Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Ob 31. 10. 2015, Rokic pravi:

Takoj ko se kovčki odpirajo celi in ne samo "od zgoraj" je samo vprašanje časa, kdaj bodo spustili vodo. Imam E360 pa mi počasi postaja žal, da sem jih vzel. Če jih samo malenkost prenapolniš (zapreš jih BP), se ne več 100% zaprejo - začnejo prepuščati vodo. Zase vem, da z naslednjimi ne bom več "šparal" in grem na Alu (odpiranje samo od zgoraj), pa naj stanejo kar hočejo.

 

 

 

jaz vedno prakticiram, cote v  najlon vrečko, pa u kufer...nikol problemov. sicer je pa takole, ko maš cunje po vrečkah sistematsko vzameš iz iz kufra, kar pač rabiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se strinjam @DAMI34. Treba je biti organiziran.

Evo, sem si nabavil stranske kovčke Givi in sicer 22l, saj tudi sami kovčki lepše zgledajo, kot 21l, kateri so "preveč" okrogli.

22785016.jpg

22785014.jpg

22785015.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
pred 8 urami, igi mišica pravi:

A im a mogoče kdo informacijo če kdo v slo modificira košaro za stroma?

 

Funkcija "IŠČI" dela čudeže:

Ob 21. avgust 2013, Barracuda pravi:

Pozdravljeni,

 

Sam imam podoben motor SV 1000S, na katerem sem imel enak problem. Zadevo sem rešil z predelavo košare.

 

Če koga zanima koko se ta košara obnaša v praksi imam trenutno na razpolago 1 kos že predelane košare, na kateri vidite kaj se dejansko modificira. Poizkusite lahko motor z original košaro in motor (V-Strom 1000 ali SV 1000) z modificirano košaro.

 

Vašo košaro vam obnovim v cca 1 tednu. Po obnovi dobite praktično drug motor! Ni več nobeneg tresenja, cukanja... Motor je vozen od 2000 obratov/min naprej.

 

Moj kontakt je Sašo 040/329-208

Delavnico pa imam v okolici MB

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdaj sem si pa za mojega štromčka nabavil vse, kar sem imel v planu.
Hehehe ... dobri možje so me zgleda obiskali predčasno!

Danes sem dobil naročen še centralni kufer GIVI Maxia3 (zadnjič stranske). Tako, da sem štart berajt za novo sezono.


22812715.jpg

22812714.jpg

 

Popravljeno . Popravil DL650
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, dejankorez pravi:

Pozdravljeni!

Jutri grem gledat naslednji motor suzuki v strom 650r: http://www.avto.net/_MOTO/ad.asp?ID=10185372&show=1

Zanima me glede kilometrov, ima jih namreč 31k. Je to veliko za ta motor ali ni problema?

Hvala za odgovore.

Ni problema. Realni kilometri, ne pa da imajo 3 leta stari ali pa 15 let stari motorji "magičnih" 30-35.000 kilometrov.

Pri tem prodajalcu se ne ukvarjajo s prevrtavanjem in šmuglanjem, ampak se motorji vozijo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

pa še en, zaenkrat zelo zadovoljen, novi lastnik malega stroma :). Za prvi projekt čez zimo pa sem si zamislil drug auspuh. Kar sem prebral, bi se verjetno med novim odločal za Mass ali LeoVince. Zanima me, ali mi lahko kdo svetuje, kje bi se splačalo pogledati za kakšen iz druge roke? Kar sem iskal, je tega bolj malo. Letnik 2008.

Hvala

Popravljeno . Popravil Mali VStrom
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 11. 2015, Mali VStrom pravi:

Živjo,

pa še en, zaenkrat zelo zadovoljen, novi lastnik malega stroma :). Za prvi projekt čez zimo pa sem si zamislil drug auspuh. Kar sem prebral, bi se verjetno med novim odločal za Mass ali LeoVince. Zanima me, ali mi lahko kdo svetuje, kje bi se splačalo pogledati za kakšen iz druge roke? Kar sem iskal, je tega bolj malo. Letnik 2008.

Hvala

iz druge roke...kaj to misliš...rabljenega?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 20. 11. 2015, MiNa pravi:

Lep "moped". Si se danes okrog 14h peljal preko Trojan proti Celju?

 

Zdravo, ja res je, preko Trojan za Celje :)

Popravljeno . Popravil dejankorez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

9 hours ago, bobiboss said:

iz druge roke...kaj to misliš...rabljenega?

Ja, rabljenega sem mislil. A se to sploh splača, če tako malce pomislim, ni nekih razlogov, da bi nekdo prodajal auspuh, razen če pri prodaji motorja to odmontiraš, ker želiš kak € več? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Mali VStrom pravi:

Ja, rabljenega sem mislil. A se to sploh splača, če tako malce pomislim, ni nekih razlogov, da bi nekdo prodajal auspuh, razen če pri prodaji motorja to odmontiraš, ker želiš kak € več? 

Za tistih par 100 € ga boš lahko par dni biksal po Balkanu in užival. :D.

Scarabeo

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 20 urami, Mali VStrom pravi:

Ja, rabljenega sem mislil. A se to sploh splača, če tako malce pomislim, ni nekih razlogov, da bi nekdo prodajal auspuh, razen če pri prodaji motorja to odmontiraš, ker želiš kak € več? 

se ne izplača....preverjeno.sploh ker nekateri hočejo kar veliko za rabljenega...kupiš novo imaš račun in garancijo..cenovno pa ni neke razlike.pri homologaciji je pa tudi manj kolobocij z novim kot z rabljenim......

Pozanimaj se za nov izpuh v Slo....drugače pa ebay dela čudeže....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 22. 11. 2015, Scarabeo 500 said:

Za tistih par 100 € ga boš lahko par dni biksal po Balkanu in užival. :D.

Scarabeo

Ja, tudi to je opcija :). Samo glede na plan, da bo ta motorček malce dlje pri hiši, ta želja po drugem zvoku obstaja :). Par dni po Balkanu v kosu tako ali tako ne pride v poštev zaenkrat :).

 

6 hours ago, bobiboss said:

se ne izplača....preverjeno.sploh ker nekateri hočejo kar veliko za rabljenega...kupiš novo imaš račun in garancijo..cenovno pa ni neke razlike.pri homologaciji je pa tudi manj kolobocij z novim kot z rabljenim......

Pozanimaj se za nov izpuh v Slo....drugače pa ebay dela čudeže....

Se mi je tudi meni zdelo tako. Bom poslal malce povpraševanj, eBay sem pa tudi že gledal, pa še par drugih strani.

Hvala obema za odgovore.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 urami, Mali VStrom pravi:

Ja, tudi to je opcija :). Samo glede na plan, da bo ta motorček malce dlje pri hiši, ta želja po drugem zvoku obstaja :). Par dni po Balkanu v kosu tako ali tako ne pride v poštev zaenkrat :).

 

Se mi je tudi meni zdelo tako. Bom poslal malce povpraševanj, eBay sem pa tudi že gledal, pa še par drugih strani.

Hvala obema za odgovore.

jaz sem imel MASS-ove na velike stromu...zvok bombastičen.na Hondi imam MIVV....jah kaj naj rečem....bombastično in noro...kupil prek ebay-a ker je bil odziv domačih trgovcev za izpuhe milo rečeno podn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Tako, Wee-ja sem po poletni avanturi končno odpeljal do Bruma na temeljiti servis. Ne bo poceni, menjat...oziroma nabaviti bo potrebno kompletne sprednje plastike, luči, nosilec luči, nosilec rezervoarja, narediti servis mašine, vilic... Potem bo pa kot nov, pravi :)

Če se komu valja kakšen kol plastik, žarometov, žmigavcev in česa podobnega...po možnosti za modrega stroma, sem interesent za odkup.

2015-12-11 15.25.04.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
On 02/01/2016 at 4:21 PM, Rokic said:

stroma se ne šraufa, stroma se vozi :P Ni to italjan :D

Potem pa boža in občuduje? :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Kam v pomurskem / štajerskem koncu po original rezervne dele? Za Panigaz vem, ampak je v Kranju! Rab pa bi šel osebno tja, da prvo sploh v katalogu najdemo to kaj rabim in da seveda vidim ceno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Predlagam Šilerja pri pesniškem rondoju na robu Mb. Prihrani si muke in potencialno slabe izkušnje in ne hodi k Motorjetu. :)

Izbira je tvoja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nisem vedel da ma Šiler tudi motorje. Grem takoj drugi teden tja :)  hvala!

 

Kako pa je Šiler kot serviser za kak zahtevnejši poseg? Saj se suzi ne kvari, ampak kaj če se slučajno bi :rolleyes:

 

 

Popravljeno . Popravil blindek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!