Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

ciao sem nov v-storm lastnik  in se mi še ni dalo brskati toliko po forumu,rabim in formacijo ,kako se naštela ura na v-stormu letnik 95

hvoala za odgovor :smoke:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če se prav spomnem more bit motor ugasnjen,pa daš kontakt pol pa držiš par sekund en od tistih dveh gumbov pol pa lahka nastaviš.pri mojmu 05 letniku je tk!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ciao sem nov v-storm lastnik  in se mi še ni dalo brskati toliko po forumu,rabim in formacijo ,kako se naštela ura na v-stormu letnik 95

hvoala za odgovor :smoke:

Letnik 95 !? :)

 

Pritisneš oba gumba za dve sekundi, da začnejo utripat 'minute'. Nastavljaš z desnim gumbom, z levim nato prestaviš na ure in spet nastaviš z desnim gumbom. Potem pa še enkrat pritisneš levi gumb, da zaključiš nastavljanje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidš zato pa rata problem; prekmalu ga šaltaš ... nasprotno od mišljenja dostih uporabnikov takih in podobnih motornih koles, je še vseeno treba vozit z mal višjimi obrati kot so tej, ki si jih napisal,ker je obraba pri prenizkih obratih občutno večja kot pri "normalnih", kar po mojih izkušnjah s tastarimi DL1000 znese malo nad 3500 rpm.

 

To tudi jaz delam, sicer na malem stromu.

Od avta navajen dizla in nizkih frekvenc, pa tudi motor vozim na nizkih obratih :) Saj potegne :OK:

Zato mi je pa v avtošoli 4-cilinders ves čas crkaval :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

Mene pa zanima, če mogoče kdo ve, koliko je vreden rabljen akrapovič, po besedah možaka, ki ga ima, je komplet titan, torej komplet kolektro in lonec. Bi ga prodal, pa ne ve, kolk bo hotel zanjga. :) Je pa za 650-ko. Oz. Kdo pri nas prodaja akrapote za Suzukije, da jih malo povprašam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej lonci se gibajo od 100 do 350 rabljeni (odvisno od ohranjenosti in redkosti...) kolektorji pa okoli 100-200€ (odvisno od ohranjenosti)

 

Osebno bi mu za vse skupaj mu ponudil 300-450 (odvisno od ohranjenosti)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za informacije. Bom šel pogledat, da vidim, kaj in kako ohranjeno sploh ima.

Me pa še zanima, ali je potrebno kaj nastavljati vžig ali dovod goriva, ko se menja original z akrapotom, ali se samo prešraufa, homologira in vozi? :)

Ker na ATVju sem moral nastavljat vplinjač, ta pa ima tak elektronski vbrizg.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor se spomnim, Akrapović za DL650 nikoli ni delal izpuha s homologacijo. Upam, da se tega zavedaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolikor se spomnim, Akrapović za DL650 nikoli ni delal izpuha s homologacijo. Upam, da se tega zavedaš.

Huh, tega pa nisem vedel. Potem pač tole odpade. Ker brez homologacije ga ne grem gor dajat. :( Toliko mi pa spet ni do tega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Za Leo Vincija se dobi homologacija, sam  ti so precej dragi ker je treba kupit celega z krivinami vred, vsaj za stari model 650 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huh, tega pa nisem vedel. Potem pač tole odpade. Ker brez homologacije ga ne grem gor dajat. :( Toliko mi pa spet ni do tega.

 

Vsekakor preveri zadevo, ker ni nujno, da imam prav. Boš pa vsaj vedel na čem si.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bom in javim, kaj sem ugotovil. :smoke:

dal na litrco MASS izpuhe pred leti...fenomenalen zvok..cena 600 evrov z homologacijo.za malega stromčka pride samo en lonec tko da še ceneje in novo...premilsi.poglej si na njihovi strani...imajo katalog fotk in video posnetkov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam po hitrem preletu strani imajo tudi oni samo za za 1000-ko. :(

imajo tudi za malega stromčka....Igor Šušmelj....kontaktiraj in ti vse uredi

 

massmoto

Popravljeno . Popravil bobiboss
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni boljše eni slabše. Najbrž na "E-Otoku" krožijo tudi ponaredki.

Če boš kupil pri zanesljivem prodajalcu in primerno vzdrževal načeloma ne bo problemov.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nabavljam nov verizni set....a ma kdo izkusnje s taksno verigo? 525 ZVM-X X-Ring-Kette gold

Nabavil sem dva seta.

En vse ok, drugi glasen ko 100m. Sem verižnike probal zamenjat z originalnimi (prednji gumiran) pa nič bolje.

Ketna pravilno napeta, mazana... Če bo glasno zamenjaj, ker jaz sem mislil da je vse drugo, pa še ležaj gredi ali bicikla, na koncu pa je bla ketna neenakomerno raztegnjena, sestavljena, zbalansirana al kaj jaz vem kaj. :) Zavija mi je pa od prvega dne montaže. Niso slabe kvalitete, se pa lahko tudi honda oz. mercedez pokvari. :)  Če ti ne bo štimalo, reklamiraj pa je.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!