Skoči na vsebino

Yamaha TZR 125


Rock-46

Priporočene objave

TTS malo bolj kadi ja :) ni sicer vlke razlike pa dosti

je pa razlika v tem, da če motorja nea skozi furaš na visokih obratih okrog rdečega polja se ti mašina malenkost bolj zapaca kot z motulom, pač TTS je mal bol gost in je pravzaprav narjen za 2T krosake...

drgač pa tak so vsa olja neki ista, kergakoli boš uporablal za 2T ( ne za skutera) ti bo ql delalo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tts je bl gost kokr motul...sej zato se men zdi cudno da nekateri pravjo da jim je zaribou zarad tega=)--- :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

PS:

zdele sm biu na apriliji v avtokomercu k sm hotu se pozanimat kok stane od tanove parilije zadn dusilc k je res lep da bi ga na svojo TZRko zmonteralk...cena:185€ samo za dusilec :xx: bolano!!!

Od mitota rabljen dusilec se pa prodaja za 30€...kar je realna cena ......a mogoce ve kdo kok stanejo pravi dirkalni usilci..al pa kar celi sportni izpuhi=)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tts je bl gost kokr motul...sej zato se men zdi cudno da nekateri pravjo da jim je zaribou zarad tega=)--- :winkiss:

Se popolnoma strinjam s tabo...dvomim da je sploh že komu ribnu motor zarad olja...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: ne morš use pisat v to kurčevo temo ne mormo en čez drugega govort vsak ma svojo temo odgovori pa noben ne ne to kr upršaš ma k..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

tak...jaz imam pa eno vprašanje...

nekak se je zgodilo da imam doma Yamaho TZR 125, je 1996 letnik . lepa stvarca, za po Marofu bo že... menjati morem zadnjo gumo in ker je trenutno gor 160 in ni možno zvoziti do roba gume, me zanima, kake gume more to sploh met gor?

Prosim no če mi kdo pomaga...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej če rabš plastiko, ti jo pohajač nardi po naručilu

nwem sicer kok bi te pršlo sam baje ful dobr nardi no

www.pohajac.tk

ewo ti link

lp, dominik

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
tak...jaz imam pa eno vprašanje...

nekak se je zgodilo da imam doma Yamaho TZR 125, je 1996 letnik . lepa stvarca, za po Marofu bo že... menjati morem zadnjo gumo in ker je trenutno gor 160 in ni možno zvoziti do roba gume, me zanima, kake gume more to sploh met gor?

Prosim no če mi kdo pomaga...

kolkr se jst spomnim sm meu odspredi 110 širino (original), odzadi pa 150/60. Ble so pa qualifer. Sicer tud če boš dau gor 150 širino, je neboš zrabu do roba...za zdrs pa useeno ni nevarno. Do roba boš zrabu sam 140 širino...sam kokr jst vem, ni nobene pametne gume 140 širine (edin dirkalne bridgestone9 :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

zdravo, zanima me ali ima kdo električno shemo za yamaho tzr letnik 93-december, imam problem: kupil sem jo brez akumulatorja, doma pa sem priključil akumulator pa nedela nič ne obratomir ne štarter... tzr-ka laufa vendar jo je treba poriniti da vžge, ne vem pa kako bi ugotovil če dela pumpa za hlajenje cilindra - k pride iz kilerja. luči delajo ko motor laufa, cinšpula je tomosova (k so majstri neki doma packal)

kaj morem narest da bo delal obratomer pa kako naj vidim če dela pumpa za hladilno tekučuno, in štarter

na servis ga nebi rad peljal ker je vse tako podomače narejeno da me je sram da serviser to vidi patudi nebi rad pustil tam 1000€.

hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pumpa ti vrjetn dela ker je mehanska (povezana z gredjo motorja) cinšpulo menjaj ker drgač itq ne bo nikamor šlo, pa varovalke preglej če so cele, drgač ti ne morm pomagat ker ne vidim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm probou varovalko pa delajo lučke na števcu pa žmigavci, štartr pa nedela edino če štrom premostim un valj (nevem kaj bi tist blo) lahko slikam če koga zanima. zanima me a morjo luči delat ko je motor ugasnen (z kontaktom in stikalom) štoplampa pa dela ko je motor ugasnen

pa še eno vprašanje: a more bit v kilerju voda oz. hladilna tekučina al more bit olje? ker če odprem pokrovček na kilerju je masten?

Popravljeno . Popravil ps_tunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm, zanimiv... da bi blo kr mastno... smelo nebi bit.

K maš kontakt, morjo luči delat normalno. A če motor laufa ti pa delajo?

In ja, po vsej vrjetnosti paše na tzr... vrjetno je tud od dt, pa tdr enaka...sej so praktično enake mašine :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdele sm spustu vodo iz kilerja pa je mastna, ni tok mastna da bi blo črno ampak je mal rjaukasta, ja ko motor laufa luči delajo, ok pol bom rele zamenou pa probou.

a more bit rele na masi povezan s kšno žico al ne? k so 4 žice ena pripelje štrom do releja, druga pa iz releja do štarterja, spodaj so pa še 2 manjši žički, ki jih jaz mimam povezanih nikamor, kaj bi to lahko bilo in kam jih moram povezat?

Popravljeno . Popravil ps_tunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja zdele sm spustu vodo iz kilerja pa je mastna, ni tok mastna da bi blo črno ampak je mal rjaukasta, ja ko motor laufa luči delajo, ok pol bom rele zamenou pa probou.

a more bit rele na masi povezan s kšno žico al ne? k so 4 žice ena pripelje štrom do releja, druga pa iz releja do štarterja, spodaj so pa še 2 manjši žički, ki jih jaz mimam povezanih nikamor, kaj bi to lahko bilo in kam jih moram povezat?

rjavkasta?? ponavadi je voda zelenkasta :)

drgač pa če je čep masn to je zarad tega ker se nabere kondenz ko se tekočina segreje :) to je normalno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, ok pol, zanima pa me še kako ugotovim če dela oljna pumpa, k mi je prodajalc reku da rade crkujejo :unsure:

Popravljeno . Popravil ps_tunner
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja, tako je z oljno pumpo. Ubistvu težko vidš al dela al ne dela. Če ti ne dela, se lahko voziš kkšne 2, mogoče 3 minute če ga pri nizkih obratih voziš, potem ribne. Kkšnega znaka, da bi pumpa crknla pa ni.

Btw, si mel že kej menjan bat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bata še nism menjau, na kok kilometrou ga je pa treba menjat pa kok stane če kdo ve?

Kakšnih 15-20kkm. Stane pa cca. 100EUR.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!