Skoči na vsebino

Suzuki V Strom


šoško

Priporočene objave

Ob 18. 2. 2021 ob 11:28, Drago.P pravi:

To je za vse motorje z balanco 22mm. 

Ne vem, če je dovoljeno delat reklamo.

Ali express

Saj ni reklama je samo link. Hvala ti.

Me pa bega malo ker je tako poceni napram recimo tistim iz cosma iz grčije.

Tu še 10€ ni tam pa hočejo 60€.

Kakšna je kaj kvaliteta, tako sam sprašujem, če ima kateri tole iz te strani že namontirano. Ker kitajc je kitajc. Lahk pa da se motim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 tedne pozneje...

Jaz ga imam od lanskega maja, ko so prišli končno v prodajo. Imam zelo dobre izkušnje z njim. Lepo, če ne že odlično vozen, udoben, nova elektronika je omogočila lep navor in bistveno manj prestavljanja, kot pri prejšnjem modelu. Sam sem imel letnik 2003, za novejše ne morem primerjati, ker jih nisem vozil. V glavnem vredno nakupa, ne samo zaradi cene, pač pa tudi zaradi voznih lastnosti. 

Testiral pa ga boš pri kakšnem prodajalcu. 

Popravljeno . Popravil sekretar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

sem nov na forumu pa rabim en nasvet.lastnik v-stroma 1000 letnik 2005 tri leta.Sem bolj nedeljski motorist,ker med tednom ni časa.Težava je ta da motor crkne po daljši vožnji.Potem ne vžge.Ko se ohladi ponovno vžge. Mehanik mi je menjal TPS,pa je zadeva enaka.Na kratke fure dela ,ostalo pa je loterija.Rabim nasvet,najlepša hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Dober dan vsem motoristom in motoristkam, javljam se vam po letu in pol z nadaljnimi izkušnjami glede motorja SUZUKI DL 1000, letnik 2018. Moj prvi post je bil zaključen pri 32415 km 09.11.2019. Nadaljujem od tu...

Do danes narejenih 63.270 km. Danes zamenjal tudi verižni komplet ( prvi ).  Imel eno napako, elektronika -motorček za odpiranje lopute je šel vragom žvižgat. Ta napaka se mi je poznala kot odvzem moči drugače je motor delal. Zamenjava je bila brezplačna, še v garanciji. Servisni interval sem delal na cca 11.000 km. Gume sem menjal na sledeče kilometre: 39020 sprednja, 45698 zadnja, 57933 sprednja ter 61757 zadnja. Tip gume: DUNLOP TRAILSMART.  Servis opravljam pri SMK Iztok Mihelič.

SUZUKI dela in to mi je všeč.

Pa srečno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

304823293_leh_00_039_21000_s_1_xl.1584(Small).jpg.1c6f1c37fd028154c7d06019d5d30f5b.jpg

Ali je katero od vas že dal te povišice na strom 650 xt 2018 letnik.

Kako se obnesejo in ali je potrebno na novo kable vleči ali gre brez tega.

Mere so 30mm navzgor in 22 k sebi.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 5. 2021 ob 13:26, Zlatibor pravi:

304823293_leh_00_039_21000_s_1_xl.1584(Small).jpg.1c6f1c37fd028154c7d06019d5d30f5b.jpg

Ali je katero od vas že dal te povišice na strom 650 xt 2018 letnik.

Kako se obnesejo in ali je potrebno na novo kable vleči ali gre brez tega.

Mere so 30mm navzgor in 22 k sebi.

Hvala

To imam montirano na 2015 letniku. Lepši položaj sedenja in boljša kontrola motorja. Pojavil pa se je problem, ker ne morem montitati tank torbe. Če koga zanima, tank torba je naprodaj. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam givi tanklock torbo pa ni noben problem, samo spodaj prestaviš na druge luknje pa je rešeno.

Sicer ne vem katero torbo imate, jaz nisem imel problema.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj mora, tako so tank torbe narejene, da lahko po volji prestaviš kako ti paše. Jaz lahko za 2 luknji gor, pa tri nazaj, tk, da ni problema sploh.

Javi, če si uspel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probal, žal brez uspeha. Torba je namenska za ta motor in nima možnosti prestavljanja. Pa še precej draga je bila. Bom pač uporabljal malo, magnetno torbico za telefon in dokumente. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 5. 2021 ob 13:45, začetnik10 pravi:

Obnova košare sklopke..na pomoč:)

zakaj?

maš na netu...angleži so to nekaj počeli...

pred 1 uro, začetnik10 pravi:

Malo je off topic..pa vendar..kje lahko dobim kontakt serviserja Bruma..vsi ga hvalijo, pa bi ga še jaz..lp

poglej in išči v tej temi za nazaj ali pa temi v-strom day

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zoran.petrac@zg.t-com.hr

Zares dober serviser, vendar mislim, da sklopk ne popravlja, vseeno vprašaj.

 

 

zoran.petrac@zg.t-com.hr

Zares dober serviser, vendar mislim, da sklopk ne popravlja, vseeno vprašaj.

 

Še tel. 00385989746580

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

Katere gume so vam bile najboljše za strom 650xt varianto, ne glede na ceno, samo na performanse in občutke in katere najbolj dolgo držij oziroma so primerne za vožnjo 70-80% navadna cesta, 10-15% dober makadem , avtocesta samo in res samo po potrebi.

Zdaj imam Mittaske TF pa bo treba počasi menjat.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 27. 6. 2021 ob 9:36, Zlatibor pravi:

Ali je kateri od vas že namontiral fork brace na v strom 650xt. 

Če ja , kako se obnese in ali se splača ali ne.

 

Hvala

Težko je to opisat. Testirat bi bilo treba z več ponovitvami z in brez. 

Rekel bi, da sem s tem bolj siguren v prednji konec. Montiral sem po nekaj sto prevoženih km, tako da nimam ravno izkušenj, kako se moped obnaša brez. Naročil sem ga pri https://www.cosmo-accessories.com/brands-2/suzuki/dl-650-v-strom-2017/fork-brace-dl650l2-120-detail

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo! 

Pred nekaj meseci sem kupil Vstroma 650 DL, letnik 2004. Ker je le ta motor bil primeren kandidat za moj budžet in višino 200 cm, imam sedaj par vprašanj glede modifikacij. Za dvig krmila in nižanje stopalk sem se že odločil, da naročim kit. Poleg tega pa gledam tudi kit za dvig zadnjega vzmetenja: https://www.cosmo-accessories.com/brands-2/suzuki/dl-650-v-strom-2004-2011/raising-lowerig-links-dog-bones-157-detail , je kdo od vas že zmontiral tole zadevo? 

Poleg tega moram nastaviti še pravilno višino sprednjega stekla, ker imam sedaj na najvišji točki, pa mi neprijetno piha in kolikor sem prebral, ni nujno, da je najvišje tudi najbolje? In da tudi vzvratna ogledala povzročajo turbulenco okoli čelade? 

Hvala vsem za odgovore in nasvete, ki mi bodo prišli prav, ker sem čist "frišen" motorist...

LpJ

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen in dobrodošel!

Nekaj malega izkušenj imam v obratni smeri, ker sem 30 cm nižji od tebe. :naughty: Moral sem znižat motor, vendar se mi ta lowering kit ni obnesel, saj sem pretirano drsal po tleh, tudi z bočnimi kufri. Zato sem nazaj zmontiral tovarniške dele. Zdaj imam samo znižane stopalke (2 cm) in prednje vilice (2 cm). Mogoče bo pri tebi v obratni smeri delovalo brez problemov. Priporočam ti, da preveriš možnost povišanega sedeža. 

 

Glede višine vetrobrana, pa ti priporočam testiranje na vseh možnih položajih. Tako boš najlažje ugotovil kateri položaj ti odgovarja. Za test pojdi na avtocesto in probaj različne višine in različne hitrosti, po možnosti vedno pod enakimi pogoji.

 

 

 

  • Všeč mi je 4
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!