Skoči na vsebino

Navigacije na motorju (izkušnje, težave...)


tom rider

Priporočene objave

Tudi moj je že na polnjenju ......Istočasno je prišel tudi paket z moto nosilcem in napajalnim kablom.

Posodabljanje pride na vrsto takoj, ko se baterija opomore od totalnega nič!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem naredil. Ne dela. Kako vem da je .img odklenjen?

Rad bi imel v karto Maroka a je še kakšna možnost?

 

Za maroko imaš dva zemljevida

 

City Navigator Middle East & Northern Africa NT 2014.30

 

in

 

cm-md.jpg

 

Tu je severni del v nulo, jug pa bolj tak, glavne ceste in mesta bp.

 

Druga pa je topo v2, kjer je jug tudi ok, a ni tako dobra v urbanem.

 

Garmin Topo Maroc / Morocco / Marokko v2

 

cm-md-1.jpg

 

Je tudi rutabilna.

 

Ta druga je specializirana za "off road"...

 

Ni, da ni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi moj je že na polnjenju ......Istočasno je prišel tudi paket z moto nosilcem in napajalnim kablom.

Posodabljanje pride na vrsto takoj, ko se baterija opomore od totalnega nič!

 

To so "zaležani" modeli, ki so jih pozabili priložiti Dacia Duster Extreme modelu :) ki ima nosilec z napajanjem vgrajen na armaturki, kamor tega zuma samo vtakneš in čao pero .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

So že umaknjeni s prodaje. Očitno so še enkrat prodajali Garmine, ki smo jih pokupili v SLO in so bili neplačani zaradi čakanja na poštne stroške. Kolega je šele danes dobil možnost plačila!

 čudno. Spet so tukaj - zopet 6 komadov. Zgleda, da jih imajo celo skladišče na voljo :P

 

@Snecer, lifetime maps - a je potrebno še kaj storit za aktivacijo razen, da prijaviš napravo na Garminovi strani?

Zanimivo, da preko Garmin Expressa posodobitev map ni šla skozi. Je pa šlo z Map Updaterjem :)

 

Danes sem ga malo potestiral pa še vedno sem mnenja, da so VELIKO počasnejši od TomTom-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za lifetime, ni potrebno nič narediti.

 

Zaženeš samo program GarminMapUpdater_v3.2.2. in zadeva steče. Garmin Expressa se ogni v velikem loku, saj ga nonstop popravljajo :) občasno zmrzne ...

 

Tudi jaz sem ga malo vzel v "roke" in ugotavljam, da razen menjave softwera niso nič kaj dosti spremenili iz vidika zaslona.

 

Zaslon je še vedno na nivoju prejšnjih nuvijev in ne na nivoju najnovejših garmin naprav, kar bi za to ceno pričakoval. Tudi osvetlitev je še klasična in ne po zadnji reflektivni tehnologiji, ki jo imajo drugi novi Garmini ter kao "steklen" zaslon.

 

Premikanje po ekranu ni nek užitek, tudi prehiter ni.

 

Vse bolj se mi dozdeva, da so vtaknili 660 v drugo ohišje in naložili drug software ter malo zbili ceno, da je pri nas preko 400 EUR.

 

untitled-5.jpg

untitled-6.jpg

untitled-7.jpg

untitled-8.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo ga.

 

Zadnja uradna 2014.30, neuradne raje nisem dajal, itak pride čez par dni.

 

5464.png

 

Zamenjal pa sem tudi FW, da sedaj pravilno kaže "Eačunam" in sicer kot "Računam" :)

 

untitled-2.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Meni je danes Web Updater zmrznil sredi posodabljanja textov in te šare. Sem potem z Garmin Expresom dokončal, tudi mape. So bile pa mape že na  PCju (BaseCamp) in je zaključil nalaganje v dobrih 12 minutah!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

untitled-2.jpg

Že snel z neta in nalaga, hitro dela ta mapudater, nič ne teži, samo klik, klik :)

 

 

A je to moja mapa!  :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Snecer eno vprašanje zate.Tudi jaz sem nabavil Zumo 350 preko E baya.Znima me sledeče.Instalacija za motor (nabavil posebej)

ima na kablu eno škatlico na kateri piše input 12-30v autput 5-6 V.Prav tako ima polnilec iz elektrike autput 5 V.Ali lahko priključim zadevo v avtomobilu na 12 volt vtičnico.Imamam vtičnico za vžigalnik za cigarete na njo pa lahko priključim USB kabl.Ali Zumo prenese 12 V. Ne bi rad skuril že na zacetku. .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jama, če ti piše input 12-30V, pomeni, da lahko zadevo vklopiš na avtomobilsko vtičnico, ki ima napetost 12V ali pa na avtobusno-kamionsko, ki imata 24V napetosti. 

 

 

LP Robert

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jama, če ti piše input 12-30V, pomeni, da lahko zadevo vklopiš na avtomobilsko vtičnico, ki ima napetost 12V ali pa na avtobusno-kamionsko, ki imata 24V napetosti. 

 

 

LP Robert

Razumem ampak moti me autput kateri je 5-6 V tako na moto instalaciji kot na polnilcu iz 220 V

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Koliko teh Zumo 350 Renault Edition je prišlo v Slovenijo?  vsi?!?  :kva1:

 

Pravkar sem ga nadgradil na 2014.40 - uradno.

 

 

Sicer pa ga tudi jaz prodajam... in kupujem 660. MP3 predvajalnik mi manjka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!