Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Pri meni je problem,ker sem tako širok,da mi komolci zakrivajo pogled nazaj,zato jih moram stalno premikati-komolce namreč.

Vizir pa sem zamenjal z Givi  Airflow po priporočilu forumaša Cisco,ki mi ga je tudi posodil za testno vožnjo od Litije do Trbovelj.

 

Kaj pa nazaj?? :hmm::O

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Seveda tudi nazaj,da sem ga mu vrnil.Pa tudi skozi Šmartno :grrr  :grrr sem se peljal,da sem lahko zavil proti Gozd Reki in potem proti Trebeljevu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz si tudi lastim Caberg Duke čelado. Za prvo čelado se nimam kaj pritoževat razen tega da škriplje :glare: . Sklepam, da spoji med plastikami. Imam pa še Givi Airflow tako da :) tega pa zaenkrat ne menjam. Edina slabost je, da poleti postane hitro vroče zadi :D

 

Danes se pa to dogaja v garaži. S to elektriko je pa kot Ducati :P

post-38082-0-62554700-1425680710_thumb.jpg

Releja za dolgo in kratko luč z nekaj modifikacijami. Kabel 2,5 mm^2 za dovoda do luči + masa, 0,75 mm^2 za "špulo" releja, vse skupaj pa ščiteno s 15 A varovalko (bi moglo bit dovolj). Zraven sem dodal še "razdelilno omarico". Namenjena bo sklapljanju porabnikov - 3 stikala 12 V z lučko. 12 V vtičnica bo direkt preko stikala, Garmin bo dodatno ščiten z 2 A varovalko, ter vnaprej je puščeno za gretje ročk. Vse skupaj pa bo spet ščiteno s svojo varovalko. Za priklop gretja ročk, se bom še odločil, če bo rele vmes.

 

P.S. ja vem, spodnje stikalo je "počez" (odneslo sveder :blush: )

Popravljeno . Popravil Rokic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Vse to mam jaz. Pa še sosed na šihtu sem ti, jebotehomeini!!!.

 

Čelada ne igra  glavne vloge, ampak prednja šipa. 

 

Več v petek na 4 oči, pa še Zupanca pripelji.

 

Ne pozabiti na ogledala. Originalna ogledala na stromu zelo vrtinčijo zrak..sicer pa jih je dovolj pogledati in je jasno, da pri njihovi zasnovi niso razmišljali o aerodinamiki. Da se jih zamenjati ali prestaviti navzven..še najbolje je oboje.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probal danes Duke in Modus, pa mi sploh ne paše. Ženska je pa vzela Modus.

Sem vzel Tourmax spoiler za na šipo.... Ne vem če bo tole zdravo (za tošl).... Sem takoj v območju nelegalnih hitrosti ker ne ropota več po čeladi.....

post-46812-0-89063100-1425740906_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav druščina, po 3h mesecih borbe z mojim stariiiiim računom, katerega mail ne obstaja več tukaj in spremembo nicka danes od admina mi je uspelo prilesti na forum. Imam konkretno vprašanje. ali je tu kdo, ki izposoja ali je pripravljen posojati Stroma, kateregakoli preverjeni osebi po sistemu you brake you buy? V ta namen je možna tudi delitev stroškov motorja, hranjenje motorja, servisov....

 

Sliši se skoraj tako kot posoja punce/žene....namen je da imam nekaj prijateljev iz tujine, ki jih vabim na magistralo, bele poti, dolomite itd itd. Nazadnje je litvanec prišel s svojo multistrado a to je za ducatiste greh, ker ima potem motor preveč kmjev....po drugi strani imajo vsi poceni lete v benetke.

 

Če je kak kandidat, ki je razmišljal o prodaji, pa bi vseeno motor še imel za kako vožnjo naj sporoči, iščemo izključno Stroma.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adriatic poznam dobro - Blaža, bratranec je tudi vodič pri njih, žal so zasedeni in mi se zmišljujemo sproti, zaradi avionov, časa, vremena.... in glede na to kaj mi bratranec pove glede dogajanj z motorji na poteh, toplo odsvetujem nakup....čeprav imajo ugodne ponudbe na netu

Opcija B je nakup, nenazadnje je teh frendov 5 in 5x tedenski najem je že rabljen Strom. Tako imamo tudi ko jaz grem k romunu, litvancu, poljaku...itd. Samo po izkušnjah ni dobro če se motor ne vozi redno, predvsem za bremze.

Ko zadanem na lotu bom imel na magistrali lastno rent-a-strom.... :OK:

Popravljeno . Popravil juress
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napiši mi na ZS točno kako si to predstavljaš in vrednotiš oa bom razmislil; mamo doma 05 letnik DL 1000, ki se nič ne vozi trenutno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Napiši mi na ZS točno kako si to predstavljaš in vrednotiš oa bom razmislil; mamo doma 05 letnik DL 1000, ki se nič ne vozi trenutno.

Bom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali ima morda kdo na Stromu ta vizir 

af3101.jpg

Imam na prejšnjem modelu in zadevca je res zakon. Večinoma se prevozim z vsem v najnižji poziciji - z odprto flip-up čelado se da BP furat tudi nad dovoljenimi hitrostmi. Če grem na AC zadevo dvignem in ne kasiraš niti mušice v čelado več. Skratka, zame ena izmed boljših investicij :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Adriatic poznam dobro - Blaža, bratranec je tudi vodič pri njih, žal so zasedeni in mi se zmišljujemo sproti, zaradi avionov, časa, vremena.... in glede na to kaj mi bratranec pove glede dogajanj z motorji na poteh, toplo odsvetujem nakup....čeprav imajo ugodne ponudbe na netu

Opcija B je nakup, nenazadnje je teh frendov 5 in 5x tedenski najem je že rabljen Strom. Tako imamo tudi ko jaz grem k romunu, litvancu, poljaku...itd. Samo po izkušnjah ni dobro če se motor ne vozi redno, predvsem za bremze.

Ko zadanem na lotu bom imel na magistrali lastno rent-a-strom.... :OK:

 

Jest pa mislim, da si ti ta "BRATRANEC"  ccc   :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes je pa ena siva Kranjska 1000ka parkirana 50m od mojega pred vhodom v halo A btc

Juress, včeraj sem bil v stekleni stavbi na microsoftu, pa sem pred vhodom videl natanko takega stroma kot ga imaš v avatarju. A je bil mogoče tvoj tako mogočno parkiran na ploščadi pred stavbo.

 

Moram reči, da je v živo zgleda še boljš kot na sliki, in ta rdeča mu najbolj paše. Sam ko je malo preveč €.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta je moj. Nov se drzi ceno, zato sem se s Francijem v panigazu dogovoril za njegovga (rabljenga). Medtem ko v tcju za belega brez opreme niso hoteli barantat...pa je se vedno tam.

Popravljeno . Popravil juress
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ta je moj. Nov se drzi ceno, zato sem se s Francijem v panigazu dogovoril za njegovga (rabljenga). Medtem ko v tcju za belega brez opreme niso hoteli barantat...pa je se vedno tam.

pi... ti je fajn. Sam ti original kufri mu nekako vsaj meni ne sedejo gor, jaz bi rajš dal kake druge, no pač stvar okusa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pi... ti je fajn. Sam ti original kufri mu nekako vsaj meni ne sedejo gor, jaz bi rajš dal kake druge, no pač stvar okusa.

nimam original, original sem prodal ker 2 x 25L je pač nateg. Eto moj (sicer sem se razpisal malo več na hrvaškem forumu), ne bom ponavljal.

post-21122-0-80116500-1426769940_thumb.jpg

post-21122-0-13420000-1426769979_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil juress
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!