Skoči na vsebino

Yamaha TZR 125


Rock-46

Priporočene objave

masko mas itak original, tisto bi pokitala pa jo sestavla skup. sma pa dva dela plastik pozabla v avtu ko sma razlagala motor - tista mam se doma, tvoja jakna je pa se zdej pr minci... :blush:

se lahk dobis kako prednjo masko od skuterja? glavn je sam to da zgleda agresivno, ostalo se ze porihta - luci ni vazn al jih ma al ne, tist bi pol itak nardila s temi lecastimi. Razen ce lahk dobis od speedfighta, tist bi pa pustila original, k majo lepo obliko...

Ewo Zok, zadnje plastike so že pošmirglane, pa polovico kesla tut, zej mi je pa vodobrusnega sfalil, pa nemorem naprej...hmm.., men bi blo najbol da bi probala tto masko ko jo mam zrihtat, sam ne wrjamem če bo šlo kr je pa res mal preveč zlamana, pa koščkov newem če je dost...Hja za jakno sm dans zjutri vidu da je ni v omari ko sm u šolo šou drgač pa nb:D...mi jo boš še 1x dal:), drgač pa bom tut probu dobit masko od speedfighta nazaj pa boma še tto možnost probala:D...lp, pa se widmo:) :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Daj _Seßa_ vrži gor neke slike od tvojga stroja, da ga vidmo mal kak je v trenutnem stanju! :OK:

Hehe, ej Toni, ka se mal norca delaš ti:P:P....ti si ga itaq že vidu,....:), drgač pa bom dal slike gor ija,...Za masko sma pa zmejena an?...sej pridem pol z Bezijom gor pa te bom poklicu pa se boma zmenla:)... :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ewo tule 2 slike moje Yamahe v mal slabšem stanju...(sam to je še slikana pr prejšnem

lastniku)

IPB Slika

IPB Slika

Aja, pa tole na slikah nism js:), da nebo kake pomote

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) iii kak lepi motor :D

Še dobr da mas Zoka, da ti ga pomaga rihtat. .) Te bo ze neki ratal iz tega. :D

Popravljeno . Popravil _toony
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Seßa_, ka to si ti na slikan na motorju? :blink: :)

[/quote

Hehe Toni, sej sm vedu da se norca delaš:P:P....ne to NISM js na motorju :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Seßa_ k berem kaj use misleš predelat, a si kej razmišlou o tem da bi dau še spredej dva diska? :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

_Seßa_ k berem kaj use misleš predelat, a si kej razmišlou o tem da bi dau še spredej dva diska? :OK:

Am...predelat mislim, več al manj sam šminko, kr mašine se mi po eni strani niti ne splača, razen kak auspuh drug. drugače pa če pogledaš eno stran nazaj, boš vidu kake predloge mi je dal zok glede predelave,...in ker boma pač to delala skupaj, in ker se pač ona bol spozna na use to kot pa js, se bom bol al manj kr z njim strinju, drgač pa use plastike mislim dat rumene barve, ker je zelo malih rumenih tzr-k, al pa sploh nobene Sloveniji, razn 50ccm, to naj bi bilo glede predelave, drugače pa eno stran nazaj pa boš vidu še par idej ko mi jih je Zok dal in se jih bom vrjetno tut držal! :OK: :OK:

Drugače pa glede sprednjega diska, imam že nosilce narete, sam bom vidu kak bom z denarjem, pa se še zna zgodit da se tut za to še odločim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka mi lahka prosim kdo pomaga:), ka bi se dal spravit na tzr.ko od cagive mito (novejši model), sprednjo masko??...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ka mi lahka prosim kdo pomaga:), ka bi se dal spravit na tzr.ko od cagive mito (novejši model), sprednjo masko??...

use se da če se hoče :) sam je velik dela... raj daj iz poliestra delat kako masko na dizajn R1 ko al pa DUČETA 999 (sam sprednjo) delat :OK:

Popravljeno . Popravil JeRn3j
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

use se da če se hoče :) sam je velik dela... raj daj iz poliestra delat kako masko na dizajn R1 ko al pa DUČETA 999 (sam sprednjo) delat :OK:

Ja maš kr praw:) use se da če se hoče:D...ja sm že tut to študiru, kr sm med drugimi imel tud v planu dvojno lečasto luč spredaj, zato če bi se lotil kej takega, bi dal rajši delat masko os Ducatija, sam problem pa je, ker ne poznam nobenga, ki bi mi to lahko naredu!! Če bi se pa že odloču za to, pa bi model maske rabu zram an?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Dolenc prodaja masko od mitota, PM mu pošl za kok ti jo da

Ok, ga bom prašu...hvala ti :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

use se da če se hoče :) sam je velik dela... raj daj iz poliestra delat kako masko na dizajn R1 ko al pa DUČETA 999 (sam sprednjo) delat :OK:

ne od 999...dej rajš od 1098 B)

amm...jst ti pa cilindr od cagive prodam pa boš meu res cagivo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne od 999...dej rajš od 1098 B)

amm...jst ti pa cilindr od cagive prodam pa boš meu res cagivo :P

Hehe, pa bom mel res Cagivo ija:P:P :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam problem pa je, ker ne poznam nobenga, ki bi mi to lahko naredu!! Če bi se pa že odloču za to, pa bi model maske rabu zram an?

vciri sm spoznal enga topsona k se bavi z izdelavo odbijacev in spojlerjev za avte, pa tud oklep za R1 (racing varjanto - brez luci) sm vidu lezat v enem kotu. ampak racuna okrog 150 evrov na odbijac, s tem da ma kalupe narejene, tak da tud tole za TZRko bi znal bit kr drago. pa sm reku da za fiesto bom kr sam naredu odbijace, prakso lahk pa na tvoji TZRki dobim. :evilgrin: :D :D

amm...jst ti pa cilindr od cagive prodam pa boš meu res cagivo :P

bejz s hudicem! :alien1: honde pa cagive nocem met pr bajti sam zarad gobcev kak je to oh in sploh! :devil: :blush: sej gre... ...sam tolk pa spet ne. :devil:

seba, jutr po sihtu menjam frgazar na minimototu, pol bom mel pa vrjetn cajt, ce mas kaj za sraufat, kr poklic me... ...v petek mamo koncert, v soboto mam macka, v nedeljo je gospodov dan :P , za naprej se lahk pa se zmenma kdaj bi kaj rihtala...

...ampak po 20. maju (ce bojo finance sle skoz) vrjetn grem po drugo masino za fiesto, tak da bomo vrjetn sraufal, pa ne vem kolk bo kaj cajta za yamaho... ...ampak to bomo se vidl kak bo s tem, k je kr konkretn poseg, pa glede na to da doma ni fajn da vejo ka mam pod haubo.... :devil: :blush: :D

eee, zaj je naslednje na seznamu maska, a? najbols da nekje dobima steklena vlakna, pa smolo (kar bo ostalo pa porabim za odbijace :grim ), iz samega kita lahk bolj malo nardis, pa da vse skup se kaj drzi. se bom pozanimu o cenah. ko mama enkrat to, lahk poslihtama kompletn oklep.

luci, hm... ...na podstresju se mi valjata dve ksenonki... ...ampak ti jih ne dam, sam hvalim se. :grim itak rabis neki s homologacijo, tak da to bomo se mal po netu pobrskal.

ogledala je tud treba izbrat lepa, da bota pasala.

ah...

ko bos mel cajt, pa ko bom mel cajt, poklic. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vciri sm spoznal enga topsona k se bavi z izdelavo odbijacev in spojlerjev za avte, pa tud oklep za R1 (racing varjanto - brez luci) sm vidu lezat v enem kotu. ampak racuna okrog 150 evrov na odbijac, s tem da ma kalupe narejene, tak da tud tole za TZRko bi znal bit kr drago. pa sm reku da za fiesto bom kr sam naredu odbijace, prakso lahk pa na tvoji TZRki dobim. :evilgrin: :D :D

bejz s hudicem! :alien1: honde pa cagive nocem met pr bajti sam zarad gobcev kak je to oh in sploh! :devil: :blush: sej gre... ...sam tolk pa spet ne. :devil:

seba, jutr po sihtu menjam frgazar na minimototu, pol bom mel pa vrjetn cajt, ce mas kaj za sraufat, kr poklic me... ...v petek mamo koncert, v soboto mam macka, v nedeljo je gospodov dan :P , za naprej se lahk pa se zmenma kdaj bi kaj rihtala...

...ampak po 20. maju (ce bojo finance sle skoz) vrjetn grem po drugo masino za fiesto, tak da bomo vrjetn sraufal, pa ne vem kolk bo kaj cajta za yamaho... ...ampak to bomo se vidl kak bo s tem, k je kr konkretn poseg, pa glede na to da doma ni fajn da vejo ka mam pod haubo.... :devil: :blush: :D

eee, zaj je naslednje na seznamu maska, a? najbols da nekje dobima steklena vlakna, pa smolo (kar bo ostalo pa porabim za odbijace :grim ), iz samega kita lahk bolj malo nardis, pa da vse skup se kaj drzi. se bom pozanimu o cenah. ko mama enkrat to, lahk poslihtama kompletn oklep.

luci, hm... ...na podstresju se mi valjata dve ksenonki... ...ampak ti jih ne dam, sam hvalim se. :grim itak rabis neki s homologacijo, tak da to bomo se mal po netu pobrskal.

ogledala je tud treba izbrat lepa, da bota pasala.

ah...

ko bos mel cajt, pa ko bom mel cajt, poklic. :naughty:

Jao ej ko me ni blo predučirišnem na forumu, pa nism vidu da si mel učiri cajt...ija ne, tta steklena vlakna pa smolo bi blo res fajn dobit, pa potem neki skup zrihtat, hehe prakso pridobil ija;), no dej ko boš mel kej lufta, se kr sem oglas pa se lahka fiksno zmenma za use, stransko plastiko, bi že lahka dobil u pondelek, sam me mal keš jebe, tak da bo vrjetn okol petka prišla:D (nasledn tedn).

Heh, glede luči ja:S...to je problem, kr sm se pozanimu mal, pa so baje ful drage, Smolek je reku da pride okol 100/150€ sam pomoje tulk s5 ni, sam možn je pa use

Ogledala pa bi blo tut fajn da bi bla lepa ija:), glede žmigovcov pa ma Beni ena dva majhna (belo,zelena) doma, pa se boma vrjetn z njim kej zmenla če nebo kake druge varjante.

Drgač pa, ti resno misliš mašine mejat :D :D :D :D ??? Hehe ja pošteno no :D :D :D :D ka vi mate dans koncert an??...Pridemo mogoč kej pogledat, fsm Zok pa se widmo,...ayde :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee, par problemov je... ...koncert odpade k v oninđu niso sposobn prav cajt dobit enga fakin dovoleja za prireditev. :BUA: masino se studiram al bi menju al ne, eni pravjo ka se cakam, da za tak dnar je ne bom vec dobu, eni pravjo naj ne norim, da bom sam sraufu, pa same stroske mel, k ze tak mam povprecje 8,6 litra na 100 odkar ga mam, s 130 konji bi pa tak 12 blo, pa ze tak sm po 2x na dan na bencinski, sej si vidu - lahk bi si kr sotor tam postavu...

cen ne poznam, ampak cist mozno je tud da stane vec ko 150 evrov...

glede zmigovcev... ...hm, bomo vidl kok pa kaj, manjsi pa svetlejsi ko je, boljse je... ...ce ma TUV certifikat pa se tolk bols. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eee, par problemov je... ...koncert odpade k v oninđu niso sposobn prav cajt dobit enga fakin dovoleja za prireditev. :BUA: masino se studiram al bi menju al ne, eni pravjo ka se cakam, da za tak dnar je ne bom vec dobu, eni pravjo naj ne norim, da bom sam sraufu, pa same stroske mel, k ze tak mam povprecje 8,6 litra na 100 odkar ga mam, s 130 konji bi pa tak 12 blo, pa ze tak sm po 2x na dan na bencinski, sej si vidu - lahk bi si kr sotor tam postavu...

cen ne poznam, ampak cist mozno je tud da stane vec ko 150 evrov...

glede zmigovcev... ...hm, bomo vidl kok pa kaj, manjsi pa svetlejsi ko je, boljse je... ...ce ma TUV certifikat pa se tolk bols. ;)

Ja sm vidu učir na mojem mailu da koncert odpade ja :wacko: , glede mašine se pa lepo sam odloč :D :D , sam će boš začel šraufat pa lepo menju mašine pa tak veš, da bo graščinski breg poun od tvojih špur, kr je že zej bol ko ne ;) ...heh, se widmo kej, ayde :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce pol gum pustim na njem vedno ko se pelem gor... ...da halerjevga brega niti ne omenjam, ce je le prazna cesta... :D

aja, poklic ko bos dobu plastiko! zok bi to vidu.. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce pol gum pustim na njem vedno ko se pelem gor... ...da halerjevga brega niti ne omenjam, ce je le prazna cesta... :D

aja, poklic ko bos dobu plastiko! zok bi to vidu.. :)

HeHe ja wrjamem ija:D:...bom poklicu ja, ka greš dans kej na motokros u Lemberg?? Letos je več 4kolesnikov prjavlenih ko crossov :D , To bo še zanimivo:D, hehe :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa sam zanima ce bi pasu na tzr 125 malossi e13.pa ce bi blo kj bol.al bo isto k ce bi air boks odpru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo fantje. Mene pa zanima, če kdo pozna tole TZR-ko (www.a v t o.net/2004/motornaKolesa/oglas.asp?ID=1427087) ? Glede na letnik se mi zdi mal pocen ? Gor sta še letnik 91, pa letnik 93, pa sta obe dražje od te. :?

Popravljeno . Popravil Stuart
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zgleda ful ohranjena, sej 10+ let star motor pa kaj več tud ne more bit vreden..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tut men se zdi na prvi pogled zlo lepo ohranjena. Zakaj pa potem taka cena unih dveh, pa naprimer aprilie 98letnik so pa po 1450€. Potem je to realna cena za tak motor ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!