Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

@Kolen, a so kaj omenjali, da jih bodo še kaj dobili? Imaš mogoče še kakšnega nuvi-ja doma, pa bi lahko naredil na hitrco primerjavo (hitrost preračunavanja)?

Poglej prek spleta, če je na zalogi in naroči, poštnina je smešno nizka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na ebayu sem kupil rabljenega Zumo 550, z občasno slabodelujočim digitalizatorjem (pritisk na ekran občasno ne deluje dobro in je potrebno pritisniti 2x). Nič hudega, sem naročil nov digitalizator, ko ga dobim menjam... Sem gledal tudi 340 (350 ima samo dodan nosilec za avto), 390... ampak kaj ko nobena od teh naprav nima MP3 predvajalnika. Šele dobri stari 660 ima vse... 

 

Zadovoljen. Res je malce debelejši in ima manjši zaslon... na cilj pa isto pripelje :)

Popravljeno . Popravil branez
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Kolen, a so kaj omenjali, da jih bodo še kaj dobili? Imaš mogoče še kakšnega nuvi-ja doma, pa bi lahko naredil na hitrco primerjavo (hitrost preračunavanja)?

Danes sem primerjal Nuvi 765 in Zumo 340 in je Zumo precej bolj odziven.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno na ebay.de poteka avkcija za Zumo 350LM Renault Edition . Cca na vsako uro je na voljo po eden. Ima sicer samo nosilec za avto, pa ni panike, saj se cene trenutno gibljejo nekje do 200€. Za dodatnih 50€ nabaviš še napajanje in nosilec za motor in za cca 250 € plus poštnina imaš to, kar v trgovinah pri nas stane 450€. Navali narod!!!

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno na ebay.de poteka avkcija za Zumo 350LM Renault Edition . Cca na vsako uro je na voljo po eden. Ima sicer samo nosilec za avto, pa ni panike, saj se cene trenutno gibljejo nekje do 200€. Za dodatnih 50€ nabaviš še napajanje in nosilec za motor in za cca 250 € plus poštnina imaš to, kar v trgovinah pri nas stane 450€. Navali narod!!!

 

Sem snel ta Renault Edition že v četrtek pa me zanima kje dobiš kabel in nosilec za 50€? Jaz sem naračunal vsaj 100€, original držalo Zumo 20€, original kabel 40€, nosilec za pritrditev na motor cca. 40€. Sicer pride še zmeraj ugodno ampak če se da še ugodneje, zakaj ne :)

Popravljeno . Popravil ZiPi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek rabiš to:
http://www.ebay.de/itm/Garmin-Motorrad-Halterung-inkl-Kabel-fur-Zumo-340-und-Zumo-350-/230845219376?pt=LH_DefaultDomain_77&hash=item35bf728230
Lahko, da najdeš še ugodneje, nisem iskal, priznam.
Naprej pa malo iznajdljivosti (kos pločevine recimo), odvisno na kateri motor  montiraš. Vsi tisti dodatni kosi od Garmina so mi malo šarasti.

 

Ta nosilec je recimo za Zumo 660:

Če kdo rabi mam še nekaj kosov. Paše na BMW GS(A), Triumph EXP in podobni , ki imajo cev za šipo. 

post-3530-0-57073700-1390147368_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Trenutno na ebay.de poteka avkcija za Zumo 350LM Renault Edition . Cca na vsako uro je na voljo po eden. Ima sicer samo nosilec za avto, pa ni panike, saj se cene trenutno gibljejo nekje do 200€. Za dodatnih 50€ nabaviš še napajanje in nosilec za motor in za cca 250 € plus poštnina imaš to, kar v trgovinah pri nas stane 450€. Navali narod!!!

 

Hvala za informacijo, sem enega ubodel za 153 EUR :)

 

Čakaš na zadnjih 20s, cena se tedaj suče okoli 134, ti pa rukneš max. 180, avtomatika in pol kaj naklikajo še tistih par sekund pa si zmagal.

Popravljeno . Popravil Snecer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So ti že odgovorili glede poštnine? Čakam s plačilom, da mi sporočijo koliko je treba dodati za pošto. Po dveh dneh truda sem ujel enega za nekaj € manj, zaradi neizkušenosti sem vedno pušnil za 1€! Ko ugotoviš kje je keč, nastaviš avtomatiko, kot si rekel.

Zdaj bodo poskočile cene nosilcem z napajalnim kablom zato ....

Popravljeno . Popravil raza
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni še odgovoril, nedelja je danes :) jutri od 8:00 do 18:00 delajo. Bo že počekiral mail.

 

Po moje bo sunil kakšnih 20 eur, če je pošten med 14-16, dhl za 7,90 bi bil čudež.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za Nemčijo ima Kostenlos, tak da bi bilo čudno, če bi  hudo oplenil. Bomo videli :)

Prej je en za 146 kupil.

 

Še trije kosi so na voljo, čez eno uro je zadeva končana.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Običajno si s poštnino nekoliko popravijo izkupiček :grim

 

Če gledaš, da dobiš lifetime nadgradnjo, novo napravo in poleg je tudi baterija ki sama stana preko 30 EUR in paše še v druge naprave (Virb, Montana, Monterra), potem je zadeva čisti zicer.

 

Namestno balastnih dodatkov pri serijskem modelu pa si dokupiš samo nastavke, ki jih rabiš ali po meri in dobiš najboljše kar je možno za smešen denar.

 

Jaz bom seveda prodal, ker mi je prevelik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če gledaš, da dobiš lifetime nadgradnjo, novo napravo in poleg je tudi baterija ki sama stana preko 30 EUR in paše še v druge naprave (Virb, Montana, Monterra), potem je zadeva čisti zicer.

 

Namestno balastnih dodatkov pri serijskem modelu pa si dokupiš samo nastavke, ki jih rabiš ali po meri in dobiš najboljše kar je možno za smešen denar.

 

Jaz bom seveda prodal, ker mi je prevelik.

koliko hočeš zanj ,da se ne zezam po e bayu ali pa razloži kako se nastavi avtomatiko 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je trenutna ponudba €5 (minimalna ponudba pa je €5,50), daš ti ponudbo npr. €20. V tem primeru bo dvignilo najprej ponudbo za minimalen dvig (torej na €5,50). Če pa bo kdo drug hotel še višati, bo dalo avtomatsko večjo ponudbo od njega. Seveda pa samo do €20. To je to. Dejansko je to AutoBid funkcija

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanjo sem plačač s PTTjem 178,23 EUR.

Na mimovrste pride pri nas isti model 410 EUR, vendar z nekaj več dodatne opreme.

 

Za 280 bi zumota "pozabil"...

 

Vidim, da sta še 2 kosa na voljo, čez cirka 20 ur poteče dražba.

 

Prijaviš se na ebay in 20s pred koncem daš svojo maximalno ponudbo, to je npr 180 EUR, kolko si pripravljen odšteti.

 

Potem pa ga dobiš po zadnji ceni ob izreku časa... če kdo dviguje ceno, mu to sicer uspeva, vendar pa si zmagovalec ti, ker ni dosegel 180 EUR. Ampak pol nisi kupil za 180, nego za zadnjo dražbano ceno.

 

Meni so iz 134 dvignili v zadnjih sekundah na 153...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet se je pojavlo kar 6 komadov. Tokrat zgleda, da bodo šle cene v višavo. 2 minuti pred koncem ima ceno €190 :glare:

 

Edit: Prvi je šel za €201

Popravljeno . Popravil Rokic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Spet se je pojavlo kar 6 komadov. Tokrat zgleda, da bodo šle cene v višavo. 2 minuti pred koncem ima ceno €190 :glare:

 

Edit: Prvi je šel za €201

So že umaknjeni s prodaje. Očitno so še enkrat prodajali Garmine, ki smo jih pokupili v SLO in so bili neplačani zaradi čakanja na poštne stroške. Kolega je šele danes dobil možnost plačila!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za ta dnar dobim, črnca k laufa pred mano, pa mi kaže pot :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, Zumo 350 je doma, prodam dalje, ker mi je prevelik.

 

Cena ugodna, 250,00 EUR.

 

Dalje na privat, če koga zanima.

 

p1235465.jpg

7096.png

 

Če bo kakšen "neroden" kupoval, mu na željo naložim zadnje zemljevide (original) in posodobim napravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako naložim karto Maroka na moj stari garmin? Poskušal sem dati .img file v garmin…enako kot .img karte celotne evrope, ki uspešno delujejo, pa ni uspelo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gmapsupp.img skopiraj na sd kartico v mapo \garmin\

 

zadeva mora biti odklenjena seveda

To sem naredil. Ne dela. Kako vem da je .img odklenjen?

Rad bi imel v karto Maroka a je še kakšna možnost?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!