Skoči na vsebino

Yamaha TZR 125


Rock-46

Priporočene objave

vem ja...sam se nism takoj spomnu....

mal sm biu zamišlen...sej veš mito pa to... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj yamahi ne pade na pamet, da bi blo pa fino če bi spet začeli delat tole tzr 125 (nova oblika) ker je tale 50 kubična prou fletna :) , pa da bi bla cena pod miljon... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem zakaj yamahi ne pade na pamet, da bi blo pa fino če bi spet začeli delat tole tzr 125 (nova oblika) ker je tale 50 kubična prou fletna :) , pa da bi bla cena pod miljon... .)

Nemogoče, če hoče saj se nobedn 2t motor cestak prodaja pod 1milion.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hkhm, ne bom reku: "zakaj pa mora bit 2T"?, ker me boste križali :grim

Ker če je 4t in športen, kaj ti bo, da boš okoli 100km/h vozu al kaj, da te bo en na skuti prehitu, saj maš primer: Honda CBR 125, zgleda kot aprilia RS 50, samo da ma 125ccm mašino in odprta aprilia z malo predelave jo prehiti, tako da brez veza izpit za 125ccm delat, če si kupiš takšen stroj, raje delaš za 50ccm, ki te veliko manj pride.

Popravljeno . Popravil moto_mat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker če je 4t in športen, kaj ti bo, da boš okoli 100km/h vozu al kaj, da te bo en na skuti prehitu, saj maš primer: Honda CBR 125, zgleda kot aprilia RS 50, samo da ma 125ccm mašino in odprta aprilia z malo predelave jo prehiti, tako da brez veza izpit za 125ccm delat, če si kupiš takšen stroj, raje delaš za 50ccm, ki te veliko manj pride.

Po eni strani maš prav, ampak jz mam rajš manj stroškov kot pa da mi ful leti :doze: , sicer pa kot sm že stokrat reku: nobena 125-ka ne bo šla kot kak 600 (ali več) kubični motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po eni strani maš prav, ampak jz mam rajš manj stroškov kot pa da mi ful leti :doze: , sicer pa kot sm že stokrat reku: nobena 125-ka ne bo šla kot kak 600 (ali več) kubični motor...

Dirkalna gre brez problema. :lol1: :lol1:

Samo vse eno jaz sem in bom pač takšnega mnenja kaj mi bo 4t 125ccm, da mi gre manj kot skuer, mam raje dvotaktno, da se pač sprostim gor, ne pa da še utrudim ker ne potegne nikamor. Saj sem vidu npr v Črni Kal gre meni 125-130km/h, 4t gre max 70km/h, pa tip je bil cel zvit gor, jaz pa normalno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čist odvisn kok časa mislš met motor (125cc) in se pol odločš a boš kupu 4t al 2t. Učer sm se z biker46 neki menu pa sm ga uprašu zakaj je 4t in mi je reku da zato ker ga bo meu dolg časa, bolj je vzdržljiv, ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, da je že zelo zgrešena smer teme, ampak bom še jst svoj delež dodal :).

125cc motorja sigurno ne boš imel dolgo 2-3leta max. Kdor misli drugače se močno moti, tud sam sem reku da ga mislem met dolgo. Sam čez čas enostavno hočeš nekej več, sploh če probaš kak težji motor. To je neki čist drugega tako za vozet, kot po moči...

Je pa motor precej draga stvar. In zdej če bi rd imel motor, še poseben kašenga športnega pač ne boš šparal. Lahko gledaš na to kot na predpriprave na težji motor, ki seveda stane.

Nekej drugega je če ga misleš met sam za po mestu al pa kak krajši izlet, al pa če si že mal v poznih let pa se ti ne gre več tolk za to da bi šel hitro. Za take ljudi je 4t zakon. Al pa če ti je kaki tip motorja bolje vozen če je 4t koker pa 2t (kakšen choper se men bolj dopade 4t). Sam športen 125 to ni.

Če se češ motorista špilat pač stane, še zmeraj bistveno manj koker bo pri 600cc ali 1000cc ;).

Kdor misel šparat naj kupi kolo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res, da je že zelo zgrešena smer teme, ampak bom še jst svoj delež dodal :).

125cc motorja sigurno ne boš imel dolgo 2-3leta max. Kdor misli drugače se močno moti, tud sam sem reku da ga mislem met dolgo. Sam čez čas enostavno hočeš nekej več, sploh če probaš kak težji motor. To je neki čist drugega tako za vozet, kot po moči...

Je pa motor precej draga stvar. In zdej če bi rd imel motor, še poseben kašenga športnega pač ne boš šparal. Lahko gledaš na to kot na predpriprave na težji motor, ki seveda stane.

Nekej drugega je če ga misleš met sam za po mestu al pa kak krajši izlet, al pa če si že mal v poznih let pa se ti ne gre več tolk za to da bi šel hitro. Za take ljudi je 4t zakon. Al pa če ti je kaki tip motorja bolje vozen če je 4t koker pa 2t (kakšen choper se men bolj dopade 4t). Sam športen 125 to ni.

Če se češ motorista špilat pač stane, še zmeraj bistveno manj koker bo pri 600cc ali 1000cc ;).

Kdor misel šparat naj kupi kolo :)

ne to tud stane...peš nej hod :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tako je kdo misli šparat naj kupi kolo, to je par es pa še za kolo je treba met denar :) :) :) , oprema(isto kot pri motorju mogoč mau cenej fifi) :D :D :D :D

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

125cc motorja sigurno ne boš imel dolgo 2-3leta max. Kdor misli drugače se močno moti,

to je res ja....lastna izkušnja....

In zdej če bi rd imel motor, še poseben kašenga športnega pač ne boš šparal.

s tem se ne strinjam, to da imaš željo po športnem motorju še ne pomeni, da imaš denarja kot peska in si pripravljen zaradi njega svojo mamo prodat....se da kompromis narest.....

Če se češ motorista špilat pač stane, še zmeraj bistveno manj koker bo pri 600cc ali 1000cc ;).

to tudi ni treba, da je res....če ti ribne 125-ka so stroški lahko veliko večji, kot pa če maš 600ccm motor, ta težko da bi ribnil, z njim imaš le redne servise + bencin, kar moraš tudi pri 125-kah delat + mogoče so gume dražje za 600ccm...čeprav recimo 600 ccm čoper lahko stane veliko manj na leto kot kaka 125-ka...pa si še vedno motorist.... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je res ja...mislm da poraba 125cc 2t ni dost drugačna kot od 600cc 4t (če govorimo o cestakih), pa še olja ni treba tankat, ki tud ni poceni :grrr

Res pa je da je registracja in zavarovanje za 600cc precej dražje kot za 125cc...s tem se lih pogliha ena švoh generalka, v primeru da ti 125cc zariba (bog ne daj) .)

no..da ne bo lih preveč :topic:

A se komu doma valja desno ogledalo za TZR alpa FZR??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

caw

jz mam eno uprasanje glede tzrke125 :devil: , jz bi zdej k bom 16 rd kupu tole yamahco kr mi je kr usec :OK: pa tud kr u redu k gledam tehnicne podatke sam nikjer nism pa zaslediu cene :hmm: . sam uprasu bi ce kdo ve kok mogoce kej to stane da vidm tud ce si jo lahko prvoscm, pa tud lahko poveste kej uporabnih podatkou o tem motorju k bi jih blo dobr vedt. Vsi odgovori dobrodosli. :worship: :worship:

hvala Lp

Popravljeno . Popravil Sakic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ta motor je že mal str...poglerj mal na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)...

drugač pa je to tko k ostale 125 2t..futrat bo treba tega prasca :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah ta motor je že mal str...poglerj mal na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.)...

drugač pa je to tko k ostale 125 2t..futrat bo treba tega prasca :P

kaj a dost zre :? aja pa se to am kaj pa a nc vec ne delajo ksnih mogoce novih, da bi se usen dal mogoce kupt ker novejsi letnik al pa magar ce ni prevec kr nouga?k tole gledam letnik 94 pa par mal novejsih :huh: :huh:ceprou mi bol disi rablen k pa nou, k je velik mn za placat.

Popravljeno . Popravil Sakic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novga ni, je sam ta ko ga gledaš oz to je zadnji model ko so ga nardil, žre pa tok ko vsaka 125-ka, enih 7l/100km odvisn pač kok ga tiščiš

Popravljeno . Popravil k0ci
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

novga ni, je sam ta ko ga gledaš oz to je zadnji model ko so ga nardil, žre pa tok ko vsaka 125-ka, enih 7l/100km odvisn pač kok ga tiščiš

hvala za odgovore. A pa so mogoce se kere stvari k bi jih blo dobr o tem motorju vedt, ce ga misls kupt? to sprasujem zato k nism glih ne vem kasn expert glede motorjeu pa njihovih masin, znam furat pa poznam osnove glede motorja, sam usen ce je se kej tazga k sigurn ne vem pa bi blo dobr vedt, da ne bom pol cukast gledu al pa mogoce se razocaran biu k ga bom kupu. zato sm pa tud smle na forumck prsu da ne bom pol razocaran

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede TZRke maš že precej napisanga v tej temi...tko da prelistaj par strani pa bo...

Pr kupovanju motorja pa bodi pazljiv na to al je biu redno servisiran in kdaj je biu menjan bat in take neumnosti, sicer tud že sam izgled pove nekej od motorja..vsaj od lastnika no...

Drgač je pa to itak isto pr useh 125cc 2t motorjih...tko da glede problemou pr nakupu poglej še mal po drugih temah kr je blo že 100krat povedano..

Če prebereš glaune teme pri 125 - 250cc motorjih boš že precej vedel...pa tud mal žiuceu boš zgubu :devil: :devil: .)

aja..pa dobrodošel na forumu! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tzr sm mel davnega leta 96, z njo nisem mel problemov.

je pa res ne šparat pri olju, in servisih, pa preden jo ogreješ(cca 10min) jo ne žgt

drgač papure two stroke spirit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ta je kr luskana ja ... pa tud ni stara...... (zame je staro vse pod letnikom 95) mhm ... mal mu pa se ceno zbijs ... tko da kr solidno .. sam pazi kko kej masina in to .. kr za take dnarje bi mogla bit masinca uredu ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men je tale tud ful lustna, pa ni predraga, sam tole je mal bl tko :blink: k je premal podatkou o tem, da ni pol tko, kokr ste mel debato glede ene k ma plastiko od r1, da ni pol na koncu tak ku***, sam sej mals e pozanimas pa je al pa kr poklics unga k itak pomoje ne bo nabiju da je ne vem kera dobra masina a u resnic za en ku*** k itak bi pol k bi sou pogledat vidu :ninja: da me hoce nategnt(k valda ne bom sou sam po motor, bom kr lepo z bratrancom sou :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmm...mal se pozanimaj zakaj je bla barvana...pa kaj je še uniču pr padcu (pomoje je blo sigurno kej podobnega). In res se prepričaj kdaj je biu zamenjan bat...ker pr tem motorju nočeš da ti zariba...vrjemi:) pol maš stroškou za znort...sam če boš delou lepo z njim bo tud on delou lepo s tabo :yes:

Drgač pa ni slaba izbira tzrka .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!