Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Kolikor je meni jasno praktično vsi novi modeli narejeni do nov. 2015. Tudi meni ni nič javilo ko sem vstavil VIN številko. Vprašal sem v Motor Jet in sem povedal, da je bil nabavljen pri njih in kdaj, so mi rekli se vidimo na pomlad. Noben ni vprašal za številko motorja. Bomo videli. Moj je bil kupljen aprila 2016, kdaj pa narejen pa ne vem.

Ampak, nekateri imajo že zavidljivo kilometrino in ni bilo nekih večjih problemov. Vsaj na forumih nisem zasledil nič alarmantnega.

Kontaktiraj slo uvoznika.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, blindek pravi:

Ima kdo kaj več informacij glede vpoklica za suziko 650? Na tujih straneh če vpišem svoj VIN mi ne izpiše da ga ne najde.

Kje si pa to videl?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kolen pravi:

Kje si pa to videl?

Na "netu". Vpis v Google "v strom 650 recall" ti pokaže tole.

Kot da so slabo narejeni motorji samo za "amere".

Posebej zanimiv zapis za letnike 13 in 14 povečana obraba dročnikov in odmičnih gredi ( Suzuki Recall ID Number 2A50, 2A51, 2A52 ).

Popravljeno . Popravil MiNa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Borutt pravi:

Poglej podatke obeh različic, če imata različni nosilnosti. Meni se ne da iskati. Zate pa vem, da imaš rad specifikacije in grafe, pa boš takoj našel. Je bil pa prejšnji Vstrom 650 narejen iz tisočaka in sicer z vgradnjo drugega agregata. Če je bila še kakšna sprememba, jo najde stric Gugl.

nism konkretno o štromu govoril, je pa 650ccm podhranjen v primerjavi z jurja sploh ko gledam vožnjo 2 osebi in vsi nakrcani kufri. Za kawo pa vem, da ima verso 1000 v primerjavi z 650 popolnoma nastavljivo vzmetenje, ktrc in abs serijsko.

pred 13 urami, Snecer pravi:

če odmislimo vožnjo v dvoje ... 

pol je tut 250ccm maxiskuter dovolj (preverjeno :D)

 

pred 13 urami, Scarabeo 500 pravi:

Čisto lepo se da peljati tudi v dvoje polno naložen - daleč nad predpisi. :)

 

tudi z 250ccm skuterjem v dvoje se da peljati nad predpisi :P

 

pred 13 urami, Snecer pravi:

Samo hotel sem te opomniti, da si na MS, tu so drugi standardi, brezveze, če sta z ženo prevozila celo Evropo s 650ko :) kje so šele druge celine.

nihče ne očita 650 nekega uboštva, v bistvu sem pojasnil pri 650 dobiš več za svoj denar....ampak pri jurja dobiš pa nekaj drugih zadev. Zakaj bi se odrekal udobju navora, močnejšemu okvirju, boljši nosilnosti, večji opremljenosti?

Čista matematika in velja povsod, jurja je načeloma vrednosti dveh 650tk. Ne dobiš pa 2 boljši motor. Je pa boljši mogoče 20, 30%.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 urami, Scarabeo 500 pravi:

Čisto lepo se da peljati tudi v dvoje polno naložen - daleč nad predpisi. :)

 

Samo je razlika v sami vožnji pa če se na glavo postaviš:P , če karikiram je vožnja z 650 nekako nervozna daleč nad predpisi in z dvema polno naložen , že v samem vzmetenju , moči pri prehitevanjih itd .......vem da si že veliko prevozil ,toda z 1000 je vse lažje .......;)

Sva se z ženo svoje čase vozila na morje tudi z 650CS enovaljc ,sej gre  sam .........v glavnem prideš kamor greš tud s tem ....

Popravljeno . Popravil Kmet2
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Kmet2 pravi:

Samo je razlika v sami vožnji pa če se na glavo postaviš:P , če karikiram je vožnja z 650 nekako nervozna daleč nad predpisi in z dvema polno naložen , že v samem vzmetenju , moči pri prehitevanjih itd .......vem da si že veliko prevozil ,toda z 1000 je vse lažje .......;)

Sva se z ženo svoje čase vozila na morje tudi z 650CS enovaljc ,sej gre  sam .........v glavnem prideš kamor greš tud s tem ....

Pravzaprav drži kar si napisal.

Jaz imam v mislih vožnjo tja do 120 km/h. Tu bistvenih razlik ni, razen v ceni motorja, ki pa je za tisočaka od 4 jurje razlike in navzgor.

Vem, da ga ti rad poteraš in te to ne zadovolji. Večina pa ko vozi turer vožnjo ne izrabi niti 70 konjev, kar jih ponuja 650. Potem pa razlaga da od viška glava ne boli, ja ta višek je od 4 jurje pa navzgor.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, Scarabeo 500 pravi:

Kolikor je meni jasno praktično vsi novi modeli narejeni do nov. 2015. Tudi meni ni nič javilo ko sem vstavil VIN številko. Vprašal sem v Motor Jet in sem povedal, da je bil nabavljen pri njih in kdaj, so mi rekli se vidimo na pomlad. Noben ni vprašal za številko motorja. Bomo videli. Moj je bil kupljen aprila 2016, kdaj pa narejen pa ne vem.

Ampak, nekateri imajo že zavidljivo kilometrino in ni bilo nekih večjih problemov. Vsaj na forumih nisem zasledil nič alarmantnega.

Kontaktiraj slo uvoznika.

 

Meni so pred kratkim poslali dopis...... gre pa letnik 2015

Dopis DL650.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

nism konkretno o štromu govoril, je pa 650ccm podhranjen v primerjavi z jurja sploh ko gledam vožnjo 2 osebi in vsi nakrcani kufri. Za kawo pa vem, da ima verso 1000 v primerjavi z 650 popolnoma nastavljivo vzmetenje, ktrc in abs serijsko.

pol je tut 250ccm maxiskuter dovolj (preverjeno :D)

 

tudi z 250ccm skuterjem v dvoje se da peljati nad predpisi :P

 

nihče ne očita 650 nekega uboštva, v bistvu sem pojasnil pri 650 dobiš več za svoj denar....ampak pri jurja dobiš pa nekaj drugih zadev. Zakaj bi se odrekal udobju navora, močnejšemu okvirju, boljši nosilnosti, večji opremljenosti?

Čista matematika in velja povsod, jurja je načeloma vrednosti dveh 650tk. Ne dobiš pa 2 boljši motor. Je pa boljši mogoče 20, 30%.

Tema je o Vstromu. Ta stara dva sta čisto enaka. Torej sta oba narejena za isto delo. Je pa močnejši res močnejši. Čeprav v vsem ostalem zmaga šibkejši. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Borutt pravi:

Tema je o Vstromu. Ta stara dva sta čisto enaka. Torej sta oba narejena za isto delo. Je pa močnejši res močnejši. Čeprav v vsem ostalem zmaga šibkejši. 

torej je tudi vzmetenje in nosilnost enaka?

Drgač pa, repliciral sem nekomu, ki je omenil versota in štroma. In versota nista enaka.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, DAMI34 pravi:

torej je tudi vzmetenje in nosilnost enaka?

Drgač pa, repliciral sem nekomu, ki je omenil versota in štroma. In versota nista enaka.

Zelo intelektualno.:grupni:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, hajamoto pravi:

Zelo intelektualno.:grupni:

pojasni?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 29. 12. 2016 at 22:12, Scarabeo 500 pravi:

Kolikor je meni jasno praktično vsi novi modeli narejeni do nov. 2015. Tudi meni ni nič javilo ko sem vstavil VIN številko. Vprašal sem v Motor Jet in sem povedal, da je bil nabavljen pri njih in kdaj, so mi rekli se vidimo na pomlad. Noben ni vprašal za številko motorja. Bomo videli. Moj je bil kupljen aprila 2016, kdaj pa narejen pa ne vem.

Ampak, nekateri imajo že zavidljivo kilometrino in ni bilo nekih večjih problemov. Vsaj na forumih nisem zasledil nič alarmantnega.

Kontaktiraj slo uvoznika.

 

Tudi jaz sem vprašal svojega serviserja  in imam vpoklici za letik 2012

Popravljeno . Popravil Kolen
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 40 minutami, Kolen pravi:

Tudi jaz sem vprašal svojega serviserja  in imam vpoklici za letik 2012

To je pravzaprav super, ti boš imel sedaj novo navitje, ki ga praktično, če bo vse v redu ne boš zvozil :). Meni je na starem crknilo pri 90 tisoč. Tako, da verjetno bi lahko tudi kakšnemu staremu menjali pod garancijo. Poznam nekaj primerov, ko so statorji na 650 crknili nekje okoli 90 do 120 tisoč km.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 29. 12. 2016 at 21:26, Cartman pravi:

Manj je vcasih res vec. Vcasih pa premalo. Na razlicnih motorjih gledam priblizno kake rpm drzim, in ko grem na grafke, mi vedno pokaze da vozim z okrog 50kw. Pa ne maram davit motorjev, zato cenim tistih dodatnih cca 30kw vec, ki jih imajo litrce na razpolago. 

 

točno to...našel si res prave besede...sam dodajam samo..."od viška glava ne boli"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

On 1/11/2017 at 9:55 AM, siks said:

točno to...našel si res prave besede...sam dodajam samo..."od viška glava ne boli"...

nekatere pol boli pri menjavi gum verig blablablaba.....edino kar mi pri viških hodi v nos, novi strom kwak sx/versys imajo 1030-1040ccm, kar te upali pri uvozu. na drugi strani imamo bmw s svojim 999ccm XRom.....ki ima vsega preveč, pa manjše davke. Da ne bo nesporazuma, ni davek tisto kar me ovira pri nakupu. Tako načelno robantenje pač.

 

če koga zanima, kako se obnese "friziranje"  stroma 1000  2014-2016

http://www.motorcyclistonline.com/long-term-suzuki-v-strom-1000-abs-fine-tuning-power-doin-time

 

 

 

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moj motor je na seznamu za vpoklic. Tako, da lastniki novih modelov preverite pri pooblaščenem serviserju, če je tudi vaš motor na seznamu.

Moj je letnik 2012 in je vpoklic zaradi statorja. Nisem še zvedel, kaj točno naj bi bilo narobe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Cartman pravi:

nekatere pol boli pri menjavi gum verig blablablaba....

...tu se pa ne strinjam glih...vem, da je motoriranje drag špas...a če lahko kje prihranim za kak tank bencina, se bom potrudil, pa kupil tam/tisto, ki mi za manj denarja nudi enako...pa čeprav bi vozil stroj za 20 čukov...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Borutt pravi:

Tudi moj motor je na seznamu za vpoklic. Tako, da lastniki novih modelov preverite pri pooblaščenem serviserju, če je tudi vaš motor na seznamu.

Moj je letnik 2012 in je vpoklic zaradi statorja. Nisem še zvedel, kaj točno naj bi bilo narobe. 

Kje se pa to preveri, mislim za katere letnike bi bil potreben vpoklic? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, izibajker pravi:

Kje se pa to preveri, mislim za katere letnike bi bil potreben vpoklic? 

Jaz sem preveril pri pooblaščenem serviserju. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

lp.sezona se bliža,pa bi mogu še zavorno olje zamenjat.pa me zanima,kakšno olje bi dal not.a velja to od avta al more bit ekstra za motor.pa tud al more bit res npr motulovo ko je 25 e pol litra,al velja kaj cenejšga?pa za sklopko a gre isto al kakšno drugo slučajno.je pa strom 1000 letnik 2006.hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!