Skoči na vsebino

Giannelli vs. LeoVinci vs. Polini vs. Lipnik vs. OTHER


dunker

Priporočene objave

No in kater izpuh je torej zdaj najbolsi cenovno ter v moci za 50ccm, torej od tecnigasa,yosuni,leovinci.... ZXe vas ma vecina vendar meni se dopade tecnigas next r, sam nvm ce se ga splaca kupit kr nvm ce je za taksen denar kateri izpuh bolsi??? nekje od 30 do 40k SIT

Čuj če ne veš da s tecnigasom next r pridobiš 1,5 hp več kot z leovinciom.

pol pa kup leovinčija am na scooterkit pejt pogledat teste od Leovince ZX RR vs Tecnigas Next R.Pol se pa odloč kirga boš kupu.

Jst bi rajš tecnigasa next r uzeu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce mas Hyper 2 motor se splaca menjat izpuh.Tud variator se spalca ker so

rezultati  :kva2:  :kva2:  :D

Sam to je pa čista resnica.

Jst sm dau leovince RR pa Malossi Multivar 2000 pa je motor šou ko pras..a :kva2: :kva2:

Sam je pa res da je biu Hyper 2 motor. :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej hyper more bit in trga  :kva2:  :naughty:

Tako tako to so besede. :D

See that is what i like to hear. :grim :grim :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se tudi na minareli mašini pozna ZX, končna 10km/h in boljši pospeški.

Kaj je boljše: 50ccm+ZX ali 70ccmGUS+navaden auspuh?

Men se je tud na minnareli mašini na končni z ZXom poznalo za 10km/h pospeški pa so se zlo izbolšal!

Najbolša kombinacija je vrjetno 70ccm + ZX :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj pa spet nvm al tecnigas next r al leovince... a z leovincijem res pridobis 10km/h? na kerih skutih ste tok pridobli? pa ma skut zracno al vodno hlaj.? se mate oni ko ste pridobili 10km/h se kaj druga predelanega? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaj pa spet nvm al tecnigas next r al leovince... a z leovincijem res pridobis 10km/h? na kerih skutih ste tok pridobli? pa ma skut zracno al vodno hlaj.? se mate oni ko ste pridobili 10km/h se kaj druga predelanega? :?

Na minnareli mašinah se pravi na aeroxih, firefoxih...to so vodno hlajeni!....jaz nisem mel nič druga predelanega samo pač nastavit ga je blo treba!meni ni žal da sem zx-a kupo(jaz sem še celo malo več kot 10km/h po števcu poleg dobo

na pospeškah pa se je kar precej poznalo :eek: :) )

samo sam se odloči katerega boš vzel pomoje sta nekje približno ista...jaz več mojega zx-a ne menjam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je tud na minnareli mašini na končni z ZXom poznalo za 10km/h pospeški pa so se zlo izbolšal!

Najbolša kombinacija je vrjetno 70ccm + ZX smile.gif

gus + ZX sux!!!! res se mogoče zdi tistim ki so šli z orginala na to, da je nevam kaj! ampak sploh ni res! če daš na gusa kakega roosta DOSTI več kot pa z kakim ZX-om pridobiš na pospeških in na končni!

se strinjam.

morm cimprej tega ZXa prodat pa roosta nabavit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mam LeoVinchi Titanium in mi da kr dost gor pa se hud zvok da! :OK:

Popravljeno . Popravil bassko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima: bral sem nekje da obstaja tudi nek lipnik izpuh za skuterje! Zanima kaki je kaj ta lipnik izpuh(v primerjavi z zx-om)? kaka je cena? in če se ga splača nabavit? pa če obstaja kaki lipnik izpuh za 70ccm(mam malossi gus)!

pa če ma kdo kako sliko od izpuha naj prosim pove...

hvala .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa nekaj zanima: bral sem nekje da obstaja tudi nek lipnik izpuh za skuterje! Zanima kaki je kaj ta lipnik izpuh(v primerjavi z zx-om)? kaka je cena? in če se ga splača nabavit? pa če obstaja kaki lipnik izpuh za 70ccm(mam malossi gus)!

pa če ma kdo kako sliko od izpuha naj prosim pove...

hvala .)

Vprasaj profi-a :) Ti bo vse povedal....Samo ti res neves kaj bi rad :)

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi samo vprašal kateri izpuh (Leovinci) je boljši.ZX,TT,RR?

Sam imam na speedfightu ZX in sem zelo zadovoljen in vidim da ima veliko speedfightov izpuh ZX? Je ZX res najboljši? :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za 50ccm je ZX najbolsi na vseh testih se je bolse odrezo do drugih izpuhov za 70ccm pa ma leovince novi model hand made 70 se mi zdi da je :) glede tistega izpuha pa nevem kak se odnese .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je ze komu razfukalo ZXa?

meni ga je ravnokar. ga mam na dveh polovicah, glavni del posebej in dusilec posebej :eek:

:lol1:

Popravljeno . Popravil djeZo
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je ze komu razfukalo ZXa?

meni ga je ravnokar. ga mam na dveh polovicah, glavni del posebej in dusilec posebej  :eek:

:lol1:

Te pa ju daj nazaj skupaj pa bo spet v enem kosu :) ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!