Skoči na vsebino

Giannelli vs. LeoVinci vs. Polini vs. Lipnik vs. OTHER


dunker

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...
a je ze komu razfukalo ZXa?

meni ga je ravnokar. ga mam na dveh polovicah, glavni del posebej in dusilec posebej  :eek:

:lol1:

sm preprican da za to ni kriv leovince, poznam veliko ljudi ki ga imajo (tudi na 70cc kitih), pa se nikomur ni zlomu, tko da zna bit kej druzga vzrok za to (ne auspuh sam). sm ga meu tut sam gor 5k km, pa ni blo nikol problemov :blink:

ps. a ste kej popravlal kanale cilindra?

Popravljeno . Popravil Langus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm preprican da za to ni kriv leovince, poznam veliko ljudi ki ga imajo (tudi na 70cc kitih), pa se nikomur ni zlomu, tko da zna bit kej druzga vzrok za to (ne auspuh sam). sm ga meu tut sam gor 5k km, pa ni blo nikol problemov  :blink:

ps. a ste kej popravlal kanale cilindra?

Zdaj sem se spomnil,da sem jaz tud na svojen tunanem gusu imel en cas zx-a pa ni nic poknilo....Pa je tud mel za samo okol 9-10k km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te vem, ziher nisem tolko po njim da bi se zlomo, naenkrat je pac nastala razpoka, ko sem se fural je zacel vedno bolj ruzit, dokler nisem ugotovil, da je cev odlomljena.

mogoce mi je tisti kurac od koga sem ta auspuh kupo prodal en šrot. :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te vem, ziher nisem tolko po njim da bi se zlomo, naenkrat je pac nastala razpoka, ko sem se fural je zacel vedno bolj ruzit, dokler nisem ugotovil, da je cev odlomljena.

mogoce mi je tisti kurac od koga sem ta auspuh kupo prodal en šrot.  :angry2:

dej mal sliki to, ce mas digitalca k me zanima kako zgleda. drgac pa ja.. po moje bo tut ta 2. varjanta drazala :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj te vem, ziher nisem tolko po njim da bi se zlomo, naenkrat je pac nastala razpoka, ko sem se fural je zacel vedno bolj ruzit, dokler nisem ugotovil, da je cev odlomljena.

mogoce mi je tisti kurac od koga sem ta auspuh kupo prodal en šrot.  :angry2:

Kje pa si ga kupil oz. pri kom? V MB kje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kje pa si ga kupil oz. pri kom? V MB kje?

ne, ni bil z MB. poslal je po posti, saj zgledal je cisto ok, 500km baje, orginal za ditech, prodal ker je nabavo 70cc pa nek drug avspuh.

ej, tu na mizi mam digitalca samo sem tak len da se mi ne da it dol v garažo slikat :grrr

zaj ta teden enkrat bom zavaril skup, pa bom prej poslikal kak zgleda.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo slučajno kombinacijo Gilera Stalker in LeoVince ZX?!!!

Nameravam nabavit LeoVinčija pa me zanima, če ma kdo že takšno kombinacijo, pa kolko je kaj pridobo.

Do sedaj sem samo blokade vun pobrav, pa gre 90 po ravnem - po števci na skuteri(treba še neka odštet).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas pa mam yamaha neos,na skutu mam LeoVincie SR :OK: ,skut mi je sal brez blokad 70kmh, zdaj z novim izpuhom mi gre tudi se vedno 70kmh,na variomatu sem opazil da jermen negre do konca,pride nekje do 0.5cm pod robom,nekoc sem mel mf pover :BUA: pa mi tomo v mb menjal federce in valcke in z mf mi je sal skut 75-80kmh,zaj pa nvm al so federce krive da skut negre vsaj tok kot je sal z mf pover? Zdaj mam od leovinci zx original valcke 6,7g in so krepko pretežki,ju3 grem po druge-lažje! torej a je možno da so krive federce al kaj druga? al s tem izpuhom neom cist nix pridobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas pa mam yamaha neos,na skutu mam LeoVincie SR :OK: ,skut mi je sal brez blokad 70kmh, zdaj z novim izpuhom mi gre tudi se vedno 70kmh,na variomatu sem opazil da jermen negre do konca,pride nekje do 0.5cm pod robom,nekoc sem mel mf pover :BUA: pa mi tomo v mb menjal federce in valcke in z mf mi je sal skut 75-80kmh,zaj pa nvm al so federce krive da skut negre vsaj tok kot je sal z mf pover? Zdaj mam od leovinci zx original valcke 6,7g in so krepko pretežki,ju3 grem po druge-lažje! torej a je možno da so krive federce al kaj druga? al s tem izpuhom neom cist nix pridobil?

ta izpuh ti ne nudi najboljse resonance. mam jaz isti problem. ne pase vsak izpuh na vsak skut.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo slučajno kombinacijo Gilera Stalker in LeoVince ZX?!!!

Nameravam nabavit LeoVinčija pa me zanima, če ma kdo že takšno kombinacijo, pa kolko je kaj pridobo.

Do sedaj sem samo blokade vun pobrav, pa gre 90 po ravnem - po števci na skuteri(treba še neka odštet).

buce.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jas pa mam yamaha neos,na skutu mam LeoVincie SR :OK: ,skut mi je sal brez blokad 70kmh, zdaj z novim izpuhom mi gre tudi se vedno 70kmh,na variomatu sem opazil da jermen negre do konca,pride nekje do 0.5cm pod robom,nekoc sem mel mf pover :BUA: pa mi tomo v mb menjal federce in valcke in z mf mi je sal skut 75-80kmh,zaj pa nvm al so federce krive da skut negre vsaj tok kot je sal z mf pover? Zdaj mam od leovinci zx original valcke 6,7g in so krepko pretežki,ju3 grem po druge-lažje! torej a je možno da so krive federce al kaj druga? al s tem izpuhom neom cist nix pridobil?

Zdaj sem kupo 4,3g valcke in s pospeski sem zadovoljen,zategne pune,vendar se vedno ne z koncno,a se mi zna gdo povedet zakaj negre skut vsaj 5kmh vec na uro al je to tak? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem kupo 4,3g valcke in s pospeski sem zadovoljen,zategne pune,vendar se vedno ne z koncno,a se mi zna gdo povedet zakaj negre skut vsaj 5kmh vec na uro al je to tak?  :huh:

jaz sem ti povedal zakaj ne.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce mas moznost nabavi drug izpuh.

pa je ziher da bo keri drugi izpuh pomagal pa keri bi naj bil to,s kerim bi skor ziher moglo 100% delovat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!