Skoči na vsebino

Giannelli vs. LeoVinci vs. Polini vs. Lipnik vs. OTHER


dunker

Priporočene objave

A je avspuh primeren tud za 70cc?

Tole je zdej nepreverjeno, sam sem slišu da ima Leo ZX probleme z 70cc mašinami....

Ja jes mam na stalkerju našga (lipnik) pa mi zlo dobr dela, mislm ... mam druge probleme sam z avspuhm pa ne

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Halo fantje!!! Mam yamaho aeroxa 50 letnik 2001, odstranjeno mam 1 blokado (na aufspuhi) tak da je končna tak neke 75 do 80 km/h, in zanima me keko bi mi moj ljubljenček šel če bi odstranil še druge(o) blodake (keko ji sploh je tam notri)????Ali pa če bi kupil kakšnega Giannelia al pa Leovincija al pa ke takega?!?!?! oziroma če ma kdo še kateri športen aufspuh odveč mogoče kupim!!!No prosim pomagajte, keko bi šla moja yamahica brez vse blokad???!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno: mislis, da bi vas avspuh na mojmu speedfightu prinesel kaj vec ko mi zx?

aerox: okrog 90 brez blokad. vidim, da si doma tam ko en moj prijatl:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Beno, zakaj ZX? Kaj ima na primer ZX kar funky nima?

Men osebno je leo zx velik lepsi k pa funky, tko točn pa ne vem ker je bol ker nism ne enga ne drugga probov, poznam pa dost ldi k leo zx hvalojo an ... nebi pa ne enga ne drugga kupu ker je predrago to :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

beno: mislis, da bi vas avspuh na mojmu speedfightu prinesel kaj vec ko mi zx?

Mislm da ne ... je pa nekej: zx stane 31.000 sit , pr nm pa 35.000 sit stane čista špica avspuh ... tak k ga mam jes na eni mašini od dirkalnga skutrja (samo zej mam drugo mašino gor tko da malosijov avspuh gor paše an) zx je pa cist navadn skutrski avspuh an, mislm tko prblizn kukr je polini funky in polini evolution, funky je navadn evolution je pa špica. A me zastopš :?: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razumem ja. :) funky je res malo bolj grd avspuh meni tudi:) zx je pa kar drag tudi glede na to, da je "navadn" avspuh:) saj tistega lipnika spica itak brezveze met na sport 70 cilindru, pol mors itak alu met verjetno, ne? tak kot more evo od polinija bit pac na racing cilindru ane:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj ti Beno Lipnik, kak si prišo do tekmovanja s skuterji. Pa kolko je pribljižno vreden tvoj skuter ZIP, pa koliko ima končno hitrost. Malo povej o tem ker me zanima pa misim da ne samo mene

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najprej je s skutrji pr nas bajt zacev ati. Po sm pa se jes zacev (najprej v 50ccm), takrt sm biv tko bl povprečn voznik, nism bohve kva dobr vozu k sm biv se ful mld (pr 11 leth sm zacev) u 50ccm sm biv pa skupno v drzavnmu prvenstvu 98 leta 3. Po sm pa začev 70ccm vozt. Najprej sm vozu avstrijsk prvenstvo in pol sm tut prvič zmagov na Madzarkem. Pa zej pomoje ( sej se sam nvm dobr ) drug let vozm 70ccm. Lansklet sm mu velik smole tko da sm končov ene 5. (nvm točn) skupno. No pa letos se je tut bl slabo začel, v celu sm na drugo mesto prpelov z polomlenmu gištelm, pol sm mu u portorozu tut zlo velik smole (tob zej loh cev spis napisov kva use je se blo ... :) ) no pa da nam prevec nakladov ... zej trenutno sm 2. v državnmu prvenstvu ( seveda ni se konc :) ) ja motor je pa vredn prblizn 15.000 mark, gre pa ene 160 km/h ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aja pa še to Beno. Kaj mi lahko malo svetuješ kak bi jaz nastavil valjčke namojem skuterju. Mam speedfighta zračno hlajenega pa giannelli sport pro 6 avspuh gor, pa težak sem nekje 68 kg. Mi lahko svetuješ pri tem prosim

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Težko je svetovat veš. To je tako relativna stvar. Za vsak skuter je drugače. Edina rešitev je da poskušaš, poskušaš, poskušaš in poskušaš...

Tko btw, moj skuter gre najboljše z 7g valjčki, kar je za 70ccm kar veliko. Čudno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja no...Jaz mam notri 8,5g valjcke:) oz. tam nekje:)

torej tvojih 7 se meni zdi zlo malo:D

na speedfightih so tezji valcki not navadno. Z giannelijem pa so navadno problemi;) Ne mores pa met z nekimi valjcki najboljsega pospesevanja in najboljse koncne...to enostavno ne gre, a ok da mores najt en kompromis. Pa mislim da pr gianneliju rabis ene bolj lahke valjcke, ker ce ne zacne prepozno vlect in malo bolj pac leti...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sicer nimam nix predelanga motorja, razn blokade, ki so vn pobrane...

En cajt sm mel gor LeoVincija, pa nism kej prevec zadovoln z njim. Verjamem oz. vem, da bi prsu velik bol do izraza, ce bi mel 70 kit gor oz. kej druzga, edino kar je, koncna hitrost je bla bolsa ampak je pa majn vleku.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Aja pa še to Beno. Kaj mi lahko malo svetuješ kak bi jaz nastavil valjčke namojem skuterju. Mam speedfighta zračno hlajenega pa giannelli sport pro 6 avspuh gor, pa težak sem nekje 68 kg. Mi lahko svetuješ pri tem prosim

Hvala

Sorry k ti nism nč napisov, ni mi označlo teme kot neprebrano. No ja sicer ti je pa x8rx kr uredu povedov. Valčki so zlo relativna stvar. Noben skutr ne dela isto tko da je o tem zlo težko govort. Probej čim več varjant pa pol izbereš tiste k najbol delajo, saj jes tko delam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

OK, da mal obudim to temo. Zanima me, če je že kdo probu avspuh Tecnigas Next R pa kakšen se mu zdi? :)

Pa še fotka :yea2:

post-18-1077383429.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!