Skoči na vsebino

Hujšanje


gattolina

Priporočene objave

Meni je popolnoma vseeno kaj si počel v kolikor si našel stvar, ki deluje in si zadovoljen. To je OK. Argumentov, razen "da dela" pa za ločevanje ni - dela pa zaradi drugega ločevanja, kot pa ti misliš in to je vse, kar sem hotel povedati. Glavno je, da je volk skozlan in celiakija kozava.

.)

Ni zanimiv tale forum? Govorimo o dieti. Moški med seboj. Po desetih postih že najdemo iztočnico, da bi se lahko skregali. A ni to bedasto?

P.S. Glede tehtnejših argumentov pa se lahko "slišiva" na PM. Na forumu se mi zdi neumno s kemijo, biologijo in medicino dokazovati, da zadeva dela. Kdo pa bo to bral?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti kar daj lepo na forumu. Da se še ostali nbevedneži kaj novega naučimo.

Se mi zdi, da je večina vseeno dovzetna za tehtne argumente. B)

Zdi se mi, da tisti, ki zadeve poznajo in ki so kdaj kaj prebrali o teh zadevah, ne postavljajo takšnih vprašanj. Tudi športniki so pod povsem drugačnim režimom prehrane. Boksarji še posebej. Formulaši imajo na to temo posebne klavzule. Motoristi z GP scene tudi. Zakaj le?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

S tem, da bi morala biti Nagaya obvezno moja asistentka, ker verjamem, da imaš mnogo prehude momente slabosti, da bi ti lahko verjel. :evilgrin:

ha! :fredy:

asistenca v obliki vsakomesečnih bonov za prehrano v bio štacunah.

ali teletakta ki deluje restriktivno na približevanje McŠhit izpostavam.

p.s.: pobezlja vsakič, ko nimam časa da bi redno hodila v šatcuno...sicer načeloma niti ni doma nič kritičnega- tako sem posledično za včerajvideni rezultat v KR kriva jaz. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdi se mi, da tisti, ki zadeve poznajo in ki so kdaj kaj prebrali o teh zadevah, ne postavljajo takšnih vprašanj. Tudi športniki so pod povsem drugačnim režimom prehrane. Boksarji še posebej. Formulaši imajo na to temo posebne klavzule. Motoristi z GP scene tudi. Zakaj le?

Prepiranja niso moj način. .)

Drugače pa je ta tema namenjena informiranju, tako da tudi v vode kemije in medicine mirne duše zajadramo.

Če pa gre za osebni pristop k resni kemiji in apliciranju te v telo, potem pa PM, seveda. Asteroidi so resna stvar. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se mi je zdelo, da ne boš nič pametnega napisal za tiste, ki vsega tega pa le še mogoče ne vemo. :closedeyes:

Če to, kar pišeš, ni provokacija. mi napiši PM, pa ti bom odgovorili. O.K.?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če to, kar pišeš, ni provokacija. mi napiši PM, pa ti bom odgovorili. O.K.?

kaki PM?

a da bi delil z vsemi, pa ne?

kaj pa če še koga bolj sramežljivega zanima?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaki PM?

a da bi delil z vsemi, pa ne?

kaj pa če še koga bolj sramežljivega zanima?

Napiši PM, pa bova poklepetala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj za vraga pa ne na javno, da lahko vsi preberejo, ki jih bo zanimalo??????

Poglej Alla! Na tem forumu si že tako dolgo, da točno veš, da ko napišeš, da je nekaj črno, vsi trdijo da je belo. Ko trdiš da je belo, ja za vse ostale zeleno. Itd. Zato sem ti predlog povedal. V detajle pa se ne bom spuščal javno, ker je to neumno.

P.S. za Nagayo! Stare mame imajo izkušenj in življenjske modrosti mnogo več od tebe. Zato hvala za kompliment!

Popravljeno . Popravil gattolina
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tehtne argumente podkrepljene z medicinskimi razlagami bi pa menda že upoštevali?

Poglej, brez pomena je tale debata. Odgovor je....PM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

P.S. za Nagayo! Stare mame imajo izkušenj in življenjske modrosti mnogo več od tebe. Zato hvala za kompliment!

huhu..bravo :kva2:

provociraš in se šopiriš, na koncu, ko bi nekdo želel podebatirat ne ponudiš nič razen klišejev in megle.

stare mame inajo tudi več taktnosti od naju..pa jih žal ni tu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha! :fredy:

asistenca v obliki vsakomesečnih bonov za prehrano v bio štacunah.

ali teletakta ki deluje restriktivno na približevanje McŠhit izpostavam.

p.s.: pobezlja vsakič, ko nimam časa da bi redno hodila v šatcuno...sicer načeloma niti ni doma nič kritičnega- tako sem posledično za včerajvideni rezultat v KR kriva jaz. :blush:

Krivda je vedno lepša, če jo opazuješ pri kom drugem. :)

Ampak po zastavljenem planu, bodo rezultati morali biti hitro vidni. Če bo le volja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krivda je vedno lepša, če jo opazuješ pri kom drugem. :)

Ampak po zastavljenem planu, bodo rezultati morali biti hitro vidni. Če bo le volja.

samo da se doćepam do plana... :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

huhu..bravo :kva2:

provociraš in se šopiriš, na koncu, ko bi nekdo želel podebatirat ne ponudiš nič razen klišejev in megle.

stare mame inajo tudi več taktnosti od naju..pa jih žal ni tu...

A res? Ali ne bereš postov ali nočeš razumeti? Pošlji PM, pa bova podebatirala. Za vse ostalo je škoda časa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sumim, da se anubis in gatto le nista najbolj razumela...

po mojem misli gatto celodnevne ločevalne diete, ne le tiste posamezne obroke, pri katerih dame za kosilo jedo OH, za večerjo pa beljakovine...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sumim, da se anubis in gatto le nista najbolj razumela...

po mojem misli gatto celodnevne ločevalne diete, ne le tiste posamezne obroke, pri katerih dame za kosilo jedo OH, za večerjo pa beljakovine...

Točno tako. Dieta traja 90 dni. Brez izjeme. Brez goljufanja. 24 ur na dan - 7 dni na teden. Hvala, SymRu za popravek in repliko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti bodo 4 vode, raje 4 pire LAŠKE :grrr :grrr :grrr :P :grrr

In kaj naj počnem z grenko laško vodo? Union kuhajo iz hmeljevih cvetov (storžkov) in ječmena, laško pa iz posušenih ostankov (stebla, listje, ... ) in koruze.

Ali mi lahko kdo pove kaj mislite s tistim OH? Na anorganske baze ali organske kisline, ki vsebujejo to skupino? Ker je nekaj govora o kemiji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Malo nas nateguje.... :naughty: 10kg v slabem mesecu :lol1: Jaz isto pol majn :grim

jst lohk 10 kg zgubim v dobrem tednu, brez amputacij, zgolj z urejenim "izmetavanjem" in nekaj malega gibanja :-)

Kakorkoli že - danes se moram it na zadrugo stehtat :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...

Kakorkoli že - danes se moram it na zadrugo stehtat :P

Zadnje čase sem premalo opletal z gobcem na forumu in sem toliko shujšal, da se po novem lahko tehtam na 100 kg vagi v službi. Mi ni treba več na tonsko hodit. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst lohk 10 kg zgubim v dobrem tednu, brez amputacij, zgolj z urejenim "izmetavanjem" in nekaj malega gibanja :-)

Kakorkoli že - danes se moram it na zadrugo stehtat :P

Simčy,

a veš, da slon to kilažo zgubi v kaki

minuti - samo z enim

"urejenim izmetom".

:yes:

Ti se pa tule nekaj prsiš ..

:huh:

Popravljeno . Popravil Broj Jedan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In kaj naj počnem z grenko laško vodo? Union kuhajo iz hmeljevih cvetov (storžkov) in ječmena, laško pa iz posušenih ostankov (stebla, listje, ... ) in koruze.

Imam pre-sladko življenej pa rabim mal grenkobe za dodatek, rešitev je LAŠKO! Glede kako

se kuha Union in na koncu naredi je krivec sam lastnik Laško :grrr :P :grrr

OH ali oglijikovi hidrati

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!