lahko v večini komentarjev z velikimi črkami zgolj in le PRISTRANSKA. Za nas ostale je pa situacija mal drugačna! ...

Spadam bolj v kategorijo zgoraj omenjenih "nas ostalih", vendar nimam pripomb ne na Blaža, kot tudi ne na druge zaposlene v TC. Doslej so se mi še vedno posvetili toliko, kolikor je bilo potrebno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je pa seveda opaziti pri tukaj prisotnih v tej temi, pa večina itak pozna osebno tega oh in sploh "blaža"! Itak da se ti človek posveti, če pride prjatu oz. znanec k tebi kupovat robo, tko da ocena te štacune Vas, ki poznate vse tam zaposlene je itak lahko v večini komentarjev z velikimi črkami zgolj in le PRISTRANSKA. Za nas ostale je pa situacija mal drugačna!

Veliko veselja pri kupovanju v Tc M. Vam morebitnim zadovoljnim želim še vnaprej!!

"oh in sploh" Blaža poznam samo preko štacune. In njegov odnos je od prvega obiska do sedaj zmeraj enak-profesionalen.

Sem pa že nekajkrat podajal kritike na odnos zaposlenih. Le-ta, moram priznati, se je spremenil na bolje (vsaj do mene). Lepa beseda, lepo mesto najde.

Po 20 minutah ko se nihce ni zmenil za naju sva odsla. Trije zaposleni so teh 20 minut gledali v isti monitor.

Aja pa še ena: Kdor jezika špara, kruha strada ;)

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj res tolk folka potrebuje dejansko takšno pozornost pri nakupu moto opreme, da če ni prodajalca zraven si ne zna oz. se oddloči, da se tam ne bo kupovalo :blink: ???

Mojihpetcentovvbesedi:

P.S. obprihoduvtrgovinoodženemvsakegaprodajalca/vsiljivcadasilahkopogledamponudbovmiru :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno tako :)

Če te pa kaj zanima pa pač odpreš usta, saj menda znamo vsi govorit :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekateri rabijo tako pozornost, da so se prodajalci navadili, da strankam sledijo kot sence. Celo neprijetno. Se strinjam - kdor kaj kupuje, bo že zinil, kaj če met. Ga ni junaka da bi misli bral. Bi blo pa fino, da bi v štacuno stopil in prodajalca samo pogledal, dvignil eno obrv in bi prodajalec horuk letel v skladišče po rdeče-bel kombinezon, zadnje stojalo za motor, 1 ketn sprej in Sharkovo čelado z modro-zeleno-oranžno nalepko in pol-temnjenim vizirjem :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men osebno vsiljivost prodajalcev najeda.. vpraša če rabim pomoč če rečem ja ja ... ne ne ok.

Moti pa me da če kupujem neko stvar... in povprašam prodajalca da mi pač razloži kaj kako... morebiti prinese drugo številko iz skladišča... no tega v tc nažalost nisem takrat zasledil.. vse je blo na hitro kot ti prodajo kruh v trgovini..vzami in pojdi...

Res pa je da jih kar veliko hodi samo gledat predvsem mularije..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne vem kaj je z vami :blink: smo včeraj oblazili 6 moto štacun (vključno z TCjem), pa ni bilo nobenemu prodajalcu odveč prnest kombota iz skaldišča, se malo pomenit, kej svetovat. Pa vsem sem že na začetku povedal, da za zdaj samo probavam katera znamka/model/velikost mi najbolj paše... očitno sem pač tako lep :blush: ali pa so se ustrašli dveh kolegov, ki sta bila z mano :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

očitno sem pač tako lep ali pa so se ustrašli dveh kolegov, ki sta bila z mano

Po moje kr oboje :whistle: :unsure:

No tudi men prej moti kot ne,če mi trgovec neki teži in skače okoli mene oz.mi gleda pod prste.Raje vidim,da me pusti,da si ogledam,seveda pa me od daleč opazuje,da vidi,če ga kaj želim vprašat oz. pristopi po nekem času!

V T.C na stari lokaciji so bili trgovci prijazni!Tu pa sem bil samo enkrat in tako ali tako niso imeli kar sem iskal.Enkrat pa mi je šla ena "kolegica" iskat neke rokavice in ker se ji je spraznil gsm ji je trgovec ponudil,da me pokliče z njihovega!In sem mu kar osebno razložil za kateri model Berik se gre...Nažalost pa spet niso več imeli!

Če pa vam kao trgovec ne prinese stvar za poizkusit iz skladišča ste si pa bolj kot ne sami krivi!Men se kaj takega ni še nikjer zgodilo.Seveda pa moraš vprašat za svojo številko in rečt,da bi rad poizkusil.Navsezadnje te tud ne rabi trgovec prosit,da neki poizkusiš ampak moraš izrazit željo.Kolk smo prepljuvali po teh uličnih trgovcih,da ne dajo mira!Kaj bi radi,da je zdaj v trgovinah tako?

Je pa res,da imajo v veliko trgovinah v SLO zaposlene trgovce,ki nimajo blage veze o motorjih ali opremi!Oddelajo svoje delo in gredo domov,tam po nočejo niti slišat kaj v zvezi z opremi,motorji,kaj prebrati...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!