Skoči na vsebino

Yamaha TZR 125


Rock-46

Priporočene objave

No ja.. tam v Ljubljani tak noben nima izpita, zakaj bi delal izjeme :BUA:

Sj unih ne ustavlajo brez čelade, brez izpita pa še brez česa...ne tebe pa ustavjo pa ti mer profil na gumah sam da ti lahk kako kazn da :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je kreten...

frajr umer se ti mau .) kaj pravs ;)

Za ta dnar kot da kupiš tzrko raje naredi izpit pa boš mel s tem mir celo življenje .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdo je kreten...

frajr umer se ti mau .) kaj pravs ;)

in zakaj bi se naj umiro??se ne nameravam ker se niti še razburjat nism začel ker se ne splača :)...nevem ne ampak kaj ti bo motor če nimaš izpita??nebi rajš kupo krosa pa se nagajal po bregih?? kot pa da ko se boš zmeraj z motorom po cesti pelal v strahu če te škifi dobijo al pa ne...in pa še tako dejanje je ful neodgovorno...moliš lahko samo da neoš kove pizdarije mel če že nameravaš kupit

Popravljeno . Popravil D_u_H_e_C
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

ti si prou en zafrustreran mudel..po moznosti u soli un k ga usi tepejo :lol:

sej bom su delat izpit ne se bat sam furu se bom pa usen... pa nimam izpita pa furam bol motorje na prestave k ksni drugi frajrji k majo izpit zato pa pssst... :trance_33_sleep:

in brigajte se zase ;)

ce me zanima vase mnenje ga bom prasu...ce pa ne bot pa tih :winkiss:

dost je blo :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

ti si prou en zafrustreran mudel..po moznosti u soli un k ga usi tepejo :lol:

sej bom su delat izpit ne se bat sam furu se bom pa usen... pa nimam izpita pa furam bol motorje na prestave k ksni drugi frajrji k majo izpit zato pa pssst... :trance_33_sleep:

in brigajte se zase ;)

ce me zanima vase mnenje ga bom prasu...ce pa ne bot pa tih :winkiss:

dost je blo :topic:

mhm če tak misliš pol si ziher trofo ja :D :OK:

pol pa nevem kaj sploh za mnenje glede motora sprašuješ če si tak fest pameten :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mnenje glede motorja ne glede izpita!??!?!

ker me zanima kok se kej kvar!!!!!!najbrs zato sprasujem :lol1: :naughty:

si ja un k je samo po forumih glasn u resnic pa...... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

:D Lp, mene pa zanima če ve kdo mogoč kje bi lahka dobu sprednjo luč in sprednjo masko, ter stranske plastike (tiste ko pokrivajo mašino) za Tzr-ko letnik 96, zanima me tut al mogoč kdo ve kak se naštela Rev-ventil, zej nevem če se pr Yamahi tut tak reče, pr aprili vem da se, drgač se pa opravičujem če so že ble kdaj teme na moja vprašanja, J**** ga, sm pač nov tu gor :) ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha TZR125 TEMA tukej imaš temo o Yamahi TZR125,samo eno stran pregledaš pa jo najdeš,celotna umetnost.Tole bo pa k0ci pomojem kmal zaklenu in tako je tudi prov,kar te zanima napiš v zgoraj navedeni temi .)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Yamaha TZR125 TEMA tukej imaš temo o Yamahi TZR125,samo eno stran pregledaš pa jo najdeš,celotna umetnost.Tole bo pa k0ci pomojem kmal zaklenu in tako je tudi prov,kar te zanima napiš v zgoraj navedeni temi .)

Ok hwala ti, sej sm pol tut sam vidu sm zafuku, kr je mal bol ospod tema o Tzr-ki :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) Lp, mene pa zanima če mogoč ve kdo kje bi lahka dobu plastike za tzr-ko letnik 96, stranske dve(tiste ki pokrivajo mašino) pa spredno masko in luč, sej sm že mal gledu po forumu, pa sm vidu da so že sparašval glede teh plastik, sam nikjer pa še nism vidu odgovora, kje bi se jih dal dobit, če jih mogoč kdo sam doma dela, kulk prib. sploh stanejo NOVE plastike? Se jih da kupit posamezno al le komplet( če se jih sploh da še dobit), sam pomoje se kr ne splača, eeem....ka mogoč še kdo ve od kirga drugega motorja plastike bi pasale na tzr-ko?, usaj spredna maska. Zanima pa me tud ka bi lahka blo narobe da motor v leru laufa normalo, dobi obrate in vse, sam ko se pa pelam pa visokih obratov sploh noče dobit, al pa jih dobi sam to le za sekundo, prejšni lastnik je reku da je kao rev-venitl razštelan, pa tut Zok ko je šou zram po motor je reku da je kao res sam to, sam useen pa še vas uprašam, če mogoč kdo kej ve! .) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok hwala ti, sej sm pol tut sam vidu sm zafuku, kr je mal bol ospod tema o Tzr-ki :slap:

Drugič uporabi iskalnik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmnja, stvar je taka da v nizjem in srednjem rezimu masina dela ko muca, potem pri dolocenih obratih naenkrat zatrokira, trokira, trokira, trokira, obrati pocaaasi rastejo, naenkrat potegne ko svinja, dobi polne obrate, ko saltas pa spet trokira dokler obrati ne pridejo do tistih ko potegne...

po mojem mnenjuje ventil odpira prepozno. any other idea?

drugac kolk sm vidu je tehnika razen akumulatorja in tega ventila vse res u nulo, se dans sm studiru o tem ka si prpelu domov - plastike boma pa ze porihtala, ne se bat. ona ideja glede maske k sma jo probavala na tvoji prejsnji TZRki se mi jako dopade. drugace pa mam se eno idejo k se ti bo mogoce zdela se boljsa - enkrat bom prinesel kataloge, pa si boma pogledla ka vse se da nardit, folk ma res ideje.

pol te bojo pa spet lahk razni focusi preganjal... :devil: :OK:

se slika obeh strojev (na tej sliki je tvoj bivsi stroj) - za spomin. :wub:

post-1466-1177879780_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmnja, stvar je taka da v nizjem in srednjem rezimu masina dela ko muca, potem pri dolocenih obratih naenkrat zatrokira, trokira, trokira, trokira, obrati pocaaasi rastejo, naenkrat potegne ko svinja, dobi polne obrate, ko saltas pa spet trokira dokler obrati ne pridejo do tistih ko potegne...

po mojem mnenjuje ventil odpira prepozno. any other idea?

drugac kolk sm vidu je tehnika razen akumulatorja in tega ventila vse res u nulo, se dans sm studiru o tem ka si prpelu domov - plastike boma pa ze porihtala, ne se bat. ona ideja glede maske k sma jo probavala na tvoji prejsnji TZRki se mi jako dopade. drugace pa mam se eno idejo k se ti bo mogoce zdela se boljsa - enkrat bom prinesel kataloge, pa si boma pogledla ka vse se da nardit, folk ma res ideje.

pol te bojo pa spet lahk razni focusi preganjal... :devil: :OK:

se slika obeh strojev (na tej sliki je tvoj bivsi stroj) - za spomin. :wub:

Dans je bil Jaka pr men pa sma mal pogledla tt rev-ventil pa je bil tist haklček ko se zajla zatakne not utrgan, tak da sploh niso mogle bit zajle zašpanane, sam zej sma tist zrihtala, tak da je potrebno še sam naštelat prav, pa zadnjo bremzo sm zej zrihtu, pa olje u mašini menju, drgač pa je zej s5 en drug problem, ko odprem bencin pa pustim nekaj časa odprtega začne iz levega pa desnega šlaufeka ko sta iz frgazerja iz obeh benicn dobesedno lije ven, sam ko se pa pelaš pa neha, ko počakaš pa si 10s na mestu spet začne lit ven,...no Zok se se widmo dans kej pa se boma pomenla:)...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto foro sm mel na aprilii, isto foro majo zracno hlajeni minimototi - plovec v uplinjacu se je zataknil. ;)

pridem zdejle k teb, upam da si se doma. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

isto foro sm mel na aprilii, isto foro majo zracno hlajeni minimototi - plovec v uplinjacu se je zataknil. ;)

pridem zdejle k teb, upam da si se doma. ;)

Hehe, sam je res blo vrjetn to to, sej si vidu ko si prišu sem, je pol kr nehal spušat:D...drgač pa zej morm še nabaut cinkšpulo nekje, da še to zrihtama....desno plastiko dobim 15.2. kr je zej un u Nemčiji ko pride pa domov pa mi pošle, cena je 50€+poštnina, mislim da bi lih tak fejst drag, pol pa še sam spredno masko, pa luč nekje dobim pa sma zmagala:D:D...dans če boš mel kej cajta se oglas, kr mi je mal tuga, pa lahka grema mal u garažo:P...hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ko sma se vozla je masina laufala na oriđinel cinkspulo, ono ko si ti gor nasraufu.

s stikalom na stenderju je treba neki nardit, lahk pa da jebe stikalo za ler v menjalniku, da tud v leru ugasne ko stender odpres. tist bi ti js kr dol vrgu - simpl je tanartabuls.. :)

glede luci sm mislu TOLE - dvojna lecasta luc (ena za kratko, druga za dolgo luc, oboje H3 zarnica, s homologacijo) - superbike look.

stevilcnice na armaturi lahk skupi preoblecema - lahk jih dama v barvo plastik, stevilke pa v crno, po moje bi zgledal zmerno do pretezno ubijalsko... :devil:

prednje vilice bo po moje treba nardit mal trse, mal olja bo treba dodat.

90 evrov za ogledali (pa se prednjih smernikov ne rabis)...

zadaj dva mini smernika...

...zaj gre pa zoki pod tus, da ga ne bo mimi spet cakala... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:

ti si prou en zafrustreran mudel..po moznosti u soli un k ga usi tepejo :lol:

sej bom su delat izpit ne se bat sam furu se bom pa usen... pa nimam izpita pa furam bol motorje na prestave k ksni drugi frajrji k majo izpit zato pa pssst... :trance_33_sleep:

in brigajte se zase ;)

ce me zanima vase mnenje ga bom prasu...ce pa ne bot pa tih :winkiss:

dost je blo :topic:

duhec je čist vrei poba tak da se vgasni glede tega... no drugač, pa če si normaln voznik (kar pomoje pri tvojih letih in načinu komuniciranja nisi, ampak doro), se pač vozi brez izpita, ni to taka tragedija, dokler nimaš kakšne nesreče, ker te pa si ga fejst najebo :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej ko sma se vozla je masina laufala na oriđinel cinkspulo, ono ko si ti gor nasraufu.

s stikalom na stenderju je treba neki nardit, lahk pa da jebe stikalo za ler v menjalniku, da tud v leru ugasne ko stender odpres. tist bi ti js kr dol vrgu - simpl je tanartabuls.. :)

glede luci sm mislu TOLE - dvojna lecasta luc (ena za kratko, druga za dolgo luc, oboje H3 zarnica, s homologacijo) - superbike look.

stevilcnice na armaturi lahk skupi preoblecema - lahk jih dama v barvo plastik, stevilke pa v crno, po moje bi zgledal zmerno do pretezno ubijalsko... :devil:

prednje vilice bo po moje treba nardit mal trse, mal olja bo treba dodat.

90 evrov za ogledali (pa se prednjih smernikov ne rabis)...

zadaj dva mini smernika...

...zaj gre pa zoki pod tus, da ga ne bo mimi spet cakala... :D

Waaaa Zok tole bi blo pa pošteno, sam veš ka me skrbi, kiro masko pa naj bi dala ospredi?Kr če nebi dala orginalne pol tut stranske nevem če bi pasale, drgač pa sam že dans dal nalepke dol lepo s fenom, iz plastik, pa sm plastike numalu:P že pošmirglu z vodobrusnim pa gre kr lepo, sam ko jih bo treba kitat...drgač pa za številnico na števcu sm mel js enako idejo ko ti:D...ogledala so noora, žmigovci so tut svetovni, za stikalo na štenderju pa boma že nardila neki, tak da bo ql:D...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eja.

TAKA varjanta, sam da dve - ena nad drugo al pa ena ob drugi.

ima pa homologacijo. :D

ajdi..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eja.

TAKA varjanta, sam da dve - ena nad drugo al pa ena ob drugi.

ima pa homologacijo. :D

ajdi..

ena nad drugo, ducati style :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

masko mas itak original, tisto bi pokitala pa jo sestavla skup. sma pa dva dela plastik pozabla v avtu ko sma razlagala motor - tista mam se doma, tvoja jakna je pa se zdej pr minci... :blush:

se lahk dobis kako prednjo masko od skuterja? glavn je sam to da zgleda agresivno, ostalo se ze porihta - luci ni vazn al jih ma al ne, tist bi pol itak nardila s temi lecastimi. Razen ce lahk dobis od speedfighta, tist bi pa pustila original, k majo lepo obliko...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!